SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7377154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Krzychu79
snara
Krzychu79
Co to ta piguła Extazy??? Czy chooj wie co? Może się skusze w końcu na 41 urodziny. Kwasa i ajułaske mam od lat w planie ale sie cykam


Kolego jesli masz dobra partnerke
To poszukaj czystego mdma ( 1g chyba z 50zl) bo pigula jak h**owa to zj**ana impra.

I powiem ci jak jestes dobry to kobieta niech zapnie pasy bo odlaci grubo.
Orgazm za orgazmem .


Co ty moja by ni chooja nie wzieła. Nawet nie ma o czym gadać. MT2 ogłądała tydzień w lodówce i stwierdziła, że jednak nie. No i dobrze. Ja to się tych narkotyków boje, bo skoro na dzień dzisiejszy wypiję nawet tylko 0,5 mocnego alko i nie wiem co napisałem na SFD to co dopiero po jakims cpaniu. O tej ajułasce to od lat myslę i mnie kusi Tu macie ziomeczka przemyślenia po transie -

lubie gościa


Moim zdaniem kazdy razem z kobieta powinien choc raz w zyciu sprobowac.

I pozniej bedzie wiedzial co i jak .

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Sam nie jadlem mdma 20lat
Ale teraz jak chory jestem lub chce pozbyc sie wody i czuc zaj**iscie to robie sobie raz na miesiac lub 2 miesiace nocna impre.

Inne uzywki nie kreca mnie
A czyms trzeba reset baniaka robic.

Bo co mi juz wiecej na tym swiecie zostalo :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Najpierw to sobie marychy spróbuje. Może mnie jakoś odstresuje. Odkąd odstawiałem psychotropy po 10 latach to widzę ciągły upadek - kumulowanie stresu i przy apogeum w tyte na maksa.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24566 Napisanych postów 68252 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538361
Na ziolo kobiety tez reaguja fajnie. Zapal z partnerka

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Krzys dla ciebie to speed i loty na konkretnej imprezie.Bedziesz zachwycony.Lub tez grzybki.Grzybki daja gleboki klimat,nie zapomniane halucynacje.A jak grzybki zejda , nic zlego sie nie dzieje.Robisz sie po prostu trzezwy i koniec :)
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acidm
Krzys dla ciebie to speed i loty na konkretnej imprezie.Bedziesz zachwycony.Lub tez grzybki.Grzybki daja gleboki klimat,nie zapomniane halucynacje.A jak grzybki zejda , nic zlego sie nie dzieje.Robisz sie po prostu trzezwy i koniec :)


Lepiej nie , bo po takich grzybach , dopiero by cyklony rozpisywał
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Po grzybach nie widzisz obrazu z monitora czy smartfona ;) bylby bezpieczny

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Litr jacka 5 piguł dwie liny i balustrade sasiadowi polamalem nago i rolety z omien zrywalem na 2 pietrze. Krzychu polecam ja juz mam to za soba
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Jak byłem młodszy też grzyby mi się podobały. Dawne czasy, staram się wyrzucić z pamięci

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
acidm
Krzys dla ciebie to speed i loty na konkretnej imprezie.Bedziesz zachwycony.Lub tez grzybki.Grzybki daja gleboki klimat,nie zapomniane halucynacje.A jak grzybki zejda , nic zlego sie nie dzieje.Robisz sie po prostu trzezwy i koniec :)


Co do tych grzybów byłbym ostrożny jednak. Wiem z autopsji
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium