SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Ketrel jest "genialny". Próbowałem wiele środków na sen, i ten sprawdził się najlepiej. Dobrze się śpi, bez wybudzania, a rano jest najlepsze, bo budziłem się wypoczęty i w takim pozytywnym nastroju, i nastawieniu do życia. Po niektórych nasennych rano, to jak zombie, a tu odwrotnie, szybko da się wybudzić i od rana jakoś tak pozytywnie.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
flatearth
Panowie co byscie polecili na bezsennosc na trenie? Ciezko mi zasnac a jak juz zasne to sen jest strasznie plytki wybudza mnie doslownie wszystko,melatonina nie dziala,hydroksyzyna syf okrutny na drugi dzien czuje sie jakby mi ktos zayebal pretem przez leb,zolpidem odpada bo wybudzam sie za jakis czas.


Cbd u mnie sprawdza się ale odwosk 30-% a wiec najmocniejszy
Na nerwy na trenie tez daje radę
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Maj 20
Ketrel jest "genialny". Próbowałem wiele środków na sen, i ten sprawdził się najlepiej. Dobrze się śpi, bez wybudzania, a rano jest najlepsze, bo budziłem się wypoczęty i w takim pozytywnym nastroju, i nastawieniu do życia. Po niektórych nasennych rano, to jak zombie, a tu odwrotnie, szybko da się wybudzić i od rana jakoś tak pozytywnie.


Kwetiapina to nie jest lek na sen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Psycho Dad
Maj 20
Ketrel jest "genialny". Próbowałem wiele środków na sen, i ten sprawdził się najlepiej. Dobrze się śpi, bez wybudzania, a rano jest najlepsze, bo budziłem się wypoczęty i w takim pozytywnym nastroju, i nastawieniu do życia. Po niektórych nasennych rano, to jak zombie, a tu odwrotnie, szybko da się wybudzić i od rana jakoś tak pozytywnie.


Kwetiapina to nie jest lek na sen.

Wiadomo że to pierwotnie to nie jest lek na sen, ale działa - dawka 25-50. Konsultowałem z psychiatrą i sam powiedział, że to nie jest lek na sen, tylko na groźną chorobę psychiczną, ale w tych dawkach będzie działał nasennie. I rzeczywiście się sprawdziło.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104078
Ja brałem SR9011 pod kątem poprawy snu. Byłem bardzo zadowolony z poprawy jakości snu. Prawie się nie wybudzałem i spałem jakby głębiej. Rano co prawda nie wstawałem super świeży i rześki jakbym sobie tego życzył, ale i tak było znacznie lepiej, pomimo prepa. Minus był taki, że po ok 1,5 miesiąca efekt zanikał, więc trzeba robić przerwy i brać cyklicznie. Byłem sceptycznie nastawiony, ale pozytywnie się zaskoczyłem.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
colin2000
triricco na sen jak nie to stilnox.


Boże ludzie .. Stionox to jest zolpidem pod inną nazwą handlową.. a zopiclon jest bardzo podobny w działaniu do zolpidemu .
Trittico czy kwetiapina nie najlepszy pomysł.
Kwetiapina jest neuroleptykiem ( cofa w rozwoju )

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Michass90

Kwetiapina jest neuroleptykiem ( cofa w rozwoju )


Możesz to rozwinąć? Bo jestem ciekaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Maj 20

Wiadomo że to pierwotnie to nie jest lek na sen, ale działa - dawka 25-50. Konsultowałem z psychiatrą i sam powiedział, że to nie jest lek na sen, tylko na groźną chorobę psychiczną, ale w tych dawkach będzie działał nasennie. I rzeczywiście się sprawdziło.


Na pewno leki na schizofrenię, antydepresanty itd., zamulają, a co za tym idzie łatwiej się po nich zasypia i sen jest mocniejszy, ale za cenę skutków ubocznych, więc chyba lepiej stosować leki przypisane do konkretnej dolegliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
lekarze chętnie dają kwetiapine przy kłopotach z zasypianiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Psycho Dad
Michass90

Kwetiapina jest neuroleptykiem ( cofa w rozwoju )


Możesz to rozwinąć? Bo jestem ciekaw.


Na 2-gi dzień ( jeśli zasniesz po kwetiapinie ) możesz mieć uczucie bólu glowy jak po dobrym chlaniu lecz po dłuższym uzywaniu z powodu oddziaływania na receptory dopaminy i serotoniny stajesz się człowiekiem bez uczuć pojawiają się luki w pamięci itp

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium