SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7275404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Dynamit100
Które Cardio najlepsze ? Schody, rowerek, orbitrek czy bieżnia szybki chód ?podczas którego jest najwieksze spalanie ?

Najlepsze ruchanie %)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 399 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2352
Wszystkie wymienione plus opcja Elita na dobitke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dj_Max
Berberyna hcl Sfd czy AN..? Nie widzę różnicy poza ceną ale wolę się upewnić bo jeśli chodzi o NAC różnica kolosalna...


An masz w capsach a sfd w tab ktore sie rozpusCzaja w ryju i posmak gorzki w ch** jest
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 24423
Faktycznie , akurat na to nie zwróciłem uwagi...dzięki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e-lite
Dynamit100
Które Cardio najlepsze ? Schody, rowerek, orbitrek czy bieżnia szybki chód ?podczas którego jest najwieksze spalanie ?

Najlepsze ruchanie %)

Pod warunkiem, że jest się ruchajacym, a nie ruchanym
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dmq92
Dj_Max
Berberyna hcl Sfd czy AN..? Nie widzę różnicy poza ceną ale wolę się upewnić bo jeśli chodzi o NAC różnica kolosalna...


An masz w capsach a sfd w tab ktore sie rozpusCzaja w ryju i posmak gorzki w ch** jest

Właśnie miałem to pisać ;) i tab źle się łyka, a kapsułki dużo lepiej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94141 Napisanych postów 363993 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667762
Widzę weekend za pasem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
dobre dobre

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1704
dmq92
Masa na mostku? I po co ten mostek cos sie dzieje?


Moze to glupie, bo piereszy raz w zyciu zszedlem z deci, od razu mini cit(wegle mnei juz po pol roku masy zamulaly, brak apetytu) i ogolnie chcialem troche przed kolejna masa poprawic organizm, stad wbilem na keto+if (jest rewelka) tylko kurde w 3 tyg spadlo z 83 do 78 kg

Nie umiem doszukac sie konkretnych informacji kiedy nalezy zrobic mostek, bo wszystko ze mna ok, a 2 lata mam podklad z tescia 500-600 i to chyba troche juz za dlugo myslalem.

Sex, drugs, rock&roll!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja lece 6 lat i badania mam bdb to nie mostkuje. Keto + if glupota. Mocne obciecie kcal + zejscie z towaru tez sredni pomysl. Do tego masa na mostku, no ladnie ladnie. Have fun homie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium