SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
F1.08
Sol to w Biedrze mozna kupic do przemywania dzieciom.A wode bakteriostatyczna w kilku sklepach online z pepkami.


ja tu jestem 1-2x w roku i ostatnio kupowalem lata temu, to nie mialem pojecia, dlatego napisalem na forum
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 318 dni Na forum 317 dni Przeczytanych tematów 1782
Panowie, a tak hipotetycznie i ogólnie zapytam. Bo czytam, czytam i widzę różne opinie, przemawiające zarówno za jednym, jak i drugim środkiem. Załóżmy, że mamy w miarę zdrowego chłopa, 30 lat, ssri od kilku lat (paroksetyna). Cel: redukcja / rekompozycja. 'Cykl' miałby być możliwie najbezpieczniejszy, oparty na jednym środku.
Oxa czy test solo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 286 dni Przeczytanych tematów 624
Dzień dobry,

koledzy mi podpowiedzą w jednej sprawie? Na okres 6-7 tygodni schodzę z dawki propa z 50 mg ed do 25 mg ed. Ten tydzień biję 25 mg ed, aby stężenie testosteronu było adekwatne do bitej dawki i ustabilizował się. Kiedy zainteresować się zbijaniem esto? Przy 50 mg ed mam 61 pg/ml. Nie używam IA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
.223 Remington
Dzień dobry,

koledzy mi podpowiedzą w jednej sprawie? Na okres 6-7 tygodni schodzę z dawki propa z 50 mg ed do 25 mg ed. Ten tydzień biję 25 mg ed, aby stężenie testosteronu było adekwatne do bitej dawki i ustabilizował się. Kiedy zainteresować się zbijaniem esto? Przy 50 mg ed mam 61 pg/ml. Nie używam IA.


Po wykonaniu badań i ustaleniu poziomu estro.
W ciemno to można iść na randkę a nie estro zbijać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
parnikowiec
Panowie, a tak hipotetycznie i ogólnie zapytam. Bo czytam, czytam i widzę różne opinie, przemawiające zarówno za jednym, jak i drugim środkiem. Załóżmy, że mamy w miarę zdrowego chłopa, 30 lat, ssri od kilku lat (paroksetyna). Cel: redukcja / rekompozycja. 'Cykl' miałby być możliwie najbezpieczniejszy, oparty na jednym środku.
Oxa czy test solo?


Cokolwiek bez testa nie ma sensu.
Podstawą każdego cyklu czy nawet TRT/HTZ - jest test.
Więc dziwne te różne opinie które czytasz - każdy Ci tu powie, że bez testa nie ma sensu ładować czegokolwiek - pomijając jakieś sarmy i inne głupoty po których czasami i tak trzeba robić odblok.

Także - Test.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 286 dni Przeczytanych tematów 624
lasican1
.223 Remington
Dzień dobry,

koledzy mi podpowiedzą w jednej sprawie? Na okres 6-7 tygodni schodzę z dawki propa z 50 mg ed do 25 mg ed. Ten tydzień biję 25 mg ed, aby stężenie testosteronu było adekwatne do bitej dawki i ustabilizował się. Kiedy zainteresować się zbijaniem esto? Przy 50 mg ed mam 61 pg/ml. Nie używam IA.


Po wykonaniu badań i ustaleniu poziomu estro.
W ciemno to można iść na randkę a nie estro zbijać.


Jeśli od wczoraj lecę propa 25mg ed to w piątek będę mieć wiarygodne stężenie na wynikach jak je zrobię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
nie ,ale pod ten wynik możesz dobrac ia
chociaż nie wiem po co bo masz dobry poziom e2


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-07-18 13:33:37

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
Dokładnie tym bardziej że 61 miałeś przy 50mg dziennie to przy 25 wiadomo że będzie jeszcze mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
1. Po jakim czasie czujecie działanie Provironu? Po ilu dniach?
2. Czy Provi trzeba jakoś specjalnie brać (rano, wieczorem, na czczo?) czy bez znaczenia?

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
F1.08
1. Po jakim czasie czujecie działanie Provironu? Po ilu dniach?
2. Czy Provi trzeba jakoś specjalnie brać (rano, wieczorem, na czczo?) czy bez znaczenia?


Po 2 h czasem 3.Provi ma 12 h półtrwania więc z rana .
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium