SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39796

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15547
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39796

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 415 Napisanych postów 194 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3339
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lordknaga
no nic dziwnego jak cale twoje zycie i rutna robi zwrot o 180 stopni... jak napisalem, ja nie mam pojecia co z tym minim, najpierw czarowal na jutubie, niektore wstawki mial dosyc smieszne, niektore poprostu tragiczne(cos jak teraz borecki) a niektore poprostu niesmaczne... jak jakiemus azjacie kazal mowic cos po polsku w samolocie a po chwili powiedzial przy nim do kamery ze mu 'wali z ryja' pozniej pamietam ta akcje z sepsa a o tym ze mial chemioterapie to dowiedzialem sie z tego forum a jego osoba nawet teraz ukazuje mi sie w reklamie sklepu na gorze strony...

jesli chodzi i jego sylwetke, to procz slabych nog, od pasa w gore mial naprawde swietna budowe ale na lata w ktorych startowal, startowanie nie bylo tak popularner jak teraz, teraz imo znacznie wiecej by uciulal.






Zmieniony przez - lordknaga w dniu 3/3/2024 2:15:58 PM


Lord co do chemioterapii czy takiego " cięższego " leczenia wiem po sobie jak to wplywa na sylwetke itp choć wiadomo ze jak zdorwie pod upada to sykwetka nie jest najwazniejsza tylko zdrowie i życie ale do czego zmierzam u mnie jak sie zaczęło to odrazu dostalem lek który jest przy leczeniu nowotworów i sterydy ( gks ) pamiętam ze po 2 miesiącach pierwsze co zauważyłem to nogi jakoś mniejsze sie zrobiły bo bokserki mi na udach zawsze byly opięte biore miarke a tu w udzie po 2- miesiącach 9cm to byl szok .. po jakoś roku półtora i jak chemia jelita rozwalila to bylo minus 30kilo .. a co do minikoxa to jakiś czas temu widzialem go chyba u Dr.Alicji tylko nie pamiętam kiedy to bylo ale wtedy wyglądał jeszcze normalnie jak na niego
1

Michass90

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15547
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39796

S ex
A lkohol
A naboliki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium