SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
ziki2000
meirii
Ja jako neuropsycholog z pasji już dawno to przekminiłem i moje codzienne wyrzuty dopaminy są takie że jestem ogarnięty i zmotywowany na maksa. Silny psychicznie i pełen energii. Do tego pobudzam w pewne sposoby noradrenaline i serotonine. A nawet już dochodzę do tego z endorfinami. Rok 2022 jest najlepszym rokiem w moim życiu a jeszcze 10 lat temu byłem na dnie :)


Napisz co bierzesz


Nic oprócz saa.
Były próbowane przez 10 lat prochy typu sertralina, pregabalina, mirtazapina, bupropion, relanium, xanax, estazolam, Chlorprothixen, tianeptyna itp. Różne mixy w różnym dawkowaniu. Walka ze sobą od prawie zawsze. Potrzebowałem wiedzy z neuropsychologii, dietetyki i endokrynologii. Wyciągnąć wnioski, pomyśleć analitycznie i logicznie. I wszystko z czym walczyłem stało się faktem. Łącznie z używkami. Nawet papierosów nie pale. Zupełnie nic. Czuję się fantastycznie i w wieku 34 lat śmiało mogę powiedzieć że w końcu jestem zdrowy fizycznie i psychicznie.
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
meirii
Ja jako neuropsycholog z pasji już dawno to przekminiłem i moje codzienne wyrzuty dopaminy są takie że jestem ogarnięty i zmotywowany na maksa. Silny psychicznie i pełen energii. Do tego pobudzam w pewne sposoby noradrenaline i serotonine. A nawet już dochodzę do tego z endorfinami. Rok 2022 jest najlepszym rokiem w moim życiu a jeszcze 10 lat temu byłem na dnie :)

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Maj 20
meirii
Ja jako neuropsycholog z pasji już dawno to przekminiłem i moje codzienne wyrzuty dopaminy są takie że jestem ogarnięty i zmotywowany na maksa. Silny psychicznie i pełen energii. Do tego pobudzam w pewne sposoby noradrenaline i serotonine. A nawet już dochodzę do tego z endorfinami. Rok 2022 jest najlepszym rokiem w moim życiu a jeszcze 10 lat temu byłem na dnie :)


Może jakiś tego typu temat podwieszony...

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
17kamil175
Panowie odczuwaliście zwiększony apetyt na nandrolonie? Czy mi się już coś odkleja xD


Miałem tak kiedyś, wieczne ssanie, o wiele słabiej odczuwałem nasycenie i bardzo szybko robiłem się głodny, trawienie zapyerdalalo nadzwyczaj dobrze
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Maj 20
Maj 20
meirii
Ja jako neuropsycholog z pasji już dawno to przekminiłem i moje codzienne wyrzuty dopaminy są takie że jestem ogarnięty i zmotywowany na maksa. Silny psychicznie i pełen energii. Do tego pobudzam w pewne sposoby noradrenaline i serotonine. A nawet już dochodzę do tego z endorfinami. Rok 2022 jest najlepszym rokiem w moim życiu a jeszcze 10 lat temu byłem na dnie :)


Może jakiś tego typu temat podwieszony...


Jestem za

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Popieram, jestem za.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Panowie wrócę na chwilę do samopoczucia na nandrolonie, pojawia się pomprostu po jakimś czasie czy zależy to od dawki ? Np jeżeli smuteczek pojawił się raz po 4 - 6 tyg na NPP ( 300mg) to na 400 będzie to samo czy szybciej ? Czy może też w podobnym okresie ale deprecha uderzy mocniej z racji na dawkę ?


Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2022-10-25 22:50:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Może być wcześniej może być później a może w ogóle nie będzie. To zbyt dużo czynników żeby móc cokolwiek stwierdzić ;-%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
meirii
ziki2000
meirii
Ja jako neuropsycholog z pasji już dawno to przekminiłem i moje codzienne wyrzuty dopaminy są takie że jestem ogarnięty i zmotywowany na maksa. Silny psychicznie i pełen energii. Do tego pobudzam w pewne sposoby noradrenaline i serotonine. A nawet już dochodzę do tego z endorfinami. Rok 2022 jest najlepszym rokiem w moim życiu a jeszcze 10 lat temu byłem na dnie :)


Napisz co bierzesz


Nic oprócz saa.
Były próbowane przez 10 lat prochy typu sertralina, pregabalina, mirtazapina, bupropion, relanium, xanax, estazolam, Chlorprothixen, tianeptyna itp. Różne mixy w różnym dawkowaniu. Walka ze sobą od prawie zawsze. Potrzebowałem wiedzy z neuropsychologii, dietetyki i endokrynologii. Wyciągnąć wnioski, pomyśleć analitycznie i logicznie. I wszystko z czym walczyłem stało się faktem. Łącznie z używkami. Nawet papierosów nie pale. Zupełnie nic. Czuję się fantastycznie i w wieku 34 lat śmiało mogę powiedzieć że w końcu jestem zdrowy fizycznie i psychicznie.


Miałeś lęki i już ich nie masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ost zauważyłem na nandro większe ciągoty do używek, ktoś o tym pisał ost i faktycznie tak jest :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium