SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7320187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
F1.08
Mój pierwszy kontakt z Trenem.. malutkie dawki. Dwa miesiące i zero sidów. W piątek BOOM... j**ła mnie taka paranoia jak nigdy - i trzyma do dziś. Oczywiście najgorsza z możliwych bo dotyczy mojej żony... Czytałem, że ludzie łapią paranoję na Trenie i podejrzewają swoje panny o zdrady itd, ale nie sądziłem, że mnie to dopadnie kiedyś. Mocno się kontroluje, żeby czegoś głupiego nie zrobić...sorry, że zaśmiecam SFD takimi "głupotami" ale musiałem gdzieś to napisać. JPRDL

Wy też tak na trenie macie, że jak jakiś facet spojrzy się na waszą pannę albo odezwie do niej, to macie ochotę roz**lić i jego i ją? Nie biorę trenu więcej... dwa miesiące OK ale widać to mój limit...


Stary to norma. Zawsze jakieś jazdy na terenie są ja w domu stół połamałem. I prawie dzwi wyleciały. A raz na bramce znajomy łepek od tyłu l
Klepnol mnie w plecy i mówi siena koksie. Normalnie nic by nie było Piontka i tyle a że byłem ostro tym gownem na faszerowany tak mnie tym wkoorwil nie dość że klepnol to jeszcze koksie. Wyjechałem mu liścia że przytomność stracił. I pomyśleć że znów myślę nad tym żeby przykuć trzena.




Zmieniony przez - Dugii2 w dniu 2023-06-18 21:15:57
2

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
A czemu cię wk***iło, że powiedział do ciebie koksie? Przecież stwierdził fakt. Wstydzisz się tego czy co? Nie kumam. To nie zaczepka żadna, tylko staram się to zrozumieć. Ja mam bardzo krótki lont i nie potrzeba mi do tego trenu, ale takie rzeczy mnie nie wk***iają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Moim zdaniem będzie działać i parę lat po terminie jak zamknięte.Kilka lat temu znalazłem w piwnicy fete w pazlotku zamknięta w sloiczku twarda jak kamień była ze 2 lata leżała i klepała jak wściekła.To tym bardziej medykamentów szczelnie zamknięty będzie działał

Moja odpowiedz do Level na temat megalii


Zmieniony przez - Msoko65 w dniu 2023-06-18 21:34:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
Psycho Dad
A czemu cię wk***iło, że powiedział do ciebie koksie? Przecież stwierdził fakt. Wstydzisz się tego czy co? Nie kumam. To nie zaczepka żadna, tylko staram się to zrozumieć. Ja mam bardzo krótki lont i nie potrzeba mi do tego trenu, ale takie rzeczy mnie nie wk***iają


Tak ogólnie stwierdził fakt ale typ który g**** wie o zekaztwye i ciężkiej pracy poświęcenia bo kupę lat treningu itd skojarzyło mi się to wtedy tak. Brak szacunku może to samo by tak nie zadziałało namnie ale klepnol mnie w plecy od tyłu dość mocno te dwie zeczy spotęgowały się tak że zrobił mi się ciemno przed oczami i wybuchła sennie k***ica że bym mu lep mógł wyrwać. To dobrze że się skończyło tylko tym liściem.
A na ogół jestem wesołym gościem. Lubię żartowac. I normalnie gdybym nie był na terenie to nie wybuchl bym tak
Druga zecz na terenie nieba żadnego respektu dj nikogo ja tam mógłbym nap*****lc się z każdym można się narobić problemów. Później już na maxa pilnowałem siebie żeby nie wybuchnąć
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
Psycho Dad
A czemu cię wk***iło, że powiedział do ciebie koksie? Przecież stwierdził fakt. Wstydzisz się tego czy co? Nie kumam. To nie zaczepka żadna, tylko staram się to zrozumieć. Ja mam bardzo krótki lont i nie potrzeba mi do tego trenu, ale takie rzeczy mnie nie wk***iają



Tren to poj**ana zecz. Jak wybuchniesz to ciężko się opanować. Nigdy się tego nie wstydziłem wieje razy inni tez tak donnie mówili i z uśmiechem na ryju.
2

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39821
Msoko65
Moim zdaniem będzie działać i parę lat po terminie jak zamknięte.Kilka lat temu znalazłem w piwnicy fete w pazlotku zamknięta w sloiczku twarda jak kamień była ze 2 lata leżała i klepała jak wściekła.To tym bardziej medykamentów szczelnie zamknięty będzie działał

Moja odpowiedz do Level na temat megalii



Zmieniony przez - Msoko65 w dniu 2023-06-18 21:34:22

Tylko że to jest zawiesina i tu się boje ;) tabsy/olej wiem że nie ma problemu ;) ale gotowy "syrop" już nie jestem pewien
Ogólnie wkrwe rzeczy zostało teściowej po mężu: insy, megalia, morfiny, ip6, B17, graviola itd. I tak rozkminiam co może się przydać bo ona i tak pewnie wszystko wyrzuci a tak to bym odkupił co warto ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Ja bym zaryzykował i brał co sie kiedyś mogloby przydać jak i tak pójdzie w kosz.
Szczelnie zamknięte te megalia trzymane pewnie w szafce i temp pokojowej to chyba warunki dobre.Ani słońce na to nie świeciło ani tlen sie nie dostawał , niewiem co tam mogłoby jeszcze w reakcje wchodzić. To sie tak szybko nie rozkłada.Osobiście to i 5 lat po terminie bym tego użył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
LevelPl
Msoko65
Moim zdaniem będzie działać i parę lat po terminie jak zamknięte.Kilka lat temu znalazłem w piwnicy fete w pazlotku zamknięta w sloiczku twarda jak kamień była ze 2 lata leżała i klepała jak wściekła.To tym bardziej medykamentów szczelnie zamknięty będzie działał

Moja odpowiedz do Level na temat megalii




Zmieniony przez - Msoko65 w dniu 2023-06-18 21:34:22

Tylko że to jest zawiesina i tu się boje ;) tabsy/olej wiem że nie ma problemu ;) ale gotowy "syrop" już nie jestem pewien
Ogólnie wkrwe rzeczy zostało teściowej po mężu: insy, megalia, morfiny, ip6, B17, graviola itd. I tak rozkminiam co może się przydać bo ona i tak pewnie wszystko wyrzuci a tak to bym odkupił co warto ;)


Bedzie działać ale megalia robi " wage jak chyba nic innego " . Ps ja tez mam pełno morfiny po leczeniu takze wiesz :)

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
TRTforte
Ostro. Jeśli nie przesadzam z dawkami (ok 30mg dziennie tren enan), to naprawdę nic złego się nie dzieje. Może lecieć w zasadzie cały rok. Przy okazji profil lipidowy dobry (taka genetyka). Minimalnie gorzej śpię. Tzn potrafię się obudzić kilka razy w nocy. Ale śpię dalej
Nerwowość na podobnym poziomie co na teściu. Ale musi to być tren enan bity codziennie w małej dawce. Ace to już inna sprawa i nie dla mnie.


Codzien 30mg bijesz długiego trena ? I jak ? Agresor sie odpala w sensie te efekty " psychiczne " o ktorych wszyscy piszą? Ja jestem zdania ze jak ktoś normalnie jest agresywy a po alko wychodzi z niego demon to po SAA jest to samo tylko w mocniejszej " skali "

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Michass90
TRTforte
Ostro. Jeśli nie przesadzam z dawkami (ok 30mg dziennie tren enan), to naprawdę nic złego się nie dzieje. Może lecieć w zasadzie cały rok. Przy okazji profil lipidowy dobry (taka genetyka). Minimalnie gorzej śpię. Tzn potrafię się obudzić kilka razy w nocy. Ale śpię dalej
Nerwowość na podobnym poziomie co na teściu. Ale musi to być tren enan bity codziennie w małej dawce. Ace to już inna sprawa i nie dla mnie.


Codzien 30mg bijesz długiego trena ? I jak ? Agresor sie odpala w sensie te efekty " psychiczne " o ktorych wszyscy piszą? Ja jestem zdania ze jak ktoś normalnie jest agresywy a po alko wychodzi z niego demon to po SAA jest to samo tylko w mocniejszej " skali "


Ja nie jestem na codzien agresywny. Tren to inna kategoria SAA.. Reakcji jakie wywoluje nie da sie porownac z testem czy czymkolwiek. To mieszanka wybuchowa - do ktorej dolewane jest paliwo paranoi i urojen. Tren doslownie deformuje psychike. Jak marvel superheros

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium