SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Ja tak samo Stuglika radziłbym nie słuchać. U mnie już od dawna ma unfollow. Pamiętam jak jeszcze całkiem niedawno opowiadał już dawno obalony mit, że masło orzechowe(arachidowe) dziala prozapalnie. Do tego mocno głosił różne szurowskie teorie i to z taką butą, że uważał się za mądrzejszego od lekarzy. Kiedyś mu napisałem wiadomość i to zupełnie merytoryczną. Bez żadnych epitetów itp. a ten mi odpowiada "s s i j pałę" To chyba najlepiej mówi jaki to typ człowieka. Ten zawsze lepiej wiedzący co widzi tylko czubek własnego nosa.

A co do kwestii nabiału. Przed każdym startem odstawiałem dopiero na dzień przed startami i w dniu startów. Zawsze prawie do końca na kolację jadłem deser z kostki twarogu, skyra i mrożonych truskawek i forma się zgadzała. Żadnego "śluzu podskórnego" nie zauważyłem Jak nie masz problemów trawiennych to nie widzę powodu rezygnować z nabiału.


Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 7/4/2023 8:30:48 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39809
Te wywalone brzuchy to bardziej bym obstawiał od trenu i od uwalonego trawienia nim spowodowanego niż od rozrostu narządów ale to takie moje tylko obserwacje;) odkąd jest jednak świadomość że nadmiar trenu nie służy i warto go dodać w końcówce w niewielkich ilościach to jednak te brzuchy zawodników wyglądają znacznie lepiej ;) bo gdyby było to od gh, i doszło do tak znaczącego rozrostu to nie szło by już tego zniwelować, a nieraz widziałem jednak polepszenie tych " brzuchów" z następnymi sezonami startowymi ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Hej,

co Wam bardziej siadało flaki- meta czy antek? I po jakim czasie wmuszanie jedzenia nie kończyło się wmuszaniem tylko dosłownie odruchem wymiotnym...



Zmieniony przez - LDL w dniu 2023-07-04 10:58:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Hgh i insa i wszyscy maja brzuchy a niektorym po takim kombo nawet talia sie zweza wystarczy zobaczyc sarceva, ktory jechal na tym mixie wiekszosc kariery, 70+ startow jako pro i talia do konca jak osa... dziwne te hormony, u jednych wywalaja bebzony i rozrastaja talie a u innych nic nie robia, bo tona zarla i innych supli sie napewno do tego nie przyczynia, szczegolnie jak ktos sie tak futruje latami.



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 7/4/2023 11:09:37 AM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
LDL
Hej,

co Wam bardziej siadało flaki- meta czy antek? I po jakim czasie wmuszanie jedzenia nie kończyło się wmuszaniem tylko dosłownie odruchem wymiotnym...




Zmieniony przez - LDL w dniu 2023-07-04 10:58:07


Ani jedno ani drugie w zasadzie było ok, ogólnie dobrze tolerowałem oral'saa.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Tak się składa że mam końcówkę i myślałem o 100 Trenu Ace dziennie. Da się go czymś zastąpić ? Jak załaduję wino do obecnego mastera i testa ew. Oxę zamiast wina ?

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
mentem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
lodzianin1
mentem


Ty tak na serio czy to żarty ? Nigdy tego nie tykałem tak samo jak DHB. Ponoć sieka okrutnie.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
pytasz czym tren zastąpić to ci napisałem a co chcesz dać jabłczan kreatyny ? 25 mg dziennie działa podobniendo trenu ace a ma mniej skutków ubocznych jakndla.mnie poza wariujacym estro
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Estro podobno trudno na mencie ogarnąć jak jedziesz powyżej 50mg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium