SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7307003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
dmq92
A co niedobór masz?


Fitatu pokazuje mi z diety 13mg z tego co sie orientuje przy wspomaganiu ze 45mg jonów powinno byc dostarczone chyba ze masz odmienne zdanie.

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No to faktycznie mało, u mnie idzie trochę z Zma i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
A propos insulinowek zna ktoś stronę żeby były od razu igły nipro i insulinowki ale te bezstratne z tym szpicem w tłoku? Bo na matopecie czy jakoś tak nie widzę takich strzykawek. Btw gdzie kupię insulinowki za 1/10 ceny z apteki? Dla ułatwienia w aptece place 39gr za szt z Polfy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
metadon
A propos insulinowek zna ktoś stronę żeby były od razu igły nipro i insulinowki ale te bezstratne z tym szpicem w tłoku? Bo na matopecie czy jakoś tak nie widzę takich strzykawek. Btw gdzie kupię insulinowki za 1/10 ceny z apteki? Dla ułatwienia w aptece place 39gr za szt z Polfy


na allegro kupowałem zwykłe tuberkulinowe za ok 20zł za 100sztuk, a matopat miał te bezstratne, ale bezstratne są z wtopioną igłą, więc nadają się raczej tylko do gh.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
metadon
A propos insulinowek zna ktoś stronę żeby były od razu igły nipro i insulinowki ale te bezstratne z tym szpicem w tłoku? Bo na matopecie czy jakoś tak nie widzę takich strzykawek. Btw gdzie kupię insulinowki za 1/10 ceny z apteki? Dla ułatwienia w aptece place 39gr za szt z Polfy



To masz dobra cenę ostatnio typ do mnie pisze ze zapłacił 29 złoty za 20 sztuk XD

Kup sobie smarta na Allegro i kup najwyżej od dwóch innych a przesyłka wyjdzie za darmo i tak jak wezmiesz za 40+ a to akurat po 2 paczki i zapasik jest na przesyłce zaoszczędzone i spokój na długo


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-11-02 21:25:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Nie ma co narzekać jak płaci się poniżej 50gr/sztuka.
Ja biorę 0,33x13mm z DOZ tuberkulinowe po 49gr sztuka i do tego ostatnio udało mi się wyhaczyć igły 0,4x19mm za 10gr sztuka to też kupiłem na zapas jakby przyszło wbijać na raz więcej jak 0,5cc.
Niby bierze się soki od dilla robione w piwnicy, a jakoś nie umiem myśleć żeby kupować strzykawki/igły na allegro
1

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Gdzie można zakupic igły inSulinowe 0.3x8 albo 0.4x16 na necie nie mogę znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Chodzi Ci o igły do pena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Do strzykawki inSulinowej albo zwykłej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ja normalnie w aptece każdej dostaje

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium