SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7393782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
lodzianin1
krzykacz
Osobiście kolorowych nie tykam. Tylko czysta zmrożona na kość kolorowanek nigdy nie tykam bo trup, a piłem już na różne sposoby przygotowywane i nie podchodzi. Jedynie Metaxa przechodzi szczególnie właśnie na rozruch, choć i tak wole Passover Slivovitz +70% po setce podłącza do prądy człowieka i można iść na śniadanko


W zakopcu jak na Krupówkach wszedłem na dwa szybkie i walnalem 3 literatki jakiegoś sprzętu +70 w 5 minut to mnie prawie odcięło


Samogon delikatnie brunatny?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
patryk173
E tam. Nie ma to jak dobry bimberek

Dokładnie jak moja babcia zrobiła to palce lizać głowa nie bolała kaca prawie zero

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Pytanko,laby są czynne?
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 399 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2352
Roznie z tym dzwon przed wizyta bo mozna sie zdziwic przed drzwiami.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
acidm
Pytanko,laby są czynne?


Loma itwarta. Dzwonisz i umawiasz się na godzinę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 399 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
W moim mieście medicover otwarty
1

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
dzieki

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
U mnie pozamykane gdzie zawsze robie ,na wejsciu zrypka ze wogole ktos przyszedl robic sobie co tam chce
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Zrypka delikatnie nie na miejscu .Ludzie biorą różne leki ,mają choroby i muszą wiedziec co i jak.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium