SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3626 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86266
Może ktoś stosował "lekkie odwadnianie" np. przed sesją zdjęciową?
mam za sobą peak week przed zawodami i wyszło to calkiem dobrze no ale szkoda mi teraz ładować spiro i tialo przed sesją, może jest opcja zastąpić to np. pokrzywą?

1-4 dni przed niskie ww (wypłukanie glikgenu)
5 mocne ładowanie ww , dużo wody + pokrzywa
6 połowa ww co w dniu wcześniej, 3/4 wody co w dniu wcześniej do 18:00, potem małe łyki + dużo pokrzywy na noc
7 lekkie śniadanie, sól, 0,5l wody do samej sesji

Wyjdzie coś takiego czy to nie ma sensu bez spiro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
flex1976
Szukam jakiejś mocnej maści rozgrzewającej coś w stylu starej dobrej czerwonej bengay? Macie coś dobrego do polecenia ?


Namman muay poszukaj dość konkretna.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Pytanko bo pierwszy raz mi sie zdarzyło a więc rozrobilem mt2 i zrobiła się konsystencja takiego kisielku rzadkiego z gródkami prochu . .wywalić to ? Wiem ze przy fragemncie zdarzają się takie sytuacje. No ale mt2 ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Pisałem o tym ostatnio. Mt2 z androchem. To samo miałem. Taki bialawy kisiel. Wbiłem i działało jak należy. Żadnych stanów zapalnych etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39806
Michass90
Pytanko bo pierwszy raz mi sie zdarzyło a więc rozrobilem mt2 i zrobiła się konsystencja takiego kisielku rzadkiego z gródkami prochu . .wywalić to ? Wiem ze przy fragemncie zdarzają się takie sytuacje. No ale mt2 ?

Było ostatnio w realiach, kilka osób pisało o mt2 z andro. Spróbuj rozrobić w 2ml soli/bac

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
LevelPl
Michass90
Pytanko bo pierwszy raz mi sie zdarzyło a więc rozrobilem mt2 i zrobiła się konsystencja takiego kisielku rzadkiego z gródkami prochu . .wywalić to ? Wiem ze przy fragemncie zdarzają się takie sytuacje. No ale mt2 ?

Było ostatnio w realiach, kilka osób pisało o mt2 z andro. Spróbuj rozrobić w 2ml soli/bac


Ogólnie ja na mt2 daje 1.5ml to dodam jeszcze 0.5ml i zobacze bo zdziwiło mnie . W oststnich dniach na szybko przeglądałem forum więc mogłem nie zobaczyć tego ale dzięki. Kolega wyżej napisał że mial to samo ale bije i dziala jak nalezy to chociaż tyle dobrego

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
colin2000
stranger54 Wszystko juz to widziałem artykuły prof. Rabijewskiego. U mnie na teście i HCG apteka 0 plemników. Teraz przyszło dodac bemfolę. Pytanie czy ryzykować i dawać HCG + HMG i testo? Wolałbym nie schodzić z testo. Rozumiem że u Ciebie udało się odtworzyć chwilowo plemniki na HCG, HMG oraz testo?



Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2024-02-13 15:04:36


Udało się dojść do miliona nie schodząc z testa, zaczynając od zera, ładując hcg i hmg apteke, ale to był d****izm z perspektywy czasu. I finansowy i zdrowo rozsądkowy. Pytanie (może zbyt osobiste) do czego plemników potrzebujesz? Bo jak do invitro to milion wystarczy i to z dużym prawdopodobieństwem uzyskasz na HCG, HMG i teście. Tylko zrozum proszę, testosteron drastycznie utrudnia ten proces. Nie znamy się, nie wiem jakie są Twoje cele i priorytety. Niestety jak to w życiu bywa- najczęściej kompromisy to porażka. Natomiast nie kumam czemu Ty upierasz się przy tym teście waląc kosmetyczne 200 mg. Jeżeli weźmiesz wg. protokołu 3000 hcg co drugi dzień i tamox albo clomid na noc to prawdopodobnie uzyskasz większy poziom testa we większości dni tygodnia niż na 200 mg week. Ponadto wiele osób lepiej się czuje na hcg niż teście (takiej małej dawce) o ile estro ogarnie. W dodatku taka przerwa zazwyczaj po powrocie owocuje progresem. Ja tu widzę same plusy. Możesz mi rozjaśnić Twój tok rozumowania?

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Bo syntetyk będzie zawsze tutaj "szkodzil" nie bezpodstawnie test w stanach był badany pod kontem antykoncepcji męskiej ,nie sprawdził się bo część osób zostawała płodna .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
krisking12
Może ktoś stosował "lekkie odwadnianie" np. przed sesją zdjęciową?
mam za sobą peak week przed zawodami i wyszło to calkiem dobrze no ale szkoda mi teraz ładować spiro i tialo przed sesją, może jest opcja zastąpić to np. pokrzywą?

1-4 dni przed niskie ww (wypłukanie glikgenu)
5 mocne ładowanie ww , dużo wody + pokrzywa
6 połowa ww co w dniu wcześniej, 3/4 wody co w dniu wcześniej do 18:00, potem małe łyki + dużo pokrzywy na noc
7 lekkie śniadanie, sól, 0,5l wody do samej sesji

Wyjdzie coś takiego czy to nie ma sensu bez spiro?


W mojej ocenie nie ma. Po treningu na sesję, Coraz więcej osób to widzi, że ten peak weak raz wychodzi, a raz nie, a w wielu przypadkach suma sumarum i tak najlepiej wyglądamy na zdjęciach po treningu... Za to sp******ić jest bardzo łatwo, poprawić już dużo trudniej. Oczywiście będą przeciwnicy i zwolennicy.
1

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Msoko65
Od kilku miesięcy mam fascykulacje mięśni zaczęło się pod koniec redukcji(28kg 7msc)

Łydki wyglądają jakby cos pod skora chodziło , kilka razy dziennie tez mnie złapie taki szybki skurcz w losowym miejscu na ciele który nie sprawia bólu - czuje po prostu ze cos tam puknie parę razy.

Tarczyca ok , sód wapń magnez potas ok
B complex leci ciagle.Gdzie tu szukać przyczyny ? Bo google to mnie juz w ciężkie choroby neurologiczne pakuje ;)


Ja bym jednak dla świętego spokoju neurologa odwiedził, ale to moje "zboczenie". Ostatnio pochowałem teścia na SLA i niestety tak to się zaczynało. Później zanik mięśni

Jedyny sport na całe życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium