SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7306796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
dmq92
400-600 porobi ja mastera lece ciagle ze wzgledu na samopoczucie ale ja mam ogolem od cpania poj**ane z dopamina itp i u mnie samopoczucie to podstawa.


Wole to niz psychotropy ktore dostawalem, na tym to byly loty ja j**ie



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-04-21 12:24:35


Jest gdzieś wytłumaczone działanie masteronu czemu własnie jest takie dobre samopoczucie po nim ? Bo ja tak na prawdę nigdy nie czułem tego zaj**istego samopoczucia na wysokim testosteronie, dopiero jak dołączyłem mastera to poczułem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dht tsk dziala
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Marian 87.
dmq92
Dobrze zrobione nie boli.


Zanizone tez nie boli a etykieta przyjmie wszystko


Dlatwgo badamy srodki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
dmq92
Dht tsk dziala


Wiem, ale też zaczynam sie skłaniać do lecienia mastera non stop i nie chce sobie jakoś zrobić kuku w mózgu, nie wiem jakieś rozregulowanie neuroprzekaźników czy coś takiego skoro mam takie zaj**iste samopoczucie po nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
poszukuje dobra, sprawdzona osoba do prowadzenia online, ktora podejdzie do mnie indywidualnie. nie potrzebuje trenera, co prowadzi +20 osob na raz, a kogos kto naprawde podejdzie do sprawy indywidualnie. moglbym prosic o jakies namiary do jakis osob? moze byc wiecej, niz jedna osoba, z checia przyjme wiekszy wybor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Jak się ma podawanie metforminy / berberyny podczas brania insy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Czy z insa czy bez nie ma to większego znaczenia. Dobieramy pod poziom cukru. Jeśli nie ma problemów z cukrem to nie ma sensu brać metfo/berberyny. Ew berberyne lekko w celu lepszej wrażliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35014 Napisanych postów 89915 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940674
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Headspace
dmq92
Dht tsk dziala


Wiem, ale też zaczynam sie skłaniać do lecienia mastera non stop i nie chce sobie jakoś zrobić kuku w mózgu, nie wiem jakieś rozregulowanie neuroprzekaźników czy coś takiego skoro mam takie zaj**iste samopoczucie po nim.


DHT oraz wpływa na zwiększenie produkcji serotoniny (hormonu szczęścia)

Środek idealny do brania non stop dla faceta.
Tylko warto zapodawać argininę np. przed treningiem i na noc w celu uniknięcia zwężania się naczyń krwionośnych
oraz pilnować lipidów.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2020-04-21 16:56:51
4

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
pawel82
Ile to jest " lekko"..? Do potreningowego czy bez różnicy...?

Np 2x po 400mg HCL. Do posiłku przed i po treningu bym nie dawał. Np do pierwszego i ostatniego posiłku z ww
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium