SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669171
elegancko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 605
Siema Panowie, jak podchodzicie do sprawy ciśnienia na cyklu? Obecnie lecę 85mg emanacje ed2 i krótkiego mastera 100mg ed2 i po trzech tygodniach wywaliło mi strasznie ciśnienie ( zwykle i tak bywało lekko podwyższone, ale nie tak), brać leki i kontynuować czy raczej zmienić środek?


Zmieniony przez - CROSS91 w dniu 2023-04-26 19:32:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
CROSS91
Siema Panowie, jak podchodzicie do sprawy ciśnienia na cyklu? Obecnie lecę 85mg emanacje ed2 i krótkiego mastera 100mg ed2 i po trzech tygodniach wywaliło mi strasznie ciśnienie ( zwykle i tak bywało lekko podwyższone, ale nie tak), brać leki i kontynuować czy raczej zmienić środek?



Zmieniony przez - CROSS91 w dniu 2023-04-26 19:32:24

A jak u ciebie z kontrolą estradiolu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Panowie, znalazłem na Alledrogo BAC water po 8 i po 28zł. Czy sądzicie że ta tańsza to jakaś wyj**ka? Wyglądają identycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
ziki2000
Sector27
Cardarine do Trena jest ok? Niby na zachodnich forach piszą że niezbędna rzecz + nieco niweluje sajdy.


na pewno do mastera czy wina...chociaz tren pewnie też lipidy miesza

Patrzę że teraz wbijając tren mam zieloną kupę ,czuję sie ok ale czy moze to byc coś z flora bakteryjną ?


W trenie nie szukał bym przyczyny Ziki,
już nie pamiętam o co biega, córka miała zielona kiedyś na wakacjach i to jakaś pierdoła z jedzenia którego nie jadła na codzien,

trenu nie biła


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2023-04-26 19:47:25
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 605
Sector27
CROSS91
Siema Panowie, jak podchodzicie do sprawy ciśnienia na cyklu? Obecnie lecę 85mg emanacje ed2 i krótkiego mastera 100mg ed2 i po trzech tygodniach wywaliło mi strasznie ciśnienie ( zwykle i tak bywało lekko podwyższone, ale nie tak), brać leki i kontynuować czy raczej zmienić środek?




Zmieniony przez - CROSS91 w dniu 2023-04-26 19:32:24

A jak u ciebie z kontrolą estradiolu?


Zawsze trzymam w widełkach, czasem kilka oczek nad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Sector27
Panowie, znalazłem na Alledrogo BAC water po 8 i po 28zł. Czy sądzicie że ta tańsza to jakaś wyj**ka? Wyglądają identycznie

Dobra, nie aktualne, jedna ma 3ml, druga 10. Od tych sterydów ju, chyba, wzrok mi siada
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669171
Sector27
Sector27
Panowie, znalazłem na Alledrogo BAC water po 8 i po 28zł. Czy sądzicie że ta tańsza to jakaś wyj**ka? Wyglądają identycznie

Dobra, nie aktualne, jedna ma 3ml, druga 10. Od tych sterydów ju, chyba, wzrok mi siada


Tyle siana za wodę? Ja co potrzebuje to się uśmiechnę w aptece i kupuje
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
lodzianin1
Sector27
Sector27
Panowie, znalazłem na Alledrogo BAC water po 8 i po 28zł. Czy sądzicie że ta tańsza to jakaś wyj**ka? Wyglądają identycznie

Dobra, nie aktualne, jedna ma 3ml, druga 10. Od tych sterydów ju, chyba, wzrok mi siada


Tyle siana za wodę? Ja co potrzebuje to się uśmiechnę w aptece i kupuje

Kto bogatemu zabroni?
A tak na serio, to wszystko jest w budżecie. Tym bardziej, jak po tylu latach dojść słabych wyników, w końcu masz dopięty trening, michę, znasz swój organizm i widać że „poszło”, to się nie liczysz z wydatkami. Tylko robisz to co się podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
CROSS91
Siema Panowie, jak podchodzicie do sprawy ciśnienia na cyklu? Obecnie lecę 85mg emanacje ed2 i krótkiego mastera 100mg ed2 i po trzech tygodniach wywaliło mi strasznie ciśnienie ( zwykle i tak bywało lekko podwyższone, ale nie tak), brać leki i kontynuować czy raczej zmienić środek?



Zmieniony przez - CROSS91 w dniu 2023-04-26 19:32:24


Miałem to samo na takim połączeniu zbiłem estro dodałem czonek i jest si
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium