SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
LDL
F1.08
LDL
Ja przymierzam się do mety inj z rana w dni nie treningowe a w treningowe przed treningiem tylko nie wiem jeszcze kiedy? Rozważam stałą dawkę do iniekcji, 10 mg lub 25 mg...

Chcę w jakimś stopniu odciążyć układ pokarmowy.




Co do dawki..bierzcie sami i sprawdzajcie na sobie co dziala na was. Kazdy jest inny, inaczej wazy itd. Zaczynajcie nisko i najwyzej podbijecie.

A co do ukladu..juz sam fakt ze walisz metke raz dziennie mocno pomaga. Czy metke czy antka jak biore PW to moge i 2
miesiace jechac.



A jak z estro u Ciebie po mecie?


Nie przypominam sobie żadnych problemów z samą metką. Ale ja akurat ogólnie dobrze znoszę estro - nigdy nawet gino nie miałem. Raz mnie tylko suty swędziały jak na koniec Menta dodałem metki.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
Ment plus metka musiało być dobre łup
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 334 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10710
Mieliście też po mecie inj ten posmak metalu w ustach zaraz po strzale? Jakby człowiek przerzuł garść gwoździ :D Tyle zapamiętałem z tego cuda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
Pewnie przez gwajakol

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Bierze ktoś z Was Famogast? Lepszy niż IPP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
Famogast to nie ipp ja biorę rano ipp dexilant 60 mg
3*50 do posiłku prokit
I famogast do kolacji jak pamiętam to chyba 40 mg jest

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Jeśli IPP to dexilant bo te wszystkie " prazole " to o kant dupy rozbić. Też biorę prokit 2-3 x50 i duspatalin 2x

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Panowie potrzebuje małej pomocy bo namieszałem. Zawsze miałem niski cholesterol i zero problemów z nim nawet na trenie. Od kilku miesięcy zacząłem bawić się keto. Tłuszcze nasycone, 10 jajek dziennie itp. Sylwetjowo super byłem zadowolony, energia itp. Dziś dostałem wyniki badań. Jest mega kiepsko. Cholesterol całkowity 390, LDL 340, HDL50, trojglicerydy 60.
Zmiana diety to wiadomo. Po jakim czasie zrobić ponowne badabia. Po jakim czasie mogę liczyć na poprawę, bo aż się przeraziłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 631 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72973
Kolejne podejście do Sally (obecnie 16mg) wszystko ok ale odczuwalne lekkie kłucie w obrębie serca- może nie jakiś mocny ucisk ale po prostu czuje że mam serce ;) podczas treningu czy kardio ok, najbardziej odczuwalne w spoczynku przy zwykłych czynnościach. Ciśnienie eleganckie. Jeden ze skutków ubocznych ? Za pierwszym razem raczej się tak nie czułem.

Zyj,a nie istniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
patryku5
Kolejne podejście do Sally (obecnie 16mg) wszystko ok ale odczuwalne lekkie kłucie w obrębie serca- może nie jakiś mocny ucisk ale po prostu czuje że mam serce ;) podczas treningu czy kardio ok, najbardziej odczuwalne w spoczynku przy zwykłych czynnościach. Ciśnienie eleganckie. Jeden ze skutków ubocznych ? Za pierwszym razem raczej się tak nie czułem.


Kiedyś mogłem brać Sally do 32 bez żadnych sidów. Teraz już przy 16 mam po tygodniu dziwne palpitacje serca. Odstawiałem, wracałem, sprawdzałem - więc raczej nie przypadek ani wkrętka. Czasami tak jest. A może w grę wchodzą inne czynniki których nie ogarniasz (ani ja)? Potas, magnez...
2

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium