SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7369634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
A jak to sprawdziłeś ze nie masz wahań? A wiesz ze między 1 a 7 dniem masz 50 procent różnicy w poziomie testosteronu minimum? To nie wahnięcie dla Ciebie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
skejcik
Tarczycowe w dole wideł, byłem u endo, kilka razy pełen pakiet tarczycy + usg, póki co nic z leków mi nie dał, ale będę śledził temat i z nim konsultował.
Tutaj myślę, że wpływ ma też to, że poszło około 20kg w dół.
Ale skoro tak mówisz to wrzucę te 25mcg i w przyszłym tygodniu wybiorę się na badanka bo akurat minie 5 tydzień na masterze także ciekaw jestem jak tam estro się trzyma.

Tiromel z tego co wyczytałem wrzucić przed badaniem, prawda to ?


Zacznij od 25 mcg poczekaj z tydzień minimum najlepiej trochę dłużej aż opadnie naturalna produkcja i wtedy będziesz miał wynik odpowiedni, tiro dawaj naczczo, badanie po 3-4h

50mcg to dla 99 procent osób za dużo


Jeżeli jestes po takiej redu i nie redukujesz dalej to ja bym nie dawał tiro tylko ewentualnie trochę t4 wskoczył na High carb zadbał o regenerację i zastosował odpowiedni suplementację, to lepsze wyjście.



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-05-06 06:58:25

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-05-06 06:59:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
dmq92
jopekmp
OldSpiceClassic
Ja jem firmy Hepatica. Nie całe 45 zł za 180 kapsow. Do śniadania i na noc do kolacji. Fajnie ssie do jedzenia.


Te twoje to raz drogie a dwa w 2kaps tyle ich co w moich 1 a do tych kolegi wyzej to wogole startu nie maja


Z now masz dobre ale bierz capsy nie tabsy, możesz tez z allnutrition wziąć po prostu betaine tez się sprawdza super, ja stosuje na masie tabsa do kazdego posiłku


Jak leci betaina to enzymy już nie?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To jest betaina + pepsyna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28686
Lux1980
Mateo1984E34
Panowie cukier rano 102 zaczynac sie martwic?
Leci Mk667 ale takie cukry miewalem wczesniej.


Berberyna powinna pomoc tutaj , tez na mk tak miałem . Szybko spadło do 80 .



Co do berberyny to z własnych obserwacji zauważyłem że jak wrzucam rano do śniadania i na noc, to lepiej mi utrzymywało stężenie glukozy we krwi. Za pierwszy podejściem jak jadłem w 4 i 5 posiłku na 6 to mialem gorsze wyniki cukru nawet do 110 byl moment. A tak to ok 100 czyli w normie, ale to mówię to tylko obserwacje. Choć jak na to patrzeć to jak cukier wyj**any jest to zazwyczaj właśnie przez noc. Bo w dzień po treningu też wrażliwość insulinowka jest wyższa przez jakiś czas, ale to gdybanie, jak ktoś ma jakąś konkretną wiedzę na ten temat to z chęcią poczytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28686
pawel82
Nikt tu wróżką nie jest...zrób badania będziesz wiedział..

Hepa rok po terminie sporo czasu... miałbym obawy i raczej bym nie zaryzykował...


Zamiast naprawić wątrobę to ja przeterminowanym lekiem dobijesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
Helionus
Lux1980
Mateo1984E34
Panowie cukier rano 102 zaczynac sie martwic?
Leci Mk667 ale takie cukry miewalem wczesniej.


Berberyna powinna pomoc tutaj , tez na mk tak miałem . Szybko spadło do 80 .



Co do berberyny to z własnych obserwacji zauważyłem że jak wrzucam rano do śniadania i na noc, to lepiej mi utrzymywało stężenie glukozy we krwi. Za pierwszy podejściem jak jadłem w 4 i 5 posiłku na 6 to mialem gorsze wyniki cukru nawet do 110 byl moment. A tak to ok 100 czyli w normie, ale to mówię to tylko obserwacje. Choć jak na to patrzeć to jak cukier wyj**any jest to zazwyczaj właśnie przez noc. Bo w dzień po treningu też wrażliwość insulinowka jest wyższa przez jakiś czas, ale to gdybanie, jak ktoś ma jakąś konkretną wiedzę na ten temat to z chęcią poczytam


jak chcesz wiecej sie dowiedziec w tym temacie to zacznij sobie od przyswajania wiedzy nt. transportera GLUT4
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
dmq92
To jest betaina + pepsyna


betaina fajna sprawa do utrzymywania dobrego poziomu homocysteiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 134 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25714
Hej, takie pytanie teoretyczne od świeżaka:) Jesli bije testa i mam wynik np 1000, to dodanie primy wpłynie na wynik testa i w jaki sposób?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
jak jestes swiezak to zostan przy tesciu solo
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium