SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7304262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94397 Napisanych postów 364332 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668806
Panowie jak epitalon podawaliście swoim 2 połówka ,bo moja skończyła brac jakoś w połowie listopada i chce znowu wskoczyć bo była mega zadowolona
I tak myślę jakim protokołem poleciec
Poprzedni jak dobrze kojarzę szło chyba 10 dni po 1 mg I 10 dni po 2 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39214
A z czego byla zadowolona Lodziak ? Jakie efekty?

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94397 Napisanych postów 364332 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668806
Najbardziej z poprawy kondycji paznokci z którymi miala zawsze problem, po epitalonie do tej pory mega jej się wszystko trzymalo teraz znowu powoli wraca stan poprzedni dlatego chcę powtórzyć kurację
Z włosami mówi że też była spora poprawa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 644 Napisanych postów 1065 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39639
Panowie, w czym pankreatyna jest szkodliwa? XD

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94397 Napisanych postów 364332 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668806
Google


świąd, pokrzywka, reakcje nadwrażliwości (anafilaktyczne), występujące głównie w obrębie skóry, zwężenie odcinka krętniczo-kątniczego oraz jelita grubego (kolonopatia włókniejąca), która pojawiała się u osób chorych na zwłóknienie torbielowate trzustki, stosujących duże dawki pankreatyny
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 644 Napisanych postów 1065 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39639
Dzięki Łodzianin ale to był bardziej sarkazm ze względu na informację że na być zakazana w suplementach ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94397 Napisanych postów 364332 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668806
A to nawet nie słyszałem.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 354
Są jakieś sprawdzone suple na chrapanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Diagnoza problemu...to poważny problem. U mnie suplementem była operacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15266
Lekarz Lekarz Lekarz.

Zapaści nocne to nie są żarty. Swoją droga już kiedyś poruszaliśmy ten temat. U mnie 3 lata temu wykryte zapaści. Wprowadzenie aparatu cpap i życie znowu nabrało kolorów.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium