SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
WdzJlb
No mi bardziej zależy na obniżeniu ldl i całkowitego ze środków to leci tylko 50mg prolongatum co 3 dni, odstawiłem na miesiąc słodycze, dorzuciłem sporo migdałów i orzechów włoskich No i jadam około 5 jajek codziennie


U czesci populacji właśnie calkowity i ldl szybuje od jajek jestem jedna z takich osób niestety.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Sector27
Harold
GW u mnie dobrze się sprawdza
SR tez ok
Estro koło 100
Kisiel z siemienia 2 x dziennie

Z 11 na 40 HDL podniosłem i zobaczymy co dalej będzie bo kontynuje. W czerwcu idę na badania

A jak GW dawkowałeś? Bo jak dałem 20 na start to nie do końca dobrze się czułem. Obniżyłem do 15 to niby jest poprawa. Obstawiam czy 10 nie wystarczy


Zamiast gw daj telmisartan
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
wincol
Panowie pytanie do tych u których sprawdzało się podanie nattokinazy czy ip6 na obniżenie hemoglobiny/hematokrytu ? Jakie dawki szły?
Jakiś czas temu znajomy bral i jemu pomogło ale nie pamiata jakie dawki szły żeby coś podpowiedzieć


Ostatnio u gościa testowaliśmy podbicie testa bo na htz był od lat i ciągły problem z hematokrytem, zle robione upusty ogółem mega ch**nia odwalona.

Ustabilizowałismy wszystko hematokryt 56 i podbicie testa na 450 ze 150 w 8 tyg hematokryt 53-54 i tak się trzyma.

Miało być broscience a się sprawdziło
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
colin2000
No to psychotropy plus,,dietka,, I efekt Sally jest


Dokładnie. A marudzi ze po salbutamolu w wziewach tak przytył. Bo bebzon ma jak kobieta w 7mc ale że napie*dala psychotropy benzo i cała resztę to nie istotne . Ja patrząc na niego widzę że układ hormonalny ma większy burdel niż on w głowie estro wystrzelone teść przy podłodze...
2

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Ja od dziecka mialem wysoka hemoglobina i hematokryt.
Trenowalem od podstawówki lekka , więc pewnie może dlatego. Teraz też mam dość wysoko jak na standardy tego forum. Ale po konsultacji z moim cardio nie zamierzam tego ruszać.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Harold
Ja od dziecka mialem wysoka hemoglobina i hematokryt.
Trenowalem od podstawówki lekka , więc pewnie może dlatego. Teraz też mam dość wysoko jak na standardy tego forum. Ale po konsultacji z moim cardio nie zamierzam tego ruszać.


U mnie od kąd pojawiły się problemy zdrowotne przez błędy konowałów pojawiła się anemia i hemoglobina u mnie to 10-13 max. Raz miałem hemoglobine na poziome 3 to dzwonilo do mnie i do szpitala na przetaczanie krwi odrazu

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Wziewne Sally słabo się sprawdza

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lodzianin1
Wziewne Sally słabo się sprawdza


Ale ob brał bo fajki kopci i pier*dolil ze coś tam z plucami ma . Ciekawe od czego jak jara 2paki dziennie i od tego wziewnego sally tak przytyłem ze ojej . Nóż ku*wa

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Ewenement

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
lodzianin1
Wziewne Sally słabo się sprawdza


To dla astmatyków, doraznie.
Moja uzywa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium