SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
krzykacz
Ale aktywny + saa + ciągłe przerywanie ciągłości tkanek łącznych = taki efekt. Twój wynik nie jest niczym specjalnym, przy założeniu że patrzymy tylko na wynik (a nic niepokojącego nie dzieje się).


Do tego jeszcze brak snu .. to też swoje robi

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Trzeba to poprawić. Kiedyś gdzieś dorwałem ciekawe badanie nt sen-serce. Nie da się wyspać na zapas, nie da się dospać po czasie, pod kątem fizjologii. Nocka za nocka, tydzien za tygodniem mies/mies i rok za rokiem negatywny wpływ kumuluje się co skraca życie krótko mówiąc.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1951
Czy moglby mi prosze ktos pomoc rozpisac odblok? Moj temat jest tu, ale nikt sie nie podejmuje.

https://www.sfd.pl/Zdrowie_podupada_na_bombce,_prosze_o_pomoc_z_odbloku-t1226693-s2.html#post-20190356 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
krzykacz
Trzeba to poprawić. Kiedyś gdzieś dorwałem ciekawe badanie nt sen-serce. Nie da się wyspać na zapas, nie da się dospać po czasie, pod kątem fizjologii. Nocka za nocka, tydzien za tygodniem mies/mies i rok za rokiem negatywny wpływ kumuluje się co skraca życie krótko mówiąc.


Tu sie w pełni zgadzam bo niestety to odczuwam

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Ktoś z doświadczonych userow stosuje orale tylko i wyłącznie w DT? Widzicie różnice i podobieństwa w stosunku do normalnego cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 41 Wiek 91 dni Na forum 167 dni Przeczytanych tematów 1317
Michass90
Mi dzis zrobili badania i kinaza kreatynowa norma do 191 a u mnie 2100 a jestem 3.5 dnia po treningu


po bardzo ciezkim martwym po 2 dniach mialem podobny wynik 2060 , po kilku dniach (off od silki) powtorzylem i juz ponad 700
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Mind f***er
Dziś byłem w stacji krwiodawstwa oddać krew i mnie odrzucono, bo miałem zbyt wysoko leukocyty (chyba 11.2, a norma do 10). Poczytałem, no i wiadomo, może być wszystko. Lekarz w stacji powiedział, że zakażenie wirusowe lub bakteryjne, początek, koniec, obojętnie, będą podwyższone wtedy. W sumie miałbym to w dupie, ale zrobiłem przegląd badań krwi od 2022 i na wszystkich mam lekko podwyższone leukocyty, a dokładniej monocyty. Możliwe żeby jakiś stan zapalny trwał 2 lata?


Wirus hpv organizm zwalcza do 2-3 lat
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
krzykacz
Trzeba to poprawić. Kiedyś gdzieś dorwałem ciekawe badanie nt sen-serce. Nie da się wyspać na zapas, nie da się dospać po czasie, pod kątem fizjologii. Nocka za nocka, tydzien za tygodniem mies/mies i rok za rokiem negatywny wpływ kumuluje się co skraca życie krótko mówiąc.


Dobrze że mogę spać po te 7-8 godzin
U mnie sen fajnie wyregulowały olejki CBD 30%
Biorę już chyba dwa lata bez przerwy i śpię jak bobas
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
PTRQ_9333333333333
Michass90
Mi dzis zrobili badania i kinaza kreatynowa norma do 191 a u mnie 2100 a jestem 3.5 dnia po treningu


po bardzo ciezkim martwym po 2 dniach mialem podobny wynik 2060 , po kilku dniach (off od silki) powtorzylem i juz ponad 700


No ja bylem po 6 trenjngach i codziennie po ponad 20 tys kroków i przy max 4,5h snu na tydzien mialem 2100 po 1 dni i kilka kroplowek 2000 dzis pobrali krew i beda badać..

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1951
Czy ktos z was odnotowal kiedykolwiek zmniejszenie ilosci bialych krwinek po braniu exemastanu?

Googlalem to i to moze byc side effect.

Mi spadly do poziomu ponizej normy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium