SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7315670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Moim zdaniem środek nie wart uwagi

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Miał ktos zyebane lipidy bedąc na gw ?W tle leci test deca i npp , 20 mg dzienie gw i lipidy w dooopie.gw z andro , wiec to nie ze to towar słaby ...


Zmieniony przez - acidm w dniu 8/18/2021 12:26:58 PM

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Z estro jest różnie, każdy reaguje inaczej to zależy od organizmu. Mi przypadkowo nie rusza estro wcale, jeden znajomy aromatyuje minimalnie a sporo osób kończy z wyzerowanym estro nawet na małej dawce.
Jeżeli chodzi o efekty to bez podjazdu do nandrolonu. I moim zdaniem jako zamiennik się nie sprawdza. Raczej jako zamiennik testosteronu(częściowo bold za testa) u osób mocno aromatyzujących na przykład.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
piorun65
dmq92
Czyli pośrednio mk. To jakby mówić ze alkohol nie zabija tylko marskosc wątroby. Ale z drugiej strony branie mk nie wiąże się odrazu z wyższa morfo, każdy środek praktycznie który bierzemy ma wpływ na igf i może podnosić przez to gęstość krwi teoretycznie, ale mamy tyle środków zbijających ten igf ;p jeżeli komuś na trt ten igf przeszkadza to ja bym go kasował.

Mnie osobiście zastanawia fakt ze natto czy ip6 dodane zwykle poprawi wyniki praktycznie u każdej osoby u której stosowałem i u większości znajomych,(wieksze dawki chromu tez pomagają) czasem nie znacznie czasem znacznie. Ale wzrostu u nikogo dalszego nie zanotowałem mino braku innych zmian i to na przestrzeni zwykle 4-8tyg. A z tego co mówisz F1 teoretycznie nie ma prawa do tego dochodzić. Trapi mnie to od dawna.


https://www.researchgate.net/publication/6887145_Effects_of_nattokinase_a_pro-fibrinolytic_enzyme_on_red_blood_cell_aggregation_and_whole_blood_viscosity
Może znajdziesz ofpowiedz. Niestety badań niezbyt wiele jest i natto i wplywie na czerwone krwinki glownie skupiaja sie na jej dużym wplywie na fibryne.


Jestem po badaniach. Mam część wyników już.
Hemoglobina 19.1
Hemarokryt 59
Czerwone 6.7 norma do 5.9

No oszaleje zaraz. Leci od miesięcy 150 testa tygodniowo i do wczoraj mk. Przez moment szło dodatkowo odrobinę (50mg week).
Te wszystkie wyniki są dziwne.
5 tyg temu
hemoglobina 18.8
Hematokryt 58
Odstawikem te 50mg trena i tydzień później
Hemoglobina 18.7
Hematokryt 55
A dziś takie szambo. Jedyne co odstawiłem to tego grapefruita. Może faktycznie trzymał on w ryzach jako tako te wyniki.

Lepsze wyniki miałem na 700 testa i 400 trena week plus mk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Ja leciałem bolda z dd , i złego słowa nie powiem , u mnie brak ingerencji w e2 czy morfo . Pół roku tak się kulało . Bardzo leniwy , ale fakt taki ze trzeba go trochę wbić

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Lux1980
Ja leciałem bolda z dd , i złego słowa nie powiem , u mnie brak ingerencji w e2 czy morfo . Pół roku tak się kulało . Bardzo leniwy , ale fakt taki ze trzeba go trochę wbić


Gość pyta jako zamiennik nandro. Moim zdaniem to jak zamienic motor na skuter niby dojedziesz tym i tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
acidm
Miał ktos zyebane lipidy bedąc na gw ?W tle leci test deca i npp , 20 mg dzienie gw i lipidy w dooopie.gw z andro , wiec to nie ze to towar słaby ...



Zmieniony przez - acidm w dniu 8/18/2021 12:26:58 PM


Ja mam lipę z Hdl zawsze gw pomaga ale szału nie ma za to sajdy nie dają żyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
TRTforte
piorun65
dmq92
Czyli pośrednio mk. To jakby mówić ze alkohol nie zabija tylko marskosc wątroby. Ale z drugiej strony branie mk nie wiąże się odrazu z wyższa morfo, każdy środek praktycznie który bierzemy ma wpływ na igf i może podnosić przez to gęstość krwi teoretycznie, ale mamy tyle środków zbijających ten igf ;p jeżeli komuś na trt ten igf przeszkadza to ja bym go kasował.

Mnie osobiście zastanawia fakt ze natto czy ip6 dodane zwykle poprawi wyniki praktycznie u każdej osoby u której stosowałem i u większości znajomych,(wieksze dawki chromu tez pomagają) czasem nie znacznie czasem znacznie. Ale wzrostu u nikogo dalszego nie zanotowałem mino braku innych zmian i to na przestrzeni zwykle 4-8tyg. A z tego co mówisz F1 teoretycznie nie ma prawa do tego dochodzić. Trapi mnie to od dawna.


https://www.researchgate.net/publication/6887145_Effects_of_nattokinase_a_pro-fibrinolytic_enzyme_on_red_blood_cell_aggregation_and_whole_blood_viscosity
Może znajdziesz ofpowiedz. Niestety badań niezbyt wiele jest i natto i wplywie na czerwone krwinki glownie skupiaja sie na jej dużym wplywie na fibryne.


Jestem po badaniach. Mam część wyników już.
Hemoglobina 19.1
Hemarokryt 59
Czerwone 6.7 norma do 5.9

No oszaleje zaraz. Leci od miesięcy 150 testa tygodniowo i do wczoraj mk. Przez moment szło dodatkowo odrobinę (50mg week).
Te wszystkie wyniki są dziwne.
5 tyg temu
hemoglobina 18.8
Hematokryt 58
Odstawikem te 50mg trena i tydzień później
Hemoglobina 18.7
Hematokryt 55
A dziś takie szambo. Jedyne co odstawiłem to tego grapefruita. Może faktycznie trzymał on w ryzach jako tako te wyniki.

Lepsze wyniki miałem na 700 testa i 400 trena week plus mk.


No to może nie towar jest przyczyna u Ciebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
dmq92
Lux1980
Ja leciałem bolda z dd , i złego słowa nie powiem , u mnie brak ingerencji w e2 czy morfo . Pół roku tak się kulało . Bardzo leniwy , ale fakt taki ze trzeba go trochę wbić


Gość pyta jako zamiennik nandro. Moim zdaniem to jak zamienic motor na skuter niby dojedziesz tym i tym


A to nie , bold nie ma polotu do nandro , zdecydowanie
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
acidm
Miał ktos zyebane lipidy bedąc na gw ?W tle leci test deca i npp , 20 mg dzienie gw i lipidy w dooopie.gw z andro , wiec to nie ze to towar słaby ...



Zmieniony przez - acidm w dniu 8/18/2021 12:26:58 PM


Może już były lipa a Gw nie jest powiedziane ze poprawi

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium