SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7303067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
lodzianin1
parej
Co to znaczy, że insulinówka? 1 ml?

tak


dmq92
Tak ja tak bije, idzie łatwiej i można bic igła 04x13. Ja bije ed mastera i testa bo mi tak najwygodniej. Igły długości 25 i dłuższe mi rozp****** robiły za duży


Lux1980
parej
Co to znaczy, że insulinówka? 1 ml?

Tez bardzo fajna alternatywa


Helionus
Strzykawki tuberkulinowe 1ml sa tez fajna opcja, 0,4-0,5x13-16, pudło 100 sztuk to grosze wychodzi.


Ale 1 ml to tylko 1 ml towaru wstrzykniecie, więc chyba za małe jak chcemy dać np. 1,4 ml?

Dmq92, a do strzykawki 2 ml mogę dać też igły 0,4x13 i 0,3x13 czy do tych igieł musi być insulinówka?

A czym się różni strzykawka insulinowa od tuberkulinowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No jeżeli więcej to ja osobiście robię dwa strzały. 2ml będzie w cbuj ciężko przecisnąć przez taka igle bo pompki 2ml stawiają dużo większy opór. Ja spbie zaciągam lotki na cały tydzień z góry i lecę ed wieczorkiem podczas mycia zębów
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pany, będzie most na hcg oraz provi.
Chciałbym badania zrobić jakoś po miesiącu brania(test, estro).
Czy wynik może być przekłamany ponieważ provi to taki ala test w tabsach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940630
jopekmp
pawel82
Obojętnie co dasz ładnie się wkomponuje pod trenik...osobiście wolałbym winko ale nie na oleju...




Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2021-05-26 15:59:23


rozwinięcie tą myśl dlaczego winko ale nie na oleju? Myslalem ze na oleju lepsze niz na mleku. Orale odpadaja nie te lata by dojeżdżać kiszki.



Na oleju na pewno bezpieczniejsze jeśli chodzi o stany zapalne, wiadomo jak jest sok na wodzie i jak może sie skończyć...wino na oleju jakoś mnie jest przekonuje, bardzo mało firm robi, nie wiem czy jest ciężko zrobić stężenie itp widziałem jedno to się "kaszka" z soku zrobiła...wbijać takie coś też ryzyko co innego antek czy meta bezproblemowo...
Orale rozumiem, blok na żarcie, flaki obciążone itd...U mnie jest inaczej orale lecą bez problemu...także dla Ciebie ewidentnie najlepszą opcją będzie metka inj...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2021-05-27 13:23:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
pawel82
jopekmp
pawel82
Obojętnie co dasz ładnie się wkomponuje pod trenik...osobiście wolałbym winko ale nie na oleju...





Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2021-05-26 15:59:23


rozwinięcie tą myśl dlaczego winko ale nie na oleju? Myslalem ze na oleju lepsze niz na mleku. Orale odpadaja nie te lata by dojeżdżać kiszki.



Na oleju na pewno bezpieczniejsze jeśli chodzi o stany zapalne, wiadomo jak jest sok na wodzie i jak może sie skończyć...wino na oleju jakoś mnie jest przekonuje, bardzo mało firm robi, nie wiem czy jest ciężko zrobić stężenie itp widziałem jedno to się "kaszka" z soku zrobiła...wbijać takie coś też ryzyko co innego antek czy meta bezproblemowo...
Orale rozumiem, blok na żarcie, flaki obciążone itd...U mnie jest inaczej orale lecą bez problemu...także dla Ciebie ewidentnie najlepszą opcją będzie metka inj...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2021-05-27 13:23:54


Krystalizuje się ale jest dużo labow które robią dobre wino inj. Znam 4 firmy osobiście. Sam wybrałbym tylko i wyłącznie wersje inj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28656
Właśnie na wodzie lepiej nie wbijać w skórę, bo woda jest lipofobowa (nie rozpuszcza się w tłuszczu), dlatego hcg jak sie wbije to często jest taka mała plamka, zaczerwienienie. Na szczęście sa to znikome ilości wody więc raczej to też problemu nie robi, ale np. 1ml czegoś na wodzie bym się nie odważył wbić, bo to już konkret plac się może zrobić (może ktoś próbował na wodzie podskórnie wbijać i się podzieli tym jak wyszlo?, bo ja to tylk z teorii znam)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dobre info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
M.gazeta.pl
Pany, będzie most na hcg oraz provi.
Chciałbym badania zrobić jakoś po miesiącu brania(test, estro).
Czy wynik może być przekłamany ponieważ provi to taki ala test w tabsach?


Nie wpłynie na wynik testa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Helionus
Właśnie na wodzie lepiej nie wbijać w skórę, bo woda jest lipofobowa (nie rozpuszcza się w tłuszczu), dlatego hcg jak sie wbije to często jest taka mała plamka, zaczerwienienie. Na szczęście sa to znikome ilości wody więc raczej to też problemu nie robi, ale np. 1ml czegoś na wodzie bym się nie odważył wbić, bo to już konkret plac się może zrobić (może ktoś próbował na wodzie podskórnie wbijać i się podzieli tym jak wyszlo?, bo ja to tylk z teorii znam)


Ja biłem po 2 ml heliosa ed podskórnie i czasem lekki siniaczek raz na jakis czas

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 143 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33648
Wbijałem nie raz po 1 ml podskórnie (helios, hcg) i żadnych zaczerwienień.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium