SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Panowie a jak jest z insą? po np. pół roku bicia i odstawienia nie będzie problemu z insą później?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Polowa kuracji izotekiem za mną 6g z 12g zjedzone.

Wypryskow jest mniej ,ale caly czas cos wychodzi z kolei proces gojenia jest ekspresowy.Z ubocznych to suche usta i czasem cos tam w bebechach zakłuje .
Wyniki wątroby (alt ast bilirubina ggtp) cały czas w porzadku .Podobnie jak przed wejściem na izo , nawet polowy normy nie ma.

Cholesterol 160 (120 był)
Trojglicerydy 80 (40 były)
HDL 56 bez zmian

Biorę po 60mg od miesiąca wyniki z dziś.

Z Supli co biorę to od poczatku leci NAC, Omega 3 i kompleks na stawy. Do tego vivomixx 450 na jelita .Liv52 odpuscilem bez tego i tak mam dobre wyniki.

Samopoczucie mam dobre tylko ta suchość ust doskwiera.Przez jakis czas oczy mialem tez suche ,ale juz to minelo.Jak sie rano zapomni czegoś na usta to lipa jak w pobliżu nie ma jakiejś apteki . Na usta Lanolina kosmetyczna najlepsza

Jakby ktoś miał pytania to slucham ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Msoko65
Polowa kuracji izotekiem za mną 6g z 12g zjedzone.

Wypryskow jest mniej ,ale caly czas cos wychodzi z kolei proces gojenia jest ekspresowy.Z ubocznych to suche usta i czasem cos tam w bebechach zakłuje .
Wyniki wątroby (alt ast bilirubina ggtp) cały czas w porzadku .Podobnie jak przed wejściem na izo , nawet polowy normy nie ma.

Cholesterol 160 (120 był)
Trojglicerydy 80 (40 były)
HDL 56 bez zmian

Biorę po 60mg od miesiąca wyniki z dziś.

Z Supli co biorę to od poczatku leci NAC, Omega 3 i kompleks na stawy. Do tego vivomixx 450 na jelita .Liv52 odpuscilem bez tego i tak mam dobre wyniki.

Samopoczucie mam dobre tylko ta suchość ust doskwiera.Przez jakis czas oczy mialem tez suche ,ale juz to minelo.Jak sie rano zapomni czegoś na usta to lipa jak w pobliżu nie ma jakiejś apteki . Na usta Lanolina kosmetyczna najlepsza

Od miesiąca leci tudca 500mg ed

Jakby ktoś miał pytania to slucham ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
Pięknymłody
FanatykPL
Koledzy pytanko , bijąc e3d test enan 125mg 0,5ml

Dawka tygodniowa to 375mg ? Bo na kalkulatorach stężeń wychodzi mi ok 300 mg w przeliczeniu na tydzień .Jak to wkońcu liczyć




Zmieniony przez - FanatykPL w dniu 2023-12-30 11:02:30


125:3 =41,6
41,6 x7 = 291

Ludzie to podstawy matematyki


My tu znamy się tylko na zaawansowanym dopingu i liczymy w mL , jak chcesz matmę to do szkoły a nie na siłownię
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
LevelPl
Ja już prawie od roku bije 0.4 x19mm i jak nie trafię w zrost to bólu zero, przerabiałem nipro, Braun i czasami jakieś badziewia apteczne;)


0,4 najlepsze, choć wolno olej idzie. Ja mam 0,4x45, elegancko głęboko, najszerszym, poślad, udo, barki. Tylko strach mam lekki jak w klatkę od strony serca walę by za głęboko nie wbić, bo szkodą z igłą w sercu skończyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Czy ktoś z was miał kiedykolwiek problemy sercowe po zjedzeniu Cabaser? Ja osobiście nie przypominam sobie, ale dawno nie brałem. A przestraszył mnie Vigorious Steve na YT bo właśnie na jakimś starszym video mówił, że przestał używać bo miał palpitacje serca po tym.


Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2023-12-31 15:47:32

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
F1.08
Czy ktoś z was miał kiedykolwiek problemy sercowe po zjedzeniu Cabaser? Ja osobiście nie przypominam sobie, ale dawno nie brałem. A przestraszył mnie Vigorious Steve na YT bo właśnie na jakimś starszym video mówił, że przestał używać bo miał palpitacje serca po tym.



Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2023-12-31 15:47:32


Taak, ale to powyżej coś chyba ok. 3 mg week. Powoduję przebudowę serca i problemy z nim.
Więcej o tym mówi Dan the Bodybuilder jak Cię interesuje to zagadnienie.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 2087
Czy ktoś z Was testował większe dawki mk677 ? Powiedzmy zamiast 30 mg, podbić na 45 mg - 60 mg. Ktoś testował i się wypowie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
kadafi2
Czy ktoś z Was testował większe dawki mk677 ? Powiedzmy zamiast 30 mg, podbić na 45 mg - 60 mg. Ktoś testował i się wypowie ?


Lodziak probowal i dupa. Poza tym sa badania- powyzej 30 mg zysk jest niewielki. Czyli jak z 30 zwiekszysz dawke na 60(czyli o 100%) to pewnie GH czy tam igfu bedziesz mial raptem 10% wiecej niz przy 30mg.
1

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium