SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7443231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94935 Napisanych postów 364920 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670464
Może nie będzie tak źle u nas
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941403
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 435 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224956
acidm
Zeby zakazali chodzic to roboty...p******e dosc mam juz... :/
U nas do wypłat mają dołożyć 500 brutto żeby ludzie do pracy przychodzili i nie uciekali na l4 i urlopy hehe.Nagle pięniądze się znalazły tak to na podwyżki i premie kwartalne nie mieli k***y
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86525
Za pincset brutto to ja wole chorobowe :D
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86525
lodzianin1
Może nie będzie tak źle u nas


Oby bylo, wolneeeeeee
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Wolne ? Oby zdrowie było i roboty pod dostatkiem . Ja siedzę w domu już któryś dzień , idzie oszaleć . Fajne to jest może pierwsze 1-3 dni po 5 zaczyna się robić uciążliwe a po 10 ...
2

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3144
luk321
acidm
Zeby zakazali chodzic to roboty...p******e dosc mam juz... :/
U nas do wypłat mają dołożyć 500 brutto żeby ludzie do pracy przychodzili i nie uciekali na l4 i urlopy hehe.Nagle pięniądze się znalazły tak to na podwyżki i premie kwartalne nie mieli k***y


O wlasnie dobry temat. U mnie to samo, 3lata nie ma kasy zero 1zl nawet do wyplaty slyszymy w zalodze bo skad ciagle kryzys w branzy. Jak 40% zalogi chorych reszta na bezplatne i platne miala zamiar isc to dodatkowy kwit i nadgodziny a za nocki 3 krotna stawka nawet bez problemu platne po kazdej zmianie byle ludzie siedzieli bo zamowienia sa a robic nie ma komu. Darmowy transport katering dla pracownika i nawet rodziny sie znalazl tez takze tyle korzystam ze juz miesiac nie gotuje nic bo wszystko podsuwaja pod nos.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86525
Dobra juz nic nie mowue , bo jak ktos bez tyrki i hajsu zostal to moze sie fk***ic. Zdrowia :)
3

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39297
Okazało się że nie wykorzystam całego Mastera E jakiego właśnie kupiłem :/ Czy jak odłożę go dokładnie na 12 miesięcy na przyszły rok to dobrze będzie? Nic złego mu się nie stanie i będzie zdatny do wbijania po roku?

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Zobaczymy co bedzie po 10 kwietnia bo juz wielu przedsiebiorcow czeka aby dac wypowiedzenia. Wiadomo ze trzeba dac jak najpozniej bo w obecnej sytuacji zaraz se chorobowe pobiora Nawet Trump powiedzial ze wieksze szkody narobi kwarantanna niz sam virus.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium