SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
No czaje ale doktorek coś tam wspominał o obniżeniu TSH dlatego zapytałem o ten lek i sposób to tarczycy coś tam zostało nie do końca zjedzona została
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Bizon998
No czaje ale doktorek coś tam wspominał o obniżeniu TSH dlatego zapytałem o ten lek i sposób to tarczycy coś tam zostało nie do końca zjedzona została


Ale coś tu się nie zgadza ogółem w tym co mowisz.
totalnie mieszasz dwa skrajne stany chorobowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Harold
Jak tam forma i życie Dmq ?
Dawno Cie nie widziałem :)


Harold obecnie wracam sobie do formy na spokojnie i będę masował żeby odzyskać co straciłem przez 7 miesięcy offa od wszystkiego.

Coś mi siadło na płuca kaszel 2 miesiące, spanie na siedzaco, ogółem mega gowno.
Potem nie ogarnalem mobilności po tym kaszlu(cały spięty) i rozj**alem oba barki na treningu. Łącznie 7 miesięcy w dupie teraz wracam sobie spokojnie jak mówię, masa potem prep i jakieś zawody planuje w końcu.
Nic pewnego takie coś dla siebie samego

Prywatnie świetnie, schodzę z etatu.
Już tylko na swoim działam.
Just happy


Sorki za spam

6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Sam jestem w szoku szczerze mówiąc. 19 kg smalcu w 13 tyg a ponad 3200 kcal. Dzięki za dobre słowo!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Jest elegancko z forma

I cieszę, że Ci fajnie idzie w zyciu
Nigdy na etacie nie pracowałem, teraz sam się przekonasz
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364471 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669207
dobrze to wygląda
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Nawet bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
ja mam takie pytanie z innej beczki troche, zrobilem zapas actizy i imperiala w tym okresie, w ktorym wszystko bylo zanizone wbije czasem jak mi sie przypomni i zawsze widze jak baniak mi puchnie i syfy wyskakuja, co dla mnie jest norma jak estro mi skacze, wiem, bez badan, ze tam moze byc 5k albo duzo mniej, bo jestem bardzo 'wyczulony' na ten hormon, ale czy obie te firmy robia nowe rzuty hcg? czy jak wyglada teraz sprawa z hcg?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Psycho Dad
Michass90


U mnie od kąd pojawiły się problemy zdrowotne przez błędy konowałów pojawiła się anemia i hemoglobina u mnie to 10-13 max. Raz miałem hemoglobine na poziome 3 to dzwonilo do mnie i do szpitala na przetaczanie krwi odrazu


Hemoglobina 3? Poniżej 6,5 już jest zagrożenie życia. Jak leżałem w szpitalu miałem w okolicach 7, to po kilku krokach musiałem siąść, bo mi się w głowie kręciło.


Ja właśnie o dziwo dobrze sie czułem ale kazali przyjechać do szpitala odrazu jak wyniki w laboratorium zobaczyli 3dni nie pełne i wyszedłem

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium