SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7415611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
sfdpowersfd
wejdz sobie na pubmed, wpisz tb500 i poczytaj badania naukowe ktore udowadniaja kancerogennosc tb500, rozrost komorek rakowych. dla mnie srodek nie warty ryzyka. oczywiscie wszystko kwestia czasowej ekspozycji na srodek.


To samo bpc gh i wzzystko co podnosi igf wiec test tez. I co rezygnujesz ze wszystkiego?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
acidm
Do chlopów co zle sie czuja na nandro...lece deczkke i pare innych rzeczy wlasnie i zwsze miałem ból dooopy ...az do teraz
Do mojego zestaiwku leci 300 jednostek hcg kadego dnia i 2 czasem 3 razy 25mg provi i jest PRZEZAYEBIŚCIE (kiedys lecialem samo provi do deki i lipa w porównaniu z tym co teraz sie dzieje)

PS . zeby zestaw sie rozkrecil trzeba tygodnia moze dwóch




Zmieniony przez - acidm w dniu 2/13/2021 9:53:13 PM


Widzę podejście muśnięte moimi sugestiami i doświadczeniami dużo często hcg, deczka, której się bałeś, provi ^^

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-02-14 11:41:15
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
Też Was trochę "poczytałem' i od początku stycznia jestem na mostku - 125 mg cypka e5,6d - i hcg ok 600 iu e2d i jest naprawdę zaj**iście. Siła na podobnym poziomie, pomimo lekkiego recompu jakość mięcha bdb, nabicie ok. O libido nie wspomnę - jak już wielokrotnie pisało się na forum - niekiedy lepsze niż na większym teściu. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Z tym hcg to tez nie dla kazdego jeżeli komuś wywala aromataze przesadnie to nie ma sensu ładować aż tak dużo hcg ale jeżeli nie ma tego efektu to nie ma przeciwwskazań z tego co się orientuje a efekt jest naprawdę przyjemny
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39285
Skoro mowa o HCG... czy wy też tak macie, że ta poprawa nie jest trwała? Mam wrażenie, że podawanie HCG poprawia nastrój na początku, a potem albo organizm jakoś tłumi to, albo przyzwyczajamy się...?

Na początku zawsze super...później już tego nie czuję. A jak mam przerwę od HCG(logistyka np) to po ponownym zapodaniu znowu super. Macie coś takiego?

Generalnie mam wrażenie, że ogranizm zawsze dąży do równowagi :/ Czyli jak coś się spieprzy, to naprawia...ale też jak idzie "za dobrze" to też jakby organizm reguluje to w dół. Z testem i libido też tak mam.
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
F1.08
Skoro mowa o HCG... czy wy też tak macie, że ta poprawa nie jest trwała? Mam wrażenie, że podawanie HCG poprawia nastrój na początku, a potem albo organizm jakoś tłumi to, albo przyzwyczajamy się...?

Na początku zawsze super...później już tego nie czuję. A jak mam przerwę od HCG(logistyka np) to po ponownym zapodaniu znowu super. Macie coś takiego?

Generalnie mam wrażenie, że ogranizm zawsze dąży do równowagi :/ Czyli jak coś się spieprzy, to naprawia...ale też jak idzie "za dobrze" to też jakby organizm reguluje to w dół. Z testem i libido też tak mam.


To o czym mówisz to zwykła adaptacja ..ale u mnie ona nie występuje
3

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To działa i robi nadal robotę ale jak pisze Acidm po prostu się adaptujesz to jak z testem walisz 250 jest zaj**iscie potem przestaje być i podbijesz na 500 i tez znów czujesz nabicie itp itd i jeżeli sajdy od wyższej dawki nie występują. Ale mija czas i znów tego nie czuć. Ja już się ja tym nie skupiam, mam się czuć optymalnie nie gonie za wyj**anym w kosmos samopoczuciem bo często przekombinuje i jest potem gorzej, wiec jeżeli jest stabilnie czuje się dobrze to tego się trzymam
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
maxi123yyy
lodzianin1
Provi to moj ulubiony srodek ostatnio lecial ponad 18 miesięcy
A na mostku z hcg idealna sprawa


W jakiej dawce provi leciało ?


A różnie od 25 do 100 mg
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39285
dmq92
To działa i robi nadal robotę ale jak pisze Acidm po prostu się adaptujesz to jak z testem walisz 250 jest zaj**iscie potem przestaje być i podbijesz na 500 i tez znów czujesz nabicie itp itd i jeżeli sajdy od wyższej dawki nie występują. Ale mija czas i znów tego nie czuć. Ja już się ja tym nie skupiam, mam się czuć optymalnie nie gonie za wyj**anym w kosmos samopoczuciem bo często przekombinuje i jest potem gorzej, wiec jeżeli jest stabilnie czuje się dobrze to tego się trzymam


Dodkładnie. Ja natomiast walę w pauzy Zresztą identycznie jest z treningiem... trzepiemy jedno ćwiczenie w kółko i po pewnym czasie zero progresu..a wystarczy zmienić ćwiczenie czy nawet kąt i od razu zmiana.
2

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://po.ungurury.ru/zdrowie/medycyna-2/37568-dlaczego-powołać-mexidol-opis-opinie.html

Panowie ktoś coś ??
Testował ktoś ?


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-02-14 17:57:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium