SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7424658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Aleks
Mozecie rozwinac kwestie gorszego przyswajania białka z surowego miesa wolowego - np. tatar z poledwicy.
O białkach jaj słyszałem ale o miesie nic takiego do mnie nie dotarło.


https://m.



Widziałem to pod mikroskopem. Dodajmy do tego, że niestrawione białko które wyląduje w dolnych odcinkach przewodu pokarmowego gdzie go nie powinno być, powoduje namnażanie patogennej flory i potem wynikają z tego same problemy, a przede wszystkim manifestują się w postaci wzdęc, wielkich brzuchów i szerokich talii, która to rzekomo mają poszerzać warzywa czy kleik do którego damy zamiast 0,5 to 1,5l wody, co mnie zawsze bawi jak czytam czy słucham mądrości koksow, którym woda powiększa talię.

Jako ciekawostkę gość dodał tutaj, że wpc poddane obróbce termicznej będzie lepiej strawne wbrew temu co się powiela, że wpc czy izolat ginie po podgrzaniu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Dlaczego wpc mialo by ginąc po podgrzaniu ?sam robię często omlety itp z wpc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Nie wiem czy nie Fenix Norbert nawet o tym wspominał i jeszcze podpierał się fachową opinia jakiejś pani chemik. Często oglądajac dni jedzenia widziałem że wpc dodawali dopiero po wystudzeniu tłumacząc to tym samym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Czyli można smażyć Wpc czy nie ?:D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104224
Też słyszałem że lepiej nie grzać wpc. Może chodzi o utlenianie aminokwasów?

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
No to chłop tłumaczy, z punktu widzenia biochemii i jeszcze badaniami się podpiera. Na tej samej zasadzie nie można by było mięsa ścinać. Mi w to graj jak robię sobie kaszkę i dodam wpc to robi się zupa, wstawiam ponownie do mikrofali i wtedy całość ładnie gęstnieje. A przyznam, że choć wydawało mi się od początku to w uj nielogiczne, nie szukałem jakichś informacji i też wariowałem, żeby nie podgrzewać wpc/Izo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
A jak tak lubię tatarki samorobne lub z pewnych restauracji a tu takie info
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Aleks za chwile pojawi się sprzeczne info smakuje to wcinamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Dokładnie, mi służy więc jak 2 x w tygodniu sobie pozwolę po 300 gram to nie widzę problemu
3

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29679 Napisanych postów 63040 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902994
Dajcie spokój

Wódka to trucizna a każdy pije i żyje
Wszystko z umiarem i będzie dobrze a takie nowinki to co pół roku nowe wychodzą.
Nie dajmy się zwariować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium