SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7316461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Ketchup123
Sobie wyobraź zaokerdalasz caly tydz robota treningi przychodzisz po robocie zj**ana jak szmata chcesz odpocząć to nie bo coś nie pasuje jak zwykle przecież.k***ucy idzie dostać


Nie chce ci nic sugerowac ale u mnie to juz dawno bylo by pozamiatane.
Nie pasuje to krutka pilka.

Kiedys bylem z kobieta 8 lat
Juz mialem termin w kosciele i nauczki odj**ane .
Sciagnolem ja do Dani zalatwilem robote itd.

Wiadomo sie klucilismy jak weszyscy i zazdrosc tez bo to jest u innych tez tak.

Az do momentu jak w klutni mi powiedziala ze ja jej nic nie daje i nie ma przyszlosci
No i w ciagu paru minut torby spakowalem i odwiozlem na lotnisko i tak sie skonczylo 8 lat i h** ze slubem.

Z tego co wiem urwalo jej glowe i po psychologach chodzila a teraz z jakims lamusem jest i pracuje jako listonosz taka kozacka se przyszlosc zalatwila.

A ja dzieki Bogu i rozumowi mam teraz super zone i zycie ( tylko j**any pech do chorob i dziwnych akcji)
2

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Qurwa wina przeważnie leży po obu stronach .....
Gościu spędza czas z dzieciakiem 1 h
I to przed tv ......
No to o czym my gadamy .....


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-12-26 17:34:45
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22352 Napisanych postów 32824 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402922
Dlatego pisze żeby w końcu pomieszkali więcej razem. Wszystko się wyjaśni. W jedną albo drugą stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22352 Napisanych postów 32824 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402922
Do tanga trzeba dwojga i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Lux1980
Qurwa wina przeważnie leży po obu stronach .....
Gościu spędza czas z dzieciakiem 1 h
I to przed tv ......
No to o czym my gadamy .....




Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-12-26 17:34:45

Gościu nie przed.tv tylko albo się bawimy.albo się kładziemy do łóżka prsed.tv albo jakieś książeczki czyrami różnie ale tu nie chodzi o to że mam mało czasu bo jak tylko to mam to też.musae chwilę odsapnac bo ja sam pracuje... rachunki, czynsz, wiadomo potrzeby, wszystkich, tu na jakieś relax wiadomo zap*****lam.zebu na wszystko było i głowa była spokojna ...
No + czasami jakieś kombinacje jak to w polsce:D

Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2019-12-26 17:47:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Lux1980
Qurwa wina przeważnie leży po obu stronach .....
Gościu spędza czas z dzieciakiem 1 h
I to przed tv ......
No to o czym my gadamy .....



Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-12-26 17:34:45


Nie zawsze.
Mam paru kolegow co ma wlasnie takie zony ze nie idzie sie dogadac.
Dam im mowie ze z nimi moge spedzac czas ale nie z zonami bo sa d****kami i oni to rozumieja.
A sam nie wiem czemu sa razem.
Komedzy,cwicza,dbaja o siebie,pracuja,prowadza firmy i ogulnie ogarnieci.

A baby grube siedz w domu i tylko narzekanie caly czas cos.
2

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
No właśnie ja nawet nie wychodzę do znajomych nic tylko robotą.treningi żarcie dom , żadne piwka koledzy, leżenie tylko jak mam czas to spędzam.go.100% W dom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się znam z moja żona 13 lat , po 12 ślub , a po 5 latach dziecko . Przeszliśmy już razem wiele . Bo kiedyś i może dziś tez tak jest , ze jsk kobita zaszła w ciąże , to trzeba było robić ślub - BO CO LUDZIE POWIEDZĄ ......
A później rozwody i inne jajca się dzieją , bo związek nie jest zachartowany . Czasem to trzeba ryja zamknąć i najlepiej wyjść z domu i przewietrzyć chory łeb , zanim się powie za dużo . Bo słowa mocno ranią i ciężko to odkręcić ....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Lux1980
Ja się znam z moja żona 13 lat , po 12 ślub , a po 5 latach dziecko . Przeszliśmy już razem wiele . Bo kiedyś i może dziś tez tak jest , ze jsk kobita zaszła w ciąże , to trzeba było robić ślub - BO CO LUDZIE POWIEDZĄ ......
A później rozwody i inne jajca się dzieją , bo związek nie jest zachartowany . Czasem to trzeba ryja zamknąć i najlepiej wyjść z domu i przewietrzyć chory łeb , zanim się powie za dużo . Bo słowa mocno ranią i ciężko to odkręcić ....


Mysle za najwiekszy problem zwiazkow to brak szczerosci i rozmow.

Nie rozumiem kokesi co sa z grubymi babami i nic im nie mowia ze to im przeszkadza ze nie sa atrakcyjne a ogladaja sie za chudymi i (zdrady,burdele)

To samo tyczy sie chlopakow,( nie dbaja o siebie,smierdza,chlaja,mecze,sony play,itd)

A pozniej wychodza wszystkie kwiatki
I rozwody
3

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Jak tu się zrobiło emocjonalnie na święta, chyba Panki z trena zeszli na okres świątecznej wyzerki
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium