SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7314545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
krzykacz
piorun65
Może, jak zrzucę wagę to tak będzie...nie mówię, że nie jestem spasiony jak wigilijny karp.
A ryż...nigdy nie lubiłem, wolę kaszę...taka gryczana albo bulgur, przecież to się nigdy nie nudzi :D


Zboża nudzą się zazwyczaj tym co lecą ryż 2lata ed..
Najlepiej rotować tematem wtedy nic się nie nudzi a wręcz przeciwnie jak ktoś coś bardziej lubi jedno niż inne to czeka kiedy znowu wypada dzień kiedy będzie to co się chce najbardziej. W moim przypadku ostatnio kasza jęczmienna


Popieram obecnie w szafce mam z 5 rodzaje kasz, 2rodzaje ryżu, jakieś makarony i rotuje na co mam ochotę...nie widzę sensu w jedzeniu codziennie tego samego. Mam ochotę na węgle z X to robię i tyle ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Smakowo najlepiej podchodzi mi kuskus .
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
U mnie jak wjedzie faza na coś to leci kilka miesięcy, a potem nie mogę na to patrzeć.
Przykładowo przez dłuższy czas głównie jadłem makarony - jak widziałem ryż to ble, a teraz najchętniej bym kanapki ryżej sypał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Ryż to mógł bym żreć non stop, taki bez żadnych przypraw, do wody gotuje i ogień, nie ma opcji żeby się znudzil,

Nutlovy mógł bym jeść jak opętany a nigdy słodyczy nie jadłem, nie lubiłem, no i zasadzie że słodkości nic poza nimi nie tykam,

w ogóle to leży Dhb od kilku dni i boję się go przybic
tak dobrze mi już długo długo bez problemów po strzałowych, co ja mam teraz zrobić?
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Ja tam lubię problemy strzykawkowe - przerzuciłem się na bicie po udach i tak średnia raz na 3/4 strzały trafiam w naczynko i muszę przebijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
skejcik
Ja tam lubię problemy strzykawkowe - przerzuciłem się na bicie po udach i tak średnia raz na 3/4 strzały trafiam w naczynko i muszę przebijać


Ja w udo ostatnio przybiłem to też słyszałem to pyknięcie przebijanego naczynka, ale i tak w mięsień trafiłem :P Ogólnie u mnie udo lepiej niż poślad sie sprawdza póki co...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Ja w pyknięcia to wywalone.
Ogólnie to zazwyczaj albo przebijam te naczynka na wylot albo muszę przebić, ale dość często tak 1/3 to jest, że zaciągam tłoczek i nie ma krwi nic, a jak wyjmę igłę to tylko waciki zmieniam taka fontanna, a czasem bez żadnego śladu wbijam wyciągam i mogę siady robić.
Raz przybiłem po 2 drinach to myślałem, że się wykrwawię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29416 Napisanych postów 62857 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902258
Ja ostatnio przybiłem po grubo ponad litrze czystej i jakoś się nie wykrwawilem. Co to ma w ogóle do rzeczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Ja w udo przybiłem później siady i było spoko...Generalnie mam jakieś wrażliwe poślady.
|Alko wpływa na krew, łatwiej się wykrwawić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium