SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7320105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
No właśnie ocenia różne firmy i nie widzę żeby był stronniczy ale kiedyś na sfd pisali o jakiś walkach badaniach na necie i nie pamietam czy o ta stronę chodziło ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Jak sobie radzicie z mierzeniem ciśnienia? U mnie pierwszy pomiar zawsze koło 10 oczek wyżej niż następny. Przykładowo teraz siadam, chwilę odpocznę - ciśnienie górne 138. Po chwili uruchamiam znowu i ciśnienie górne 128. I taką prawidłowość od dawna widzę. Nie wiem, czy to pierwszy pomiar przekłamany jest w górę, czy kolejne przekłamane w dół. Jak wy sobie z tym radzicie? W co wierzyć

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Zmierz 5 razy i wylicz średnią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669218
F1.08
Jak sobie radzicie z mierzeniem ciśnienia? U mnie pierwszy pomiar zawsze koło 10 oczek wyżej niż następny. Przykładowo teraz siadam, chwilę odpocznę - ciśnienie górne 138. Po chwili uruchamiam znowu i ciśnienie górne 128. I taką prawidłowość od dawna widzę. Nie wiem, czy to pierwszy pomiar przekłamany jest w górę, czy kolejne przekłamane w dół. Jak wy sobie z tym radzicie? W co wierzyć


Bierz 50//50
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669218
ziki2000
Kulturalne suple to wiarygodne badania czy jakiś wał na ich stronie ??


Cześć dobrych badaniach a widziałem badania preparowane
Teraz to reklama większości labow %
Chociaż część wypada słabo
Tez nie kumam tej strony

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114031
F1.08
Jak sobie radzicie z mierzeniem ciśnienia? U mnie pierwszy pomiar zawsze koło 10 oczek wyżej niż następny. Przykładowo teraz siadam, chwilę odpocznę - ciśnienie górne 138. Po chwili uruchamiam znowu i ciśnienie górne 128. I taką prawidłowość od dawna widzę. Nie wiem, czy to pierwszy pomiar przekłamany jest w górę, czy kolejne przekłamane w dół. Jak wy sobie z tym radzicie? W co wierzyć

Nie wiem jakiego ciśnieniomierza używasz ale dla mnie jedyny to ten ze słuchawkami gdzie sam wysłuch**esz uderzeń serca bo dla mnie te elektryki to o kant du*y rozbić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669218
Podstawa nie nadgarstkowy !!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114031
lodzianin1
Podstawa nie nadgarstkowy !!

Nadgarstkowy to chyba tylko do mierzenia tętna się nadaje chociaż i to nie wiem czy dobrze wskazuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Nie, normalny mam ciśnieniomierz OMRON 3

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
F1.08
Jak sobie radzicie z mierzeniem ciśnienia? U mnie pierwszy pomiar zawsze koło 10 oczek wyżej niż następny. Przykładowo teraz siadam, chwilę odpocznę - ciśnienie górne 138. Po chwili uruchamiam znowu i ciśnienie górne 128. I taką prawidłowość od dawna widzę. Nie wiem, czy to pierwszy pomiar przekłamany jest w górę, czy kolejne przekłamane w dół. Jak wy sobie z tym radzicie? W co wierzyć


Ja mam omron M7 i wykonuje on 3 pomiary w odstępach bodajże 30sek i wylicza z tego średnią, w Twoim przypadku robił bym tak samo, brał średnią tych wyników. U mnie pierwszy pomiar też jest zawsze wyższy.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium