SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7274972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470056
Panowie ktos wie ktora metoda robia estro w diagnostyce? Czy ta co pokazuje przeklamane estro na trenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Marian 87.
Panowie ktos wie ktora metoda robia estro w diagnostyce? Czy ta co pokazuje przeklamane estro na trenie?


W diagnostyce na bank jest badane estro tą metodą gdzie na trenie wychodzi wynik estro w kosmosie.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
dmq92
To jest fachura. U nas ma elektrowni tacy maja 10+ na reke z miejsca

Najgorsze jest to że w moim zawodzie nie mogę rosnąc za bardzo Czym mniejszy tym lepiej, najlepsi są mali Azjaci. 1.6m w kapeluszu, 50kg wagi taki za każdą rurę się wciśnie.
2

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój szwagier pracuje na platformie w Izraelu . To tam Filipińczyki do takich mikro rur wpuszczają . Są najlepsi na świecie w tym spawaniu . Prze kozaki
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Marian 87.
Panowie ktos wie ktora metoda robia estro w diagnostyce? Czy ta co pokazuje przeklamane estro na trenie?


Metoda chemiluminescencyjna CLIA. W alabach mają nowe aparaty, w diagnostyce też mają aparat do badania taką metodą, ale akurat estro oznaczają oznaczają na jakimś starym gównianym abbocie.
Na pewno nie CMIA immunochemiczna itp.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 144 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2318
Zwiekszylem dawke testa z 300 do 500 i dolozylem t3. Tak mnie jajko zaczelo bolec, juz kilka dni, mial ktos tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 144 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2318
robertjudi
Marian 87.
Panowie ktos wie ktora metoda robia estro w diagnostyce? Czy ta co pokazuje przeklamane estro na trenie?


W diagnostyce na bank jest badane estro tą metodą gdzie na trenie wychodzi wynik estro w kosmosie.


W diagnostyce ostatnio mialem e2 w widelkach na trenie co dalo jednoznaczny dowod

... ze mialem tren wyje-bke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
pawel82
Lux1980
Kto liźnie życia zagranicznego , to później ciężko się przestawić wracając . Jak nigdy nie mieszkałeś za granicami to nie masz porównania . Kiedy zaś je zdobędziesz widzisz jak na dłoni gdzie lepiej .

Nie do końca tak jest...mieszkałem w Irlandii rok czasu...zayebista praca i jeszcze lepsza wypłata , mogłem sobie pozwolić na to czego nie miałem w pl ale jednak wróciłem....póki siedziałem tam było ok ale jak przyleciałem do Polski na urlop wszystko się zmieniło , znajomi rodzina itp tego tam mi brakowało , coś czego nie kupisz za kasę...pieniądze dają chwilowe szczęście dla tego stwierdziłem że kasa to nie wszystko , spakowałem mandzur i wróciłem , wcale tego nie żałuję....


Dobrze mowisz panie kolego :)
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Jakie kardio u was zimowa pora leci?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Spacer na biezni na skosie. Lub szybki marsz/marszobieg na dworze
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium