SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7304304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15095
Wstaw link jak możesz, tez go oglądam ale nie kojarze żeby tak sie wypowiadał na temat oxy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
ryba266
Nie zagłębiałem się bo mnie ten środek nie interesuje. Wyłapałem tylko ta sprzeczność. Ale to ciekawe e Modzelewski tego nie wie? Zachwala tam ten środek dla kobiet właśnie dla tego że nie ma 17aa.


Przecież nie jest alfą i omegą. Sporo wie, sporo się zna, szanuję go, chociaż w wielu kwestiach się z nim nie zgadzam, ale ja nie znam tego sportu od strony zawodniczej, być może wtedy pewne rzeczy się zmieniają.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
sztaganek
Wstaw link jak możesz, tez go oglądam ale nie kojarze żeby tak sie wypowiadał na temat oxy.

Nie chce mi się teraz tego oglądać żeby się upewnić, ale wydaje mi się że w tym filmie to było


Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ryba266
Czytam tu któryś raz o oxie i 17aa. Ostatnio oglądałem Modzelewskiego na trueBB film o dopingu dla kobiet i mówił kilka razy że oxa nie ma 17aa. Komu tu wierzyć?
Snara z tym wołowym białkiem jest chyba coś nie tak bodajże Ben Looker mocno je hejtował. Nie pamiętam już bo widziałem to dawno temu, ale chodził chyba o to że to z odpadów robione i ten aminogram lipny jest w tym.



Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2020-01-25 22:57:38


Nie wiem kto i co pisal ale ja juz od 2lat uzywam biotecha wolowe lub Carnivor
I elegancko.
Wczesniej uzywalem optimum dla mnie najlepsze ale wyszla mi nietolerancja na wszystko co mleczne i odstawilem by flaki naprawiac i tak juz lece na wolowym.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Wojmir28
ryba266
Czytam tu któryś raz o oxie i 17aa. Ostatnio oglądałem Modzelewskiego na trueBB film o dopingu dla kobiet i mówił kilka razy że oxa nie ma 17aa. Komu tu wierzyć?
Snara z tym wołowym białkiem jest chyba coś nie tak bodajże Ben Looker mocno je hejtował. Nie pamiętam już bo widziałem to dawno temu, ale chodził chyba o to że to z odpadów robione i ten aminogram lipny jest w tym.




Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2020-01-25 22:57:38


https://en.wikipedia.org/wiki/Oxandrolone

Nie słuchaj, to nie jest ukryuta wiedza, tajemna, wymagającą doświadczenia, tylko wiedza encyklopedyczna.


Jesli dobrze ogarniam to wszystkie saa w tabsach to 17
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Białka wołowe zazwyczaj, czy ogólnie zwierzęce koncentraty, to żelatyna. Przeskanuj aminogram lepiej :)

Jeśli chodzi o oxę, to trochę niejasno się wypowiada, bo mówi o oxie, a potem o primce, która w tabsach jest faktycznie bez 17a. Może mu się popieprzyły środki.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Jak lipidogram wyjdzie powyzej 25hdl to zdam pelne badania na 70-100mg normalnej oxy i zobaczymy czy harsh czy mild dla watrubki, ale to bym musial z pol roku nie pic, trzymajcie kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388214
skint73
To może spróbuję to z AllNutrition, które Lord "reklamujesz"

Żonka parę razy coś od nich jadła i Jej pasowało


skint - z allnutrition sa spoko, smaki jak zawsze jeden lubi czekolade inny owocowe, mi od nich podchodzily nawet ok, teraz mega mi smakuje izolat biala czekolada z 7 z my protein mialem ten sam smak, to chcialo mi sie zwrocic - taka ch**nia

co do wolowych to jw pisze wojmir, zelatyna i do tego robione z jakis odpadow wola, nawet jak ludzie przywoza na sklep te wolowe to raz na rok, bo odpad, ch**nia w smaku i nikt nawet tego nie chce kupowac, one nigdy nie byly tak popularne jak chociazby zwykle najtansze wpc i nigdy nie beda.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 25/01/2020 23:55:23
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Piszesz snara że elegancko po tym wołowym ale co? Kupa elegancka? Po żelatynie na pewno
2

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
skint zamiast pić białko zjedz je.Gotujesz mleko po zagotyowaniu slodzik , kasza mann , bialko i mikserem jedziesz.Jak chcesz rzadsze to po zagotowaniu poczekaj jeszcze chwile.Przerabiałem temat , zmienialem marki i lipa byla, bolesci sraczka i wypryski.Teraz moge kazde oyebac i to 5 razy tylemco wtedy.Bialko ma być trawione jak kazdy inny pokarm , powoli i stopniowo,z reszta tak wlaśnie organizm je wykorzystuje- caly czas buduje miesien po trochu ...

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium