SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 484 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5021
Helionus
Pięknymłody
FanatykPL
Koledzy pytanko , bijąc e3d test enan 125mg 0,5ml

Dawka tygodniowa to 375mg ? Bo na kalkulatorach stężeń wychodzi mi ok 300 mg w przeliczeniu na tydzień .Jak to wkońcu liczyć





Zmieniony przez - FanatykPL w dniu 2023-12-30 11:02:30


125:3 =41,6
41,6 x7 = 291

Ludzie to podstawy matematyki


My tu znamy się tylko na zaawansowanym dopingu i liczymy w mL , jak chcesz matmę to do szkoły a nie na siłownię


Myślenie boli ? Nie dziwne że potem latają stereotypy o tępych osiłkach... Nie raz się z tym spotkałem, pytam " ile lecisz " , odpowiedź " 1,2ml co 3 dni " ale już nie wie ile to tygodniowo . Tu patrzę to samo , kalkulator stężeń bo w szkole się nie było albo kozy z nosa na matmie zjadało zamiast uważać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29423 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Od myślenia są naukowcy a od brania sterydów tempe koksy omkoglowe z łańcuchem na szyji i retencjom na ryju.

Wszystko proste i logiczne.

Liczyc to mogę powtórzenia jak pompuje karabiny a nie jakieś koorwa stężenia.
Pompka ma być pełna i koniec!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
Mumin222
Od myślenia są naukowcy a od brania sterydów tempe koksy omkoglowe z łańcuchem na szyji i retencjom na ryju.

Wszystko proste i logiczne.

Liczyc to mogę powtórzenia jak pompuje karabiny a nie jakieś koorwa stężenia.
Pompka ma być pełna i koniec!


Jeden co z sensem mówi. Wreszcie można się czegoś mądrego nauczyć, a nie tylko badania. Przeczytałem z 200 i jakos większy od nich nie jestem, tfu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
A tak na serio to zdrówka i przyrostów w tym nowym roku dla wszystkich.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 484 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5021
Mumin222
Od myślenia są naukowcy a od brania sterydów tempe koksy omkoglowe z łańcuchem na szyji i retencjom na ryju.

Wszystko proste i logiczne.

Liczyc to mogę powtórzenia jak pompuje karabiny a nie jakieś koorwa stężenia.
Pompka ma być pełna i koniec!


Nie rozumiem czy pijesz do mnie bo mogę sobie w prosty sposób wyliczyć ile bije ? Sarkazmem chciałeś polecieć czy kogoś skrytykować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Zdrówka panowie i mniej spiny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Zaraz setka leci (mg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
Do siego i progresu mordeczki


Zmieniony przez - Mind f***er w dniu 2024-01-01 01:45:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29423 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Dokładnie mniej spiny.

Bekę cisne zarówno z jednych jak i drugich, naukowców teoretyków co igłe tylko w szpitalu widzieli jak i spompowanych praktyków co prostego równania nie potrafią rozwiązać.

Bije 1ml e4d ile to wyjdzie tygodniowo
Dla utrudnienia piszą na flaszce że 1ml to 250 mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 484 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5021
Mumin222
Dokładnie mniej spiny.

Bekę cisne zarówno z jednych jak i drugich, naukowców teoretyków co igłe tylko w szpitalu widzieli jak i spompowanych praktyków co prostego równania nie potrafią rozwiązać.

Bije 1ml e4d ile to wyjdzie tygodniowo
Dla utrudnienia piszą na flaszce że 1ml to 250 mg.


Mnie umieść pomiędzy , biorę pod uwagę naukę ale taką która ma pokrycie w realu . To że jestem w stanie sobie coś wyliczyć nie czyni mnie przecież jakimś nudnym teoretykiem a pochylić się trzeba nad tymi którzy mają z tym problemy .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium