SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Ja bym chyba raczej do Turcji nie chciał
Niby najtaniej ale jakoś ta Turcja mnie nie przekonuje , tymbardzoej , że jak pisałem znajomy dostal jakiegoś poważnego zapalenia i leżał tam że 2 tyg chory.
Do tego nie chce mi się tam lecieć i przebywać tak długo.
Czekam aż znajomy dojdzie do siebie a robił u mnie w Benidorm i zobaczę jak mu wyszło.
Albo ewentualnie Holandia. Blisko i jakoś bardziej im ufam niż Turasom tymbardziej, że teraz zrobiki z tego taśmę fabryczna.
Na szczęście raczej uzupełnienia buym sobie robił bo mam coś jak Lodziak, max 10 tys włosów.
Ale to i tak bez ciśnienia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Turcja non stop słychać o jakiś powikłaniach tym bardziej czytałem że w ciągu 6 miesięcy powstało 150% więcej klinik które się tym zajmują czyli każdy chce zarobić .
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
O tym właśnie pisałem
Aby zarobić, ilość, ilość
Tutaj mam klinike 2 km od domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
prz1993
A jak mniej więcej wyglądają ceny w Turcji, w porównaniu do właśnie Hiszpanii czy Holandii?


Turcja standard to koło 2500 euro
Holandia kolega z wszytskim płacił 5 euro
U mnie koło 3500 e
Wszystko zależy też od metody , chociaż teraz wszyscy lecą ta sama i ilości graftow czyli mieszków włosowych do przeszczepu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
F1.08
lordknaga
doucette mial przeszczep robiony chyba w usa, bo go stac na to, to samo mial np. jay cutler, tylko on tych przeszczepow mial juz ponad 3 i jak widac, nie ma tragedii mike o'tren tez jest po kilku przeszczepach... w turcji np. robil karol stuglik i te wlosy ma lepsze niz by ich wcale nie bylo ale nie sa tak dobre jak byly orginalne


Mike Titan przyznaje sie do przeszczepu czy brnie jak ze sterydami?



on jak ze wszystkim, nic nie robil

a co do turcji, to tam lata najwiecej osob = najwiecej klinik = najwiecej zachorowan czy tam powiklan. wielu amerykan/kanadyjczowkow lata tez do turcji po przeszczepy, ze wzgledu na ceny. jak sie wie gdzie zrobic to raczej problemow nie powinno byc. znam odemnie z wyspy kilka osob - wszyscy turcja bo cena za ta sama usluge jest 1/4 tego co u mnie.

ja bym tam walil do turcji, po duzym reserachu, gdzie co jak i po ile, chociaz jak mysle np. o wakacjach, to w ogole nie ma u mnie tego na liscie, poza klinikami, to nie chcialbym tam w ogole leciec
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
Mi tam na wakacjach się podobało, choć pod tym względem to też bym wolał Hiszpanie No ale różnica w cenie jednak spora faktycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
nie wypowiem sie pod tym wzgledem, bo nie bylem na wakacjach a hiszpanie uwielbiam, bylem wiele razy i wiele razy napewno jeszcze bede a do turcji jako mnie nigdy nie ciagnelo, nie wiem dlaczego + wakacje tam sa w miare tanie sa dosyc wysoki standard.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170785
Dentystom to się już grubo poyebalo, za szufladę gora dół, na 4 czy tam 5 implantach 80tys sobie wołają, w życiu im tyle nie dam, w czachach taniej

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Po pandemii się w dupach poprzewracało
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium