SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7378286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Nie będę się spierał oczywiście, bo nie ma z czym, jak ktoś ma wyniki i sajdy to sprawa jest jasna. Ciekaw jestem tylko co odpowiada za to, skoro sam ment słabo aromatyzuje, jeśli aromatyzuje to do słabych estrogenów, więc musi w obecności testa w jakiś sposób podbijać aromatyzacje. Dodam, że ja jestem również tym typem, któremu DHB czy Prima nie zbija estro.

A i wtedy również biliśmy wszyscy najpierw andro i chwilę potem Nexium wypuściło które mieliśmy taniej, więc leciało Nexium. Nikt z tego co wiem nie musiał nic zmieniać w dobieraniu AI. Całkiem ciekawe


Zmieniony przez - Zemial w dniu 2022-03-16 20:13:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170925
Dziś jesteś, jutro możesz nie być,
mi parę lat lemu prima kasowała estro do spodu, bijąc ja teraz na przełomie zeszłego roku i tego, tylko lekko obniżyła


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2022-03-16 20:16:57
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
Arkus P
Dziś jesteś, jutro możesz nie być,
mi parę lat lemu prima kasowała estro do spodu, bijąc ja teraz na przełomie zeszłego roku i tego, tylko lekko obniżyła



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2022-03-16 20:16:57


Dokładnie po przerwie jak dałem testa bez IA 500mg to suty swedzialy ,a kiedyś test leciał 2gramy i bez IA i wszystko z estro Ok:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
Helios dajecie podskórnie ??bo widzę ze fajnie wchodzi insulinowką

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
przecież nie domięśniowo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
Moja pierwsza styczność z tym specyfikiem :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Normalnie podskornie ,to na wodzie jest
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Ja menta nie biłem, ale chłopaki jak opowiadali to im estro waliło.

Zresztą taka ciekawostka biłem deke 3 miesiące i prolka była git, potem 2 miesiące wymuszonego mostka gdzie kontrolowałem wszystko i też było si, wróciłem do deki z tego samego flakonu i przy tej samej dawce tak mi prolke wywaliło, że się przez tydzień zastanawiałem co to się stanęło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1068 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22801
Ech też kiedyś bilem grama testa nawet półtora potrafiłem I nie używałem żadnego Ia I czulem się ok nigdy mnie żaden cyc nie zaswedzial zresztą do dziś cokolwiek bym wziol nawet nie zaswedzi ale teraz 750 niema opcji ucisgnac bez ia bez ia tydzień dwa I nie do życia zmęczony I senny I libifo dupa kiedyś gram I libifo super było

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Jakich strzykawek używacie do wbijania hcg (pojemność 1 czy 2 ml) i ile jednostek wtedy bijecie (IU)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium