SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7368222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1066 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22778
Arkus P
Już tyle widziałem, że takich opinii na czuja to już w ogóle pod uwagę nie biore




Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2022-03-16 11:20:11



Wiesz nie pierwszy raz w zyciu szamalem provi jakbym miał naliczać ile w życiu firm jadłem provi to conajmniej napewno powyżej 10 I wiem ze do re provi wyrwie libido w kosmos tym bardziej jak masz z 5 różnych provi pod ręką i jesz se losowo

Zmieniony przez - Dugii2 w dniu 2022-03-16 12:52:31

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11928
W takim razie to ja nigdy nie jadłem provironu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Dugii2
Arkus P
Już tyle widziałem, że takich opinii na czuja to już w ogóle pod uwagę nie biore





Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2022-03-16 11:20:11



Wiesz nie pierwszy raz w zyciu szamalem provi jakbym miał naliczać ile w życiu firm jadłem provi to conajmniej napewno powyżej 10 I wiem ze do re provi wyrwie libido w kosmos tym bardziej jak masz z 5 różnych provi pod ręką i jesz se losowo

Zmieniony przez - Dugii2 w dniu 2022-03-16 12:52:31


Jakie na przykład (firmy)? Jadłem Androchemu i za dużo nie czułem. Działanie odczuwałem, ale wzrostu libido nie uświadczyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2234 Napisanych postów 12664 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170898
Serio koorwa nie ogarniacie że to że jednemu działa w jakiś tam sposób to że nie jest to wyznacznikiem bankowym że będzie tak samo, identycznie działać na drugiego?
jest wiele zmiennych jak choćby aktualne poziomy hormonów, środki jakie idą indywidualnie u danego osobnika,
zresztą koorwa szkoda czasu :)
4

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 417 Napisanych postów 1357 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105994
Arkus P
Serio koorwa nie ogarniacie że to że jednemu działa w jakiś tam sposób to że nie jest to wyznacznikiem bankowym że będzie tak samo, identycznie działać na drugiego?
jest wiele zmiennych jak choćby aktualne poziomy hormonów, środki jakie idą indywidualnie u danego osobnika,
zresztą koorwa szkoda czasu :)


To samo pomyślałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Tym bardziej, że jeśli chodzi o proviron to on jest tylko aktywny w wątrobie zbija shgb, biodostępność wynosi 3%, więc jak można po nim spodziewać się efektów typowych dla dht. To że ktoś coś czuje to j.w, nie bez powodu sterydy oralne mają grupę 17aa, a proviron należący do tej samej klasy substancji nagle miałby wykazywać kosmiczną aktywność bez tej grupy. To po co w ogóle się truć oralami i okluwac olejem. Większość osób twierdzi, że kupiło lewy proviron bo nie czuje. Często na cyklu shgb jest już na glebie i nie da się go dalej obniżyć, więc i provi nie czuc:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1066 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22778
Idiota nie jestem dobrze wiem ze chormony odgrywają też rolę k*** jestem z 15 lat on cośtam wiem teść tylo leci dawki ciągle te same np trafie dibre provi lecę se np tydz potem przechodzę na inne co leciałem przed dobrym I byla lipa I tak w kółko


Zmieniony przez - Dugii2 w dniu 2022-03-16 14:32:34

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39267
U mnie provi w dawce 50mg nieodczuwalne :/ Probowalem 2 firm raczej pewniaki. Niektorzy tak maja i juz. U mnie estro najbardziej podkreca libido nie DHT
2

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
horowitz
Concor Cor 2,5 i noliprel forte 5mg plus 1,25mg. Ciśnienie skacze.
Kardiolog dopiero w lipcu.
Czy zamiana na telmisartan ma sens? Solo czy z jakimś innym lekiem?
Leki dla mojej mamy.
Jbc Rodzinny wypisze.


Zapytaj tego rodzinnego niech dobierze na podst wywiadu i otrzymanych wyników z aparatu + ekg.
Chyba prościej/pewniej

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28686
SięNiePoddawaj
LDL
Hej. Mieliście objawy grypopodobne po zwiększeniu dawki teścia? Z 37,5 mg ed (75 mg e2d) wszedłem na 50mg ed (100 mg e2d). Łeb mi pęka, leje się po plecach. Nie wiem czy to przypadek czy reakcja organizmu na większą dawkę tego hormonu.


nie miałem


Pierwsze kilka strzałów pamiętam, że czułem się mega pobudzony, miałem też temperaturę minimalnie wyższa i potliwość , ale pewnie to zrozumiałe jak nigdy poza skalę z testem nie wyszedłem to i organizm musiał jakoś zareagować na nowy bodziec. Po jakimś czasie wszytko się uspokoiło. Takz podbicie dawki może może tak wpłynąć. Albo np. Źle tolerujesz olej i masz duże stany zapalne przez co uczucie gorączki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium