SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7416330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27626
Jeśli chodzi o żylaki to tak : można na fundusz usuną operacyjnie, prywatnie ostrzeliwanie koszt 1500pln lub najmniej inwazyjny sposób laser (Sona w żyłę i wypalanie) tyłku tutaj koszt 3/3,5k
1

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27626
Ostrzykiwanie* zastrzyki

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
krzysiek21
Panowie nie wiem czy w dobrym miejscu pytanie, Robił ktoś samemu upust krwi, Pytanie kupiłem przyrząd do przetaczanie płynów infuzyjnych podepiołem igłe 1,2 i wkuwam sie w żyłe i krew nie chce leciec, nie wiem zasysacie lekko szczykawka na początek czy sama krew powinna leceć


Robiłem 5 upustów samodzielnie, igła 1.2 to jest stanowczo za mała, mi się nawet igła 1.8 potrafiła zapychać i przestawało lecieć, a nie muszę raczej mówić jaki to jest gwóźdź. Z własnego doświadczenia Ci powiem że najlepszą opcją jest wsadzić wenflon w żyłę ja używałem jeśli dobrze pamiętam grubość 1.6 i krew leciała dosłownie jak woda z kranu. Jak próbowałem igłami to mimo że żyły były bardzo dobrze widoczne i grube, to zawsze gdzieś się ta żyła uszkodziła i robiła się po chwili gulka i nie chciało lecieć, albo się igła zapychała i po chwili się zatrzymywało itp, mając wenflon w żyle poleci pięknie, moim zdaniem najwygodniejsza opcja, po wszystkim wpinasz kroplówkę z wlewem i cała akcja trwa kilka minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 562 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35033
Przewinął się tu kiedyś temat o winstrolu w dawkach leczniczych 2-5mg ed w celu naprawy stawów, ścięgien. I tu pytanie: undery mają po 10mg to brać pół raz dziennie czy 2x2,5 czy 2x5mg jako, że stężenie może być różne? Mowa o stosowaniu dość długotrwałym ponad pół roku. 10mg ed raczej zbytnio nie powinno pojechać po wątrobie? Czy 5mg starczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 1976 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69378
Nawet badania były na ten temat że pozytywnie wpływa stawy i ścięgna dawka wina lub mety do 5 mg ed miały pozytywny wpływ a dawki większe już nie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 1976 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69378
Ostaryna podobno w małej dawce też pozywymnie wpływa ...podobno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
lukasz5119
krzysiek21
Panowie nie wiem czy w dobrym miejscu pytanie, Robił ktoś samemu upust krwi, Pytanie kupiłem przyrząd do przetaczanie płynów infuzyjnych podepiołem igłe 1,2 i wkuwam sie w żyłe i krew nie chce leciec, nie wiem zasysacie lekko szczykawka na początek czy sama krew powinna leceć


Robiłem 5 upustów samodzielnie, igła 1.2 to jest stanowczo za mała, mi się nawet igła 1.8 potrafiła zapychać i przestawało lecieć, a nie muszę raczej mówić jaki to jest gwóźdź. Z własnego doświadczenia Ci powiem że najlepszą opcją jest wsadzić wenflon w żyłę ja używałem jeśli dobrze pamiętam grubość 1.6 i krew leciała dosłownie jak woda z kranu. Jak próbowałem igłami to mimo że żyły były bardzo dobrze widoczne i grube, to zawsze gdzieś się ta żyła uszkodziła i robiła się po chwili gulka i nie chciało lecieć, albo się igła zapychała i po chwili się zatrzymywało itp, mając wenflon w żyle poleci pięknie, moim zdaniem najwygodniejsza opcja, po wszystkim wpinasz kroplówkę z wlewem i cała akcja trwa kilka minut.


Jaki wlew podajesz po upuszczeniu krwi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
hunter007
lukasz5119
krzysiek21
Panowie nie wiem czy w dobrym miejscu pytanie, Robił ktoś samemu upust krwi, Pytanie kupiłem przyrząd do przetaczanie płynów infuzyjnych podepiołem igłe 1,2 i wkuwam sie w żyłe i krew nie chce leciec, nie wiem zasysacie lekko szczykawka na początek czy sama krew powinna leceć


Robiłem 5 upustów samodzielnie, igła 1.2 to jest stanowczo za mała, mi się nawet igła 1.8 potrafiła zapychać i przestawało lecieć, a nie muszę raczej mówić jaki to jest gwóźdź. Z własnego doświadczenia Ci powiem że najlepszą opcją jest wsadzić wenflon w żyłę ja używałem jeśli dobrze pamiętam grubość 1.6 i krew leciała dosłownie jak woda z kranu. Jak próbowałem igłami to mimo że żyły były bardzo dobrze widoczne i grube, to zawsze gdzieś się ta żyła uszkodziła i robiła się po chwili gulka i nie chciało lecieć, albo się igła zapychała i po chwili się zatrzymywało itp, mając wenflon w żyle poleci pięknie, moim zdaniem najwygodniejsza opcja, po wszystkim wpinasz kroplówkę z wlewem i cała akcja trwa kilka minut.


Jaki wlew podajesz po upuszczeniu krwi ?


Ja podawałem zwykły NaCl 0.9, tylko taki w UK znalazłem, w Polsce idzie dostać ciekawsze wlewy które uzupełniają różne pierwiastki jak magnez, potas itp, tutaj tego nie mogłem znaleźć, 500ml zaraz po upuście krwi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Testowałem Fosfatydylocholine ,działa pieknie, ale trzeba sie przygtowac pod to i bic z głowa.



Zmieniony przez - acidm w dniu 1/31/2022 3:59:52 PM

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18473 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205662
metadon
Przewinął się tu kiedyś temat o winstrolu w dawkach leczniczych 2-5mg ed w celu naprawy stawów, ścięgien. I tu pytanie: undery mają po 10mg to brać pół raz dziennie czy 2x2,5 czy 2x5mg jako, że stężenie może być różne? Mowa o stosowaniu dość długotrwałym ponad pół roku. 10mg ed raczej zbytnio nie powinno pojechać po wątrobie? Czy 5mg starczy?


Zalezy co masz na mysli "naprawy"

Probowalem juz wszystkiego oprocz komorek macierzystych i najlepszy efekt jesli chodzi regeneracje chrzastki stawowej to w moim przypadku -> kwas hialurobowy oraz osocze bogatoplytkowe, oczywiscie oba bezposrednio do stawu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium