SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7432892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Elegancko cenowo to ziółka i inne suple z Forest Vitamin wypadają. #RAW też nie najgorzej, czasem mają dobre promocje.
6 dych za 60 kaps berberyny (7Nut.) to lekkie walenie w ch.ja


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2019-10-06 14:57:29
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Próbowałem sobie poprawiać sen Ashwagandą. Im większe dawki brałem tym gorszy miałem sen. Czy poczułem coś oprócz tego ? Nie. I muszę być obiektywny. Zjadłem całe opakowanie testując różne dawki. Nie odczułem żadnego efektu. Jeśli miałbym w coś inwestować i wierzyć ślepo że działa , wolę wybrać Omega 3 i Orange Triad & Greens.
Teraz np. mam duży apetyt i staram się uzupełniać białko wyłącznie produktami zwierzęcymi nie stosując białka w prochu. Na razie 3kg do przodu. Głównie ze względu na ssanie. Mięso trawi się długo , WPC już nie daje tego efektu. I szybko staje się głodny.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Siewca Wiatru
Próbowałem sobie poprawiać sen Ashwagandą. Im większe dawki brałem tym gorszy miałem sen. Czy poczułem coś oprócz tego ? Nie. I muszę być obiektywny. Zjadłem całe opakowanie testując różne dawki. Nie odczułem żadnego efektu. Jeśli miałbym w coś inwestować i wierzyć ślepo że działa , wolę wybrać Omega 3 i Orange Triad & Greens.
Teraz np. mam duży apetyt i staram się uzupełniać białko wyłącznie produktami zwierzęcymi nie stosując białka w prochu. Na razie 3kg do przodu. Głównie ze względu na ssanie. Mięso trawi się długo , WPC już nie daje tego efektu. I szybko staje się głodny.


A ja pije wpc tylko przed snem i w nocy jak się przebudzę.
W dzień białko tylko z jedzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
bo ashwa ma to do siebie, ze wiecej nie znaczy lepiej. przesadzisz z dawka i efekt masz odwrotny do zamierzonego. z reszta, jak z wiekszoscia.
3

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
czellista
bo ashwa ma to do siebie, ze wiecej nie znaczy lepiej. przesadzisz z dawka i efekt masz odwrotny do zamierzonego. z reszta, jak z wiekszoscia.


tak dokladnie, skrajnosci sa zle. czasem ludzie mysla ze jak np walna 1g kofy to pocwiczy im sie lepiej a w praktyce roztelepie i uj z treningu wyjdzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 196 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38433
Hardgainer1979
Panowie ile testa cypio trzeba podawać tygodniowo, by mieć fizjologiczną górną normę? 125/150/175mg?? Jak to może wyglądać?


Bilem 125 enana e5d przez jakies 3 miesiace i wynik 9.2. Norma do 7.5. Badanie 3 dni po strzale.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Siewca Wiatru
Zjadłem całe opakowanie testując różne dawki. Nie odczułem żadnego efektu.

I nie mogłeś nic poczuć, bo sporo ziół ma to do siebie, że trzeba je brać bardzo długo by był efekt. 1 pudełko to za mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
GWookie
czellista
bo ashwa ma to do siebie, ze wiecej nie znaczy lepiej. przesadzisz z dawka i efekt masz odwrotny do zamierzonego. z reszta, jak z wiekszoscia.


tak dokladnie, skrajnosci sa zle. czasem ludzie mysla ze jak np walna 1g kofy to pocwiczy im sie lepiej a w praktyce roztelepie i uj z treningu wyjdzie.

Bywa i tak, że skrajne dawki dają przeciwstawne efekty (np. sarsaparilla i jej wpływ na poziom estro).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Przerabiałem też i Sarsę , Catuabę , Korzeń damiana , Koci pazur i wiele wiele innych. Z tych empirycznych odczuć czułem tylko Guaranę i Maca ( lepsze libido )
1

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siewca Wiatru
Przerabiałem też i Sarsę , Catuabę , Korzeń damiana , Koci pazur i wiele wiele innych. Z tych empirycznych odczuć czułem tylko Guaranę i Maca ( lepsze libido )


Koci pazur to faktycznie koci pazur ?
Bo u mnie kotów od groma , a cęgi mam konkret
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium