SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7396057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Widziałem na żywo Tomczuka i Pieczabe obok siebie. Pieczaba jest mocniej zbity, taki trochę klocek ale Tomczuk nie odstawał od niego jeśli chodzi o twardość mięśnia.

Przybyła ładna sylwetka ale ten brak dojrzałości mięśniowej strasznie psuje całokształt. Nogi są bardzo dobre ale góra tragicznie miękka
3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
asmo1992
GWookie
asmo1992
O co to chodzi z tymi taliami na tych NPC bez kitu, ja wiem znam teorie ze zarcie ze cos tam, ale kiedys tego nie bylo tak ze 3/4 wydete brzuchy ma i tylko tyle ze je wciagaja to jakos to pomaga. Wszystko sie o hgh i slin w wieksozsci rozbija?


Adam na swoim kanale mowil ile zarcia spozywa przy masie/redu (cos kolo 8tys kcal a to tez kichy rozpycha) + on jeszcze mial tam jakas operacje, wstawienie siatki itp. wiec u niego problem troche inny. nie naleze do ciezkich wiec sie nie umiem wypowiedziec wiecej co tam moze sie dziac a w dziale w sumie niejedna osoba walila slin z gh i takich sytuacji sie nie widzi, chyba ze dawka kosmos.

No ok ale ja tak porownuje do lat 00, gdzie tez byly konie po 110+ i nie bylo takiej sieczki z tymi bebzami.


Mysle ze to jakosc jedzenia. Sam sie z tym borykam jak zle pojem to brzuszek jak balon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5418 Napisanych postów 15436 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388540
nie ma co sugerowac sie fotkami, zawsze na zywo jest duzo inaczej(czasem lepiej, czasem gorzej) tomczuk to byla kwestia czasu, zeby byl pro w npc, tylko co dalej on bedzie w 212 startowal?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Moim zdaniem tomczuk akurat ma bardzo dobra sylwetkę... I ta ka karta od x czasu mu sie nalezals

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Pewnie zaatakuję właśnie 212 na początek, obawiam się tylko, że jak będzie chciał dowalić to zepsuje sobie sylwetkę.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5418 Napisanych postów 15436 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388540
u niego jest to samo co u stuglika, on jest za wysoki, zeby startowac 212 a w ch** za maly zeby open robic
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
asmo1992
Uważacie ze jest jakis poziom bf od ktorego nie dalibyscie insy postworkałt na dodanim bilansie? Tj wiadomo nie mowie ze 20%, ale np macie tak ze dajecie slin tylko jak suchutcy jestescie czy przy tych 10-12% tez luz?


Smialo

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5418 Napisanych postów 15436 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388540
nie pamietam kto to dokladnie mowil, ale powyzej 10% podobno juz szkoda dawac...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
BF swoją droga chodzi o to, żeby nie strzelac stosunkowo dużymi dawkami insy do stosunkowo małych ilości węgli. Jak nagle zaczynasz potrzebować coraz więcej UI insy na 1g ww to jest moment, w którym warto zrezygnować z insy no i z masy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Słyszeliście czemu Dejvik nie startował dziś? Jak to prawda to niezłą jazdę miał i szacun dla nie go za to 3 miejsce


Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium