SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7386901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Igieł nipro jescze nie mam, ale następne pewnie takie kupię. Natomiast mam pompki z nipro 3 częściowe z wkręcana igłą. I powiem wam że fajnie dają radę.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Ja ostatnio kupiłem terumo i co druga to jest dramat nie idzie skóry przebić... Chyba pójdą do kosza i kupię jakieś najtańsze.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35092 Napisanych postów 89965 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941221
Ciekaw jestem tych igieł nipro czy faktycznie takie dobre, może wezmę pake na próbę...normalnie przy kupnie igieł w ogóle nie zwracam uwagi co za firma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16173 Napisanych postów 18097 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196608
robertjudi
Ja ostatnio kupiłem terumo i co druga to jest dramat nie idzie skóry przebić... Chyba pójdą do kosza i kupię jakieś najtańsze.

Miałem to samo, pierwsza paczka terumo idealnie A druga połowa tępe. Kupiłem nipro i wchodzi elegancko. Jak się kupuje na raz 100 sztuk to wychodzi taniej n8z pojedynczo w aptece jakiś tanich igieł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Chyba kupię też nipro, bo te terumo to loteria co druga masakra przebić przez skórę.


Zmieniony przez - robertjudi w dniu 2019-12-17 10:08:22

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16173 Napisanych postów 18097 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196608
Mi żona robiła strzały i nagle po zmianie pudełka igieł na te tępe myślałem że yebana mi robi na złość i mnie pika A ona mówi, że nie idzie przebić skóry. Parę razy się o to prawie pokłóciliśmy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
kosta83
Mi żona robiła strzały i nagle po zmianie pudełka igieł na te tępe myślałem że yebana mi robi na złość i mnie pika A ona mówi, że nie idzie przebić skóry. Parę razy się o to prawie pokłóciliśmy


To ty na igły nie narzekaj, tylko się przyznaj co odyebałeś
3

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670435
Tez sobie zamówię takie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16173 Napisanych postów 18097 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196608
Krzychu79
kosta83
Mi żona robiła strzały i nagle po zmianie pudełka igieł na te tępe myślałem że yebana mi robi na złość i mnie pika A ona mówi, że nie idzie przebić skóry. Parę razy się o to prawie pokłóciliśmy


To ty na igły nie narzekaj, tylko się przyznaj co odyebałeś

Najlepsze było jak mieliśmy jakąś lekką różnicę zdań i potem sobie przypomniałem, że dzisiaj strzał, a żona do mnie " oojj zobaczysz ,że dzisiaj będzie bolało " No i koorfa bolało mówię do niej ,że jest poyebana , ona mówi, ze nie idzie się przebić i że to ja jestem poyebany i te moje sterydy. W sumie tak teraz myślę, że razem z iglami zmieniłem dupe na uda i teraz sam się kluje i nic nie boli....
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mo ja juz ze dwa lata temu yo pisalem ze terumo dostalem paczke i k***a masakra, nie dalo się. Jak byn solony paluszek probowal wbic
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium