SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
lodzianin1
Biłem trena 30 mg plus minus dziennie I nic nie ugrywalwm.na tym to już 3 razy lepiej menta czułem. Trena tak naprawde mega czułem długiego ale w dawce 200 mg co 2 dni
Szkoda ze mnie szy ko teraz już zatyka bo kusi spróbować jakąś dobrą hexe bo tej nie biłem,biłem ale to nie była hexa miała tylko taki napis


Jak ktos długo nie koksuje to takie 30mg ed mysle ze bedzie ok ,sam dobrze wspominam 75mg x3 w tyg co wychodzi podobna dawka na tydzien a było ciekawie :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24405 Napisanych postów 68092 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537817
Zostałem przy 100mg week trenu e i szczerze więcej już nie mam ochoty bić.
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
ziki2000
Hexa chyba juz nie dostepna tzn nie widze firm które maja, mam jeszcze z panaxa ale chyba juz też nie maja ?


Nie mam pojęcia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
No ja, akurat, na Hexa nie miałem trenowych saidów w ogóle. Oprócz pocenia sie jak świnia i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lodzianin1
ziki2000
Hexa chyba juz nie dostepna tzn nie widze firm które maja, mam jeszcze z panaxa ale chyba juz też nie maja ?


Nie mam pojęcia


Panax ma Tren Hexa z tego co ja widzialem to jako jedyny lab ( laby które widziałem Androchem, Ions ,Panax , Monster i chyba jeszcze 2 nazw nie pamiętam ) . Odnośnie ciekawi mnie Ment ale gdzieś mam przestroge przed nim ( może dlatego ze opisują go xx silniejszy niż tren ) choć na trenie dobrze sie czułem nawet agresor sie nie uruchamiał itp gdzieś u mnie to nie ma wpływu

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Z doświadczenia- te opinie o mencie są mocno podkoloryzowane. Środek mocny, ale bez przesady. Najgorszy minus, to że mocno wywala estro jak jesteś podatny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
W_ojtek23
LevelPl
W_ojtek23
Czy ktoś na masterze zaobserwował większą potliwość ? Plus pot jest jakby bardziej ,, tłusty '' ? Szczególnie np. na szyi, pod brodą.

Lecę mastera i potwierdzam, potliwość była większa ale na początku tylko ;) i większs ilość zaskórników mi się porobiła ;)


Odnośnie zaskórników to też z nimi jakiś czas walczę, tylko w okolicach nosa. Masz jakiś skuteczny sposób na walkę z nimi ?


Plusy izoteku, miałem mega z tym problem, ale po kuracji zauważyłem, że zniknęło i to na zawsze. g**** jakim jest ten lek akurat wyczyściło to pięknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
prz1993
Z doświadczenia- te opinie o mencie są mocno podkoloryzowane. Środek mocny, ale bez przesady. Najgorszy minus, to że mocno wywala estro jak jesteś podatny.


Właśnie o estro tez czytalem ze bardzo wywala , wiadomo kwestia indywidualna i pewnie kwestia dawki menta

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Ment fajny przy dawce 50 dziennie moc jest ,ale to zupełnie inaczej niż na trenie
U mnie dość mocno ciśnienie podbijał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Odstawiłem jakąś chwilę temu tren. Jakie zrobić badania na nerki?
Jedni mówią że nie ma wpływu, jednakże nigdy nie badałem nerek i chciałbym sprawdzić czy wszystko gra :)


Zmieniony przez - Testoreron w dniu 2023-12-08 11:29:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium