SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7185543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 478 Napisanych postów 1458 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113712
Ten minikox to jakaś tragedia,powinni mu zdjąć kanał bo takie brednie tam szerzy,że szkoda gadać to samo szuwar.Co do wyglądu i wiedzy,no ja bym się nie zgodził bo jakbyś tak miał słuchać tych wszystkich koxow z siłki co we łbie mają nie powiem co to daleko byś nie zaszedł(bo duży to musi się znać - haha),Ben Looker jakoś sylwetką nie imponuje a wiedzą miażdży wszystkich wyżej wymienionych i to bezdyskusyjnie.Sylwetka nie jest żadnym wyznacznikiem wiedzy.




Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2020-01-25 13:27:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 355 Napisanych postów 1961 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69022
No niby nie jest wyznacznikiem...
Ale wolisz rady gościa 115kg poniżej 10bf czy jakiegoś "znawcy" co mlaska i tylko badania podaje i wszystkim teoria zaprzecza i wygląda słabo a wiedza to naukowy bełkot??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Orientuje sie ktoś jaki ma wpływ deka na kości po powrocie do treningów po 8 mcach przerwy po złamaniu reki ???
Niby jakiś pozytywny wpływ na na kościec
Ktoś cos słyszał ???


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2020-01-25 13:40:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie jeden androlog/endokrynolog ma wiedzę na temat SAA, a wcale nie wyglada.
Poza tym czy ci co tworzyli sterydy i suplementy byli ogromnymi bykami?
Nie.

W temacie SAA zdecydowanie u mnie numer 1 w social mediach to Ben Looker.
Jest jeszcze Koralewski i ten drugi arogancki lysol ale w ich przypadku trzeba umieć odseparować to co jest prawdziwe od zabiegów marketingowych.

Minikox to tragedia. Gada straszne głupoty.
Adam Suker i Łukasz Modzelewski maja duże pojęcie i ich warto posłuchać.
Dejwika należy brać z dystansem. Gada jedno, robi drugie, ale zdecydowanie 100x lepszy wybór niż minikox
5

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Amg27
Orientuje sie ktoś jaki ma wpływ deka na kości po powrocie do treningów po 8 mcach przerwy po złamaniu reki ???
Niby jakiś pozytywny wpływ na na kościec
Ktoś cos słyszał ???



Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2020-01-25 13:40:45


Uzywana do leczenia Osteoporozy

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Z tego co tu czytam to wszyscy doj**ani beee
A tu to chyba sa wszystko wiedzacy i wygladajacy.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
acidm
snara
Thomas07
Ogladam sobie filmy na yt o trenie , mowi Dawid Czechowicz trenbolon nie spala tluszczu to mit , mowi Zochowski trenbolon stymuluje organizm do czerpania energi z zapasow tluszczowych i pali fet no i co tu jest real? Oba chlopy kozak formy duza wiedza i kazdy co inne daje wiec ...






Zmieniony przez - Thomas07 w dniu 2020-01-25 11:13:18


Jakis czas temu czechowicz nagral filmik o peptydach i jelitach .
Jak dalem koment na temat jelit to odpisal ze nie jest lekarzem i sie nie zna

I tyle w temacie co do czechowicza a
Minikox moim zdaniem bardziej ogarniety a nawet na pewno.


Mini?Ogarniety? :)


Nie chce sie wdawac w dyskusje na temat minikoxa i innych i ich wiedzy.
Ale jak czytam osoby ktore pytaja jak nac dawkowac lub czy inne tego typu pytania .A pisza ze oni nic nie wiedza to mnie wykreca ze zdziwienia i smiechu.
Z minim jakies 8 lat temu sie bawilismy hgh apteka gdzie ludzie jeszcze traktowali to jak swiety Gral.

A szkoda pisac,tez sie nie znam ale takie czasy kazdy madrzejszy od drugiego a jak efektow brak to genu brak itd.

Czy Modzelewski (luki) czy mninikox
Tu na sfd zaczynali i kiedys sie znali a teraz juz nie.
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
snara
acidm
snara
Thomas07
Ogladam sobie filmy na yt o trenie , mowi Dawid Czechowicz trenbolon nie spala tluszczu to mit , mowi Zochowski trenbolon stymuluje organizm do czerpania energi z zapasow tluszczowych i pali fet no i co tu jest real? Oba chlopy kozak formy duza wiedza i kazdy co inne daje wiec ...







Zmieniony przez - Thomas07 w dniu 2020-01-25 11:13:18


Jakis czas temu czechowicz nagral filmik o peptydach i jelitach .
Jak dalem koment na temat jelit to odpisal ze nie jest lekarzem i sie nie zna

I tyle w temacie co do czechowicza a
Minikox moim zdaniem bardziej ogarniety a nawet na pewno.


Mini?Ogarniety? :)


Nie chce sie wdawac w dyskusje na temat minikoxa i innych i ich wiedzy.
Ale jak czytam osoby ktore pytaja jak nac dawkowac lub czy inne tego typu pytania .A pisza ze oni nic nie wiedza to mnie wykreca ze zdziwienia i smiechu.
Z minim jakies 8 lat temu sie bawilismy hgh apteka gdzie ludzie jeszcze traktowali to jak swiety Gral.

A szkoda pisac,tez sie nie znam ale takie czasy kazdy madrzejszy od drugiego a jak efektow brak to genu brak itd.

Czy Modzelewski (luki) czy mninikox
Tu na sfd zaczynali i kiedys sie znali a teraz juz nie.


Co z tego, żeście się bawili w hgh. Posiadanie kumpli, znajomości i bogatych rodziców nie determinuje wiedzy, ogłady, umiejętności jej zdobywania.
Mini to d**** i tyle, bo opowiada głupoty, które się powielało w 2k10 roku albo wcześniej, w związku z tym nawet nie próbuje się dokształcać. Wiedzę mają ludzie, którzy mają zapał do nauki, chęć rozwijania nie tylko bajcepsa, ale i głowy lub osoby, które robią to samo co ich dobrze wyglądy kumpel, a nie wyglądają w połowie dobrze jak on.
Nie piszemy o milionie ludzi, którzy zjedli zęby na książkach i nie wyglądają, tylko o minim, który w każdym swoim filmiku dawał tylko pokaz swojej niewiedzy. Posiadając taką wiedzę z dupy i opowiadając takie pierdoły, wniosek nasuwa się jeden. Ma gen, więc co by nie robił to i tak pójdzie, ma charakter, dzięki czemu wykorzystuje ten gen lepiej i ma kasę na koks i wspominane wyżej hgh, a będąc takim dzbanem raczej ani legalnie, ani pracą tego nie zarobił.
Jeśli chodzi o niego jako człowieka, charakter, to mógłbym go nawet lubić gdybym go znał, ale jeśli chodzi o wiedzę to zdanie mam takie, a nie inne.
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Ja wiedzy nie mam
Genu tez nie mam
Ale jak na 39lat tak w miare dobrze wygladam ciekawe czemu ?co sie u mnie dzieje jakies cuda :)

Ciekawie tu :)
Ja nikogo nie bronie tylko smieszy mnie to ze osoby ktore nic nie osiagnely w tym sporcie jada po tych co sa w czolowce- i co tu wiecej dodac

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387524
co do bdsm to taki sam spec jak "nuz" ktory pisze artykuly na sfd gdzies cos wyczyta, pogogluje badania, pozniej kreci filmy i pisze z dupy posty, udajac co to nie on zakrywajac sie linkami... i opowiesci, jakis to on olimpijczykow nie prowadzi i ch** wie kogo jeszcze, jak jestes dobry, to nie musisz sie chwalic takimi rzeczami.

co do modzelwskiego, to tutaj chyba nikt nie mowil, ze sie nie zna a wrecz odwrotnie, to samo suker, oboje maja mase i oboje wygladaja(suker duzo lepiej imo) i zawsze sie ich z ciekawoscia slucha czy oglada.

kto tu jedzie po kims z czolowki? mini jest w czolowce czego? youtuba?
4

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Wiecej