SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
dobra panowie bo nie rozgraniczamy jednej sprawy co innego dołożenie oxy dla goscia powiedzmy na 1-2 bombie gdzie idzie np jw trochę testa i innyc srodków
co innego jak dokłada gość do cyklu pierwszy raz oxe a jest w trakcie rotowania srodków bedac na bombie 750-1 gram test 600 trenu 600 mastera dokłada oxe i mówi ze nie działa bo jak ma ją odczuć??
do kazdego trzeba podchodzić indywidualnie już pisałem kilka razy mój znajomy starszy sporo ode mnie juz po 60 facet zawsze ale to zawsze leci bombę deka apteka 300 mg week i 75-100 provironu kilkanascie tygodni na koniec 3*5000 jm po hcg 20 tab clomidu przerwa kilka miesiecy i powtórka i znamy się ze 20 lat i to są jego jedyne cykle za małolata jeszcze podjadał metkę kiedyś
i sobie to zachwala ,lecz ja bym komuś takiego cyklu nie rozpisał

a to zachwalanie 30 mg oxy to można też brać 50/50 bo cieżko powiedzieć jak by wyglądał bez tej oxy i czy koncowo naprawdę ona coś dała ( coś na pewno zawsze wiecej saa ) każdy powinien stestować jak jest w młodym wieku % bo na starość 17 średnio mi się widzą %
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
ja moge mowic za siebie i mnie 300npp week robi dobrze, tak samo jak male ilosci mastera p czy e a bolda probowalem kilka razy i to wiecej niz 300 i dla mnie srodek totalnie nic nie warty... mowiles ze u ciebie robi efekt 3d , zaj**iscie dziala na twoich podopiecznych a u mnie nie robil kompletnie nic, jak nawet ludzie mowia, ze bold cos kombinuje przy estro i obniza je mocno, to mi tez nie obnizyl.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 12/12/2022 5:57:33 PM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Pany z innej beki bez ankiety. Czy możliwe jest przebicie mety inj podbiciem NPP ? Kończę metkę i leci 250 NPP i czy np 400 będzie ok jak nie brałem do tej pory takich dawek NPP ? Możliwe to wogole o czym pisze ? Dodam tylko że nie porobiło mnie jakoś straszne na mecie , może 2-3 kg i dobra pompa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Cayek
Arkus P
Cayek
... Mi niesamowicie dobrze znosiło sajdy od trenu / clenu...


Leciałeś to cały czas z trenem, po trenie? Czy jak to ogarnąłeś?

Może jest jeszcze szansa dla mnie i trenu ;D


Mexidol forte na start 3 tabs rano i nastepne 2 tabs co 4h

Po 3 tygodniach juz 2 tabs 2x dziennie.

Zniosło mi uczucie tego "nieogarnięcia", wk***ienia na byle co i nie było tak, że siedziałem jak ten d**** zły na sam nie wiem co.

Po prostu na trenie wiadomo jak jest - sytuacje stresowe nagle są 3x takie
Na mexidolu są jakbym trena nie walił.

Albo niektórzy na nandro deka/npp mają dziwne depresyjne myśli, brak chęci do działania.
Dałem paru swoim podopiecznym i jak ręką odjął



Dokładnie wszystko kropka w kropkę odnośnie trenu i npp,

jak to tak świetnie działa to jestem w domu, dzięki ;)

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
lodzianin1
dobra panowie bo nie rozgraniczamy jednej sprawy co innego dołożenie oxy dla goscia powiedzmy na 1-2 bombie gdzie idzie np jw trochę testa i innyc srodków
co innego jak dokłada gość do cyklu pierwszy raz oxe a jest w trakcie rotowania srodków bedac na bombie 750-1 gram test 600 trenu 600 mastera dokłada oxe i mówi ze nie działa bo jak ma ją odczuć??
do kazdego trzeba podchodzić indywidualnie już pisałem kilka razy mój znajomy starszy sporo ode mnie juz po 60 facet zawsze ale to zawsze leci bombę deka apteka 300 mg week i 75-100 provironu kilkanascie tygodni na koniec 3*5000 jm po hcg 20 tab clomidu przerwa kilka miesiecy i powtórka i znamy się ze 20 lat i to są jego jedyne cykle za małolata jeszcze podjadał metkę kiedyś
i sobie to zachwala ,lecz ja bym komuś takiego cyklu nie rozpisał

a to zachwalanie 30 mg oxy to można też brać 50/50 bo cieżko powiedzieć jak by wyglądał bez tej oxy i czy koncowo naprawdę ona coś dała ( coś na pewno zawsze wiecej saa ) każdy powinien stestować jak jest w młodym wieku % bo na starość 17 średnio mi się widzą %




No tak, tylko tu nie było rozgraniczenia.

Przecież wiadomo, że koleś co bombi X lat i jest wielki np jak Mariusz to 30 mg oxy może go posmyrać.

Tu było mówione ogólnikowo - 100 kg chłop to co to jest np 300 bolda.
No może być ideolo, a może być to całe nic.

A o oxie mówię, że dała namacalny efekt w postaci ponownego liniowego progresu w bojach gdzie był długi zastój, a nie ze na boki rozwaliła

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Arkus P
Cayek
Arkus P
Cayek
... Mi niesamowicie dobrze znosiło sajdy od trenu / clenu...


Leciałeś to cały czas z trenem, po trenie? Czy jak to ogarnąłeś?

Może jest jeszcze szansa dla mnie i trenu ;D


Mexidol forte na start 3 tabs rano i nastepne 2 tabs co 4h

Po 3 tygodniach juz 2 tabs 2x dziennie.

Zniosło mi uczucie tego "nieogarnięcia", wk***ienia na byle co i nie było tak, że siedziałem jak ten d**** zły na sam nie wiem co.

Po prostu na trenie wiadomo jak jest - sytuacje stresowe nagle są 3x takie
Na mexidolu są jakbym trena nie walił.

Albo niektórzy na nandro deka/npp mają dziwne depresyjne myśli, brak chęci do działania.
Dałem paru swoim podopiecznym i jak ręką odjął



Dokładnie wszystko kropka w kropkę odnośnie trenu i npp,

jak to tak świetnie działa to jestem w domu, dzięki ;)


Próbuj. Ja mam wyjątkowo słaby łeb jeśli chodzi o nandro / tren / clen, a mexidol naprawdę mi okrutnie pomógł.

Baa, pomógł nawet jak miałem w opór dola po rozstaniu

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
tren u mnie tylko tyra flaki% deka totalnie nie ma wpływu na mnie
clen mega dobrze tolerowałem zawsze, ale ostatnimi czasy jak coś wrzucam to sally zamiast clenu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Ja mam też już swój mix do nandro i trenu. Ale mexidolu nie próbowałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Cayek
Arkus P
Cayek
Arkus P
Cayek
... Mi niesamowicie dobrze znosiło sajdy od trenu / clenu...


Leciałeś to cały czas z trenem, po trenie? Czy jak to ogarnąłeś?

Może jest jeszcze szansa dla mnie i trenu ;D


Mexidol forte na start 3 tabs rano i nastepne 2 tabs co 4h

Po 3 tygodniach juz 2 tabs 2x dziennie.

Zniosło mi uczucie tego "nieogarnięcia", wk***ienia na byle co i nie było tak, że siedziałem jak ten d**** zły na sam nie wiem co.

Po prostu na trenie wiadomo jak jest - sytuacje stresowe nagle są 3x takie
Na mexidolu są jakbym trena nie walił.

Albo niektórzy na nandro deka/npp mają dziwne depresyjne myśli, brak chęci do działania.
Dałem paru swoim podopiecznym i jak ręką odjął



Dokładnie wszystko kropka w kropkę odnośnie trenu i npp,

jak to tak świetnie działa to jestem w domu, dzięki ;)


Próbuj. Ja mam wyjątkowo słaby łeb jeśli chodzi o nandro / tren / clen, a mexidol naprawdę mi okrutnie pomógł.

Baa, pomógł nawet jak miałem w opór dola po rozstaniu


No właśnie. Zastanawiałem się czy Ty czy Gym się rozstał. Jaki powód jeśli możesz napisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 415 Napisanych postów 194 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3339
Panowie,sprawdzone cbd używacie? Pierwszy raz będę stosować w celu wyciszenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium