SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7311428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
meirii
lodzianin1
Mógł ubić estradiol


Myślałem o tym ale wymiary i kg poszły na plus dość szybko.. Wpadlo na pewno sporo wody.

Tydzień temu robiłem morfo i inne badania. Hematokryt 51 proc, hemogbl 17.1 także tu jest ok.



Zmieniony przez - meirii w dniu 2022-05-07 20:49:00


Albo smalcu rób badania ,zobaczymy ;)

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 419 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22680
meirii
Jak u was samopoczucie na boldku?
Mija dziś 4 tyg, leci 250 mg e4d do testa 300 mg e4d. Od tygodnia jest coraz gorzej. Nic mi się nie chce, nie mam energii i mógłbym cały czas leżeć. A rano budzę się niewyspany. Ogólnie tragedia. Badania mam we środę i robię e1, e2 i PRL. Może tu jest problem.


Zrób morfologię estro polkę
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
meirii
Jak u was samopoczucie na boldku?
Mija dziś 4 tyg, leci 250 mg e4d do testa 300 mg e4d. Od tygodnia jest coraz gorzej. Nic mi się nie chce, nie mam energii i mógłbym cały czas leżeć. A rano budzę się niewyspany. Ogólnie tragedia. Badania mam we środę i robię e1, e2 i PRL. Może tu jest problem.


W przypadku kiedy jesteś facetem i to na bombie, badanie estronu e1 nie ma sensu. Nie ma skąd się to brać w jakiejś większej ilości, byś to odczuł
A Twoje symptomy wskazują na dramatycznie niskie e2. Mam to samo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
meirii
Jak u was samopoczucie na boldku?
Mija dziś 4 tyg, leci 250 mg e4d do testa 300 mg e4d. Od tygodnia jest coraz gorzej. Nic mi się nie chce, nie mam energii i mógłbym cały czas leżeć. A rano budzę się niewyspany. Ogólnie tragedia. Badania mam we środę i robię e1, e2 i PRL. Może tu jest problem.


Mógł Ci ubić estro do zera, u mnie tak było, ale ogólnie samopoczucie nie było jakieś złe, ja nie mam jakichś dużych saidów na wyzerowanym estro, ale po dłuższym czasie zaczynam odczuwać po stawach, szczególnie barki i bardzo mocno nadgarstki ostatnim razem odczułem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Często widzę w różnych tematach, że przewija się info odnośnie stosowania antydepresantów i przeciwlękowych będąc na bombie lub trt. Czy ktoś z was ma w tym doświadczenie i mógłby się podzielić informacjami szczególnie interesuje mnie czy z czasem leki przestają działać i trzeba zwiększać dawki albo zmieniać na inne? Czy to już wyrok do końca życia, że np depresji się już nie wyleczy a po odstawieniu jest emocjonalne spłycenie, libido i erekcje nie do naprawy itd? Czy leki faktycznie pomagają czy lepiej ich nie ruszać? Jak to jest, że depresja na cyklu nie mija? gdzie neuroprzekaźniki idą do góry i z tego co wiem leki też podnoszą neuroprzekaźniki i poprawiają nastrój. Jak wy to widzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668990
Lepiej w te leki nie wchodzić bo to droga w jedną stronę
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12301
ptakasraka
Często widzę w różnych tematach, że przewija się info odnośnie stosowania antydepresantów i przeciwlękowych będąc na bombie lub trt. Czy ktoś z was ma w tym doświadczenie i mógłby się podzielić informacjami szczególnie interesuje mnie czy z czasem leki przestają działać i trzeba zwiększać dawki albo zmieniać na inne? Czy to już wyrok do końca życia, że np depresji się już nie wyleczy a po odstawieniu jest emocjonalne spłycenie, libido i erekcje nie do naprawy itd? Czy leki faktycznie pomagają czy lepiej ich nie ruszać? Jak to jest, że depresja na cyklu nie mija? gdzie neuroprzekaźniki idą do góry i z tego co wiem leki też podnoszą neuroprzekaźniki i poprawiają nastrój. Jak wy to widzicie?

Nie obejdziesz się bez trenu i nandrolonu? To dwa środki, przychodzące mi na myśl, które mogą coś mieszać w głowie. Jest kupa innych środków, które mogą sprawić, że bedziesz czuł się dobrze, jakiś dht i test.
Sam biore SSRI przepisane przez psychiatre na problemu z lękami (SSRI brałem jeszcze przed kontatkem z dopingiem).
Czy leki przestają działać? Chyba tak, tak stwierdził lekarz, bo po dwóch latach podbiliśmy dawkę o 50%.
Czy to droga w jedną strone? Nie, zawsze jest psychoterapia, a SSRI to doraźne łatanie problemu.
I jeszcze z doświadczenia dodam, próbowałem npp i deki stosując SSRI. W obu przypadkach depresja mocno wjechała xD.
Podsumowując polecam wystrzegać się SSRI. Byćmoże masteron i/lub selank dodane do cyklu z nandrolonem czy trenem byłyby w stanie pomóc w jakimś stopniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668990
U mnie teraz leci
500 testa
400 mastera
400 deki
50 provi
I jest ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
lodzianin1
Lepiej w te leki nie wchodzić bo to droga w jedną stronę


Te leki wyciągnęły mnie z depresji, a psychoterapia sprawiła, że leków już nie potrzebuje
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
ptakasraka
Często widzę w różnych tematach, że przewija się info odnośnie stosowania antydepresantów i przeciwlękowych będąc na bombie lub trt. Czy ktoś z was ma w tym doświadczenie i mógłby się podzielić informacjami szczególnie interesuje mnie czy z czasem leki przestają działać i trzeba zwiększać dawki albo zmieniać na inne? Czy to już wyrok do końca życia, że np depresji się już nie wyleczy a po odstawieniu jest emocjonalne spłycenie, libido i erekcje nie do naprawy itd? Czy leki faktycznie pomagają czy lepiej ich nie ruszać? Jak to jest, że depresja na cyklu nie mija? gdzie neuroprzekaźniki idą do góry i z tego co wiem leki też podnoszą neuroprzekaźniki i poprawiają nastrój. Jak wy to widzicie?


Leki to tylko coś co działa doraźnie i maskuje problem. Psychoterapia służy całkowitemu wyleczeniu czyt. ogarnięcie burdelu w głowie który nagromadził się przez lata i czesto to jakieś ciężkie przeżycia z dawnych lat.

Brałem trenbolone biorąc SSRI
Brałem npp biorąc SSRI
Brałem mefa biorąc SSRI

To samo

Setralina + psychoterapia - nie ma depresji, a co za tym idzie - dragów, głowa czysta nie muszę brać SSRI (odstawiłem ot tak) ale i tak nandrolonów unikam bo to tak jakby po udanej psychoterapii i zakończeniu brania SSRI - chodzić na melanże i ćpać

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium