SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Pięknymlody
Jakieś opinie na temat menta pod względem samopoczucia ? Niektórzy twierdzą że ryje berecik podobnie do trena . Prawda ?


W zyciu! Pod tym wzgledem to jeden z najlagodniejszych sterydow. Stosunek sidow do przyrostow idealny. Samopoczucie normalne jakbys nic nie bral. Lekkie podbicie libido.
2

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
Nawet forumowe opinie były pod tym względem mieszane dlatego pytam . Może ostry smuteczek był z powodu prolaktyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
To jest najwyraźniej sprawa indywidualna , co można wywnioskować po rozmowach z użytkownikami tego środka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
Lipidy przy nim dostają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
wincol
To jest najwyraźniej sprawa indywidualna , co można wywnioskować po rozmowach z użytkownikami tego środka.


Czyli z kim? Tu na SFD menta bralo kilka osob z Lodziakiem i mna wlacznie. Zaden z nas nie mial sidow a po trenie jednak jest wiele takich opinii(lodziak nieliczny, ja sidy male jednak mialem).

Jak ktos po ment mial jazdy na bani to IMO albo ma zepsuta glowe albo lecialo cos jeszcze co mu mieszalo. Ment jest nawet reklamowany jako "tren bez skutkow ubocznych". Jedyne jego sidy to estrogen i cisnienie ( i mega blok, ale u nas to bez znaczenia).
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Czyli z tymi co go brali , jak mam inaczej to napisać? na Sfd świat się nie kończy.
Nie wiem co innego brali i jakie zaleznosci tam zachodzily miedzy srodkami ale po odstawieniu menta akurat wracało do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94510 Napisanych postów 364460 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669184
Ment dla mnie idealny srodek ,tylko ja nie mam zanych skutków ubocznych skaczącego e2 poza ciśnieniem.
Osobiście dawki 25 dziennie nie czuje 50 robi idealnie ,tylko trzeba patrzeć że ja na saa jestem ok 30 lat plus jak.ktos planuje potomstwo to raczej bym się tego wystrzegał bo jak to w juesej mówią to kastrat
Dużo rzeczy mega toleruje nie ogarnąłem 2 cykli ,jeden sam przedobrzyłem bo szło 1000 testa 800 deki I dorzuciłem base 50 mg dziennie testa nando base i tren base pierwsze dni to kosmos później 3 razy dziennie tabsy na ciśnienie wjeżdżały %
I srodek który jest dla mnie kosa (chociaż na tą chwilę nie owemu.czy ktoś ma go w ofercie to metribolan ale osobiste odczucia to taki tren razy dwa skutki uboczne razy 5
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Podobnie jak po trenie może być, bardzo odmienne odczucia poprzez takie, że trzeba odstawiać bo ktoś nerwowo nie potrafi ogarnąć po takie że nic takiego się nie odczuwa.
U mnie po trenie było tak, że miałem raczej wyj.... na wszystko, mniej wrażliwy byłem na otoczenie że tak to nazwę gdzie raczej nerwowy jestem bez tego i nie wiem z czego to mogło wynikać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
Skoro jest taki mocny to lecieć całym dotychczasowym stackiem czy coś zdjąć jak leci bold i NPP/deka oczywiście teść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94510 Napisanych postów 364460 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669184
Podkład bym zostawił bo test/deka/eq mozna cisnac miesiącami zakładając że eq nie narobi bałaganu a w sorki ment to okresowo chociaż 2 osoby które prowadzę cisneli na menice po 12 tyg z fajnym progresem i przeskok na 4 tyg ma.metka inj 50.mg i 30 mg oral dziennie i powrot na menta
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium