SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Parej tak jak Przemek pisze ale wiadomo ze jak mala dawka za duzo nie daje , jest za mała to ja podbijamy.. No i taraz kwestia tego co jest duża a co mala dawka na to wpływa zbyt dużo czynników zeby jednoznacznie to określić.
..a czy organizm się przyzwyczaja , czy takie coś istnieje ? Nie wiem ale logicznie myśląc i tak mi się wydaje, na przykładzie tescia czy można się przyzwyczaić do dawke przekraczających kilku krotnie nasz naturalny poziom ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
prz1993
Zawsze wbijaj najmniejsze dawki dające efekty. Zawsze rób redukcję na najwyższych kcal jak możesz, i rośnij na najniższych jak możesz.

Takie miałem do tej pory cały czas podejście :D Ale skoro na 750mg można mieć większe efekty niż na 450mg, to po co zatrzymywać się na 450mg?

Wincol, na logikę niby nie, ale tam gdzie zaczyna się kształtowanie sylwetki, tam czasem kończy się logika, nie wszystko bywa takie w 100% logiczne i wytłumaczalne :D

Na pewno jednym z nielicznych gości, który otwarcie mówi o tym, że jest zwolennikiem raczej wyższych SAA niż niższych jest Łukasz Modzelewski.


Zmieniony przez - parej w dniu 2022-12-19 20:40:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
ale efekty czego? retencji wody ? Budowa mięśnia to długotrwały proces

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
No doklanie niestety a może i stety bo to caly urok tego sportu .. co do tych dawek to od czegos trzeba zacząć a lepiej zacząć od niższych i w razie potrzeby dokładać bo jak dasz na początek przykładowo 1g bo na nim można zrobić więcej niż na 750mg to co będzie za chwilę, 1.5-2g ? do tego dochodzą osobnicze zależności, to jak ktoś tescia aromatyzuje , jakie pojawiają się skutku uboczne itd.to też trzeba brać pod uwagę.. No i przede wszystkim są inne parametry które determinują progres bardziej niż środki czyli żarcie i trening. Nie zawsze podbijanie dawek da nam więcej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Kiedyś była tu moda wbijania na gramy i ch**a formy lepszej nie było %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
tzn czasami jest sens ale nie zawsze, trzeba obserwować organizm przykładowo teraz podbiłem tren i wcześniej jelita elegancko na mniejszej dawce, a teraz się zaczęła jazda - na szczęście do opanowania. Kolejny przykład - doyebalem gh = uwalilo tarczyce która już wcześniej mialem ogarnięta i tak mozna mnożyć


daje sie tyle wszystkiego ile czuć ze potrzeba


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2022-12-19 21:29:13

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Wy tu mówicie o bardzo dużych dawkach, a ja prawie od 2 lat na testosteronie i cały czas na 350mg testa, bo przecież: "tyle wystarczy, żeby rosnąć, spokojnie, dodamy środek to tylko woda dojdzie, a jak siła wzrośnie to nie znaczy, że zbudujesz mięśnie". I tak od roku dołożenie ciężaru graniczy z sufitem, ale przecież: "wszystko dobrze robisz, dajesz bodziec, rośniesz, jest dobrze", a rosnę od nadwyżki kalorycznej, obwód pasa też w górę, i "progresowanie siłowe nie następuje tak szybko, dołożenie kilku powtórzeń wymaga czasu, nie da się w miesiąc". A jak redukujesz, to myślisz: "zostanie może +5kg mięśnia z tych+15kg", a tu nawet połowy z tego nie ma :D A jak wcześniej atakowaliście mnie o dokładność, tak teraz nie atakujcie o niedokładną dietę (już mi się nie chce wymieniać ilu wyrzeczeń dostąpiłem) czy niedokładny trening (technicznie i do realnego upadku). Człowiek kombinuje jak koń pod górę, żeby przełamać stagnację, a tu wystarczyłoby zwiększyć dawki/dołożyć środek? xD Serio?! Może przekonam się za pół roku... lub wcześniej.


Zmieniony przez - parej w dniu 2022-12-19 22:00:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Milion czynników jest. Zgłoś się do kogoś po prowadzenie. Nie mówię do mnie, bo ja zajmują sie głównie początkującymi i może średnio zaawansowanymi ale po prostu gdzieś popełniasz błędy i może jeszcze sporo wody w Wiśle upłynąć zanim zaczniesz notowac progress. Ogólnie tez nie żałuj kasy bo kulturystyka to drogi sport i pewnych rzeczy nie przeskoczysz i na pewnym etapie Ci dojdzie fizjo itd i samemu wszystkiego nie zrobisz
1

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
parej
prz1993
Zawsze wbijaj najmniejsze dawki dające efekty. Zawsze rób redukcję na najwyższych kcal jak możesz, i rośnij na najniższych jak możesz.

Takie miałem do tej pory cały czas podejście :D Ale skoro na 750mg można mieć większe efekty niż na 450mg, to po co zatrzymywać się na 450mg?

Wincol, na logikę niby nie, ale tam gdzie zaczyna się kształtowanie sylwetki, tam czasem kończy się logika, nie wszystko bywa takie w 100% logiczne i wytłumaczalne :D

Na pewno jednym z nielicznych gości, który otwarcie mówi o tym, że jest zwolennikiem raczej wyższych SAA niż niższych jest Łukasz Modzelewski.



Zmieniony przez - parej w dniu 2022-12-19 20:40:47

Modzelewski zgadza się w kwestii wyższych dawek, a szczególnie testosteronu jako hormonu bio-identycznego, tak samo insy i gh. Natomiast co do "szkoły angielskiej" to to, że w podejściu tym mówi się o najmniejszych dawkach np. testa by nie używać ia, nie oznacza permanentnie takiego stanu, tylko jako stan przejściowy. Ponieważ czy to w końcówce redu, czy przełamania na masie dopuszczają do dawek większych, nawet dużo większych niż na początku okresu np. masowego.
2

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Sorry ale nie da się na dłuższą metę progresowac na 350 testa.
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium