SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Mieliście problemy z żołądkiem- głównie refluks- po provironie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Też tak sądziłem, więc jak ktoś nie smaży wcale (ja!), to bez sensu mi takie białka jaj i urozmaicenie źródeł białka innymi produktami odzwierzęcymi. Opis producenta nieco wprowadzał w zakłopotanie, dzięki za rozwianie wątpliwości :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
A ja dzień w dzień po 13 białek z jaj + 3 całe jaja surowe napyerdalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29422 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Wie ktoś gdzie oprócz MEDICOVER badają estradiol tą metodą gdzie tren nie jest wykrywany jako e2? Zadzwoniłem spytać o ceny.. Jak usłyszałem Progesteron 78,estradiol 69,testosteon 97... To już dalej nie wymieniałem. Ja rozumiem że może być drożej, ale o 3 razy więcej niż alab gdzie zawsze robiłem? Masakra. Może po prostu zrobię wszystko w alabie a tam pojadę na e2.. Bo frajerem nie jestem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
meirii
Wie ktoś gdzie oprócz MEDICOVER badają estradiol tą metodą gdzie tren nie jest wykrywany jako e2? Zadzwoniłem spytać o ceny.. Jak usłyszałem Progesteron 78,estradiol 69,testosteon 97... To już dalej nie wymieniałem. Ja rozumiem że może być drożej, ale o 3 razy więcej niż alab gdzie zawsze robiłem? Masakra. Może po prostu zrobię wszystko w alabie a tam pojadę na e2.. Bo frajerem nie jestem.

Albo zejdź z trena i normalnie e2 za 30zł zbadaj.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
meirii
Wie ktoś gdzie oprócz MEDICOVER badają estradiol tą metodą gdzie tren nie jest wykrywany jako e2? Zadzwoniłem spytać o ceny.. Jak usłyszałem Progesteron 78,estradiol 69,testosteon 97... To już dalej nie wymieniałem. Ja rozumiem że może być drożej, ale o 3 razy więcej niż alab gdzie zawsze robiłem? Masakra. Może po prostu zrobię wszystko w alabie a tam pojadę na e2.. Bo frajerem nie jestem.


Metoda immunochemiczna, sla.pl, alab, coś tam by się jeszcze znalazło ale se przypomniec nie moge

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Nie no jak... Ta metoda chyba właśnie wykrywa tren jako e2..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Robiłem kiedyś parę razy na trenie w sla, wynik zawsze ok, pod wynikiem zawsze miałem opis że tą metodę robione,
w diagnostyce nie wiem jak badane bo brak opisu ale zawsze wynik w kosmosie

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Arkus P
Robiłem kiedyś parę razy na trenie w sla, wynik zawsze ok, pod wynikiem zawsze miałem opis że tą metodę robione,
w diagnostyce nie wiem jak badane bo brak opisu ale zawsze wynik w kosmosie


Sla u nas w ogóle nie ma. Alaby są wszędzie ale tam nie wiem jaka metoda. Pierwszy raz leci tren, wcześniej mnie to nie interesowało.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium