SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7306412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1675 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39225
Skoro byla mowa o trenie to pytanie mam do Gordona ... I jak z niskimi dawkami? Miales testowac trena 50mg tygodniowo..dziala?

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
Właśnie wszedłem, żeby o tym napisać, bo minęły 2 tygodnie. Wygląd, delikatnie na plus, od razu to widać po barkach i kapturach, a klata też bardziej kwadratowa jakby się robi. Morda też na trenie się zmienia, nie wiem jak to opisać, ale wygląda lepiej Siła zdecydowanie na plus dokładam regularnie, niektóre rekordy przebite i to z zapasem. Ale to może też wynikać z tego, że dopiero od niedawna rozpisuje sobie progresję i hamuje się byleby nie lecieć na żywioł. Żarcia nie ruszałem, waga 0,8kg na plus. Sajdow absolutnie brak, po 2 tygodniach na trenie miałbym co najmniej zgage, a jej nie mam, śpię dobrze
Estro 170, a było 60. Coś na pewno daje, a w ogóle go nie odczuwam. Nie jest to efekt przywalenia 50ed, ale jakiś subtelny dodatek na długi progres. Jeszcze mam zaplanowany blok na 6tygodni. Być może stwierdzę, że szkoda tyle bić, albo zostanę przy tym co wyżej napisałem. Dokładnie to wbijam od 0,08 do 0,1 ml ed



Zmieniony przez - Gordon29 w dniu 2021-03-30 11:39:51
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11928
Ace, czy enan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
Ace. Taka dawka wzięła się stąd, że Rebis w trakcie wywiadu cytował jakiegoś podobno speca, którego nazwiska nie chciał zdradzić, że ten na jakiejś tam podstawie ocenił optymalne dawki środków w stosunku maxymalny efekt:minimalny negatywny wpływ na zdrowie. Dla trena podał 50mg na tydzień. Rębis znany jest z tego że wszędzie gada o małych dawkach i faktycznie nie rozpisuje jakichś wielkich, ale do swojej ekipy dobiera przede wszystkim rodzynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
150 testa i 200 deki do tego i na olimpie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
uwierzę w takie dawki może u 5% kulturystów ze sceny, czyli Ci najwięksi genetycy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Znam 3 podopiecznych rebisia i w sumie z dawkami nie szaleją ale gramy ida tam i tak ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
GymSherpa
uwierzę w takie dawki może u 5% kulturystów ze sceny, czyli Ci najwięksi genetycy.


Ja na olimpie nie uwierzę w takie dawki u nikogo. Ba na jakieś pro zawody nie uwierzę.


Tylko zaznaczam, że tu nie chodzi o maksymalne doj**anie, tylko użycie tyle środka żeby mieć z tego jakiś efekt, największy dla niego bez dużego negatywnego wpływu na zdrowie. Dla zwykłego jaska, który chce sobie coś popchnąć wyłącznie dla siebie.

To ma stanowić tło do pracy, zjeść trzeba i zrobić trening trzeba przede wszystkim. Jeśli taka dawka po 8 tyg mnie nie popsuje a doda 10% do efektu, to fajnie, o to chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
10 % to marzenie. Ale fakt faktem 50mg mocy ma tyle co 200-250 testa teoretycznie wiec coś tam moze podziałać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
nie wiem, ja tam np iaonowi valer. wierzę co do cyklu CB na ost olimpii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium