SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7302539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Ale jak nikt znany ci nie rozpisze to nie ma fejmu i nie będzie działać jak potrzeba
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
Musi być chłopaki lekarz bo są choroby współistniejące cukrzyca z insulina i coś z wątrobą (osoba 40+), ja bym nie doradził takiemu "jankowi" mimo ,ze sam na teściu lecę już kilka ładnych lat (nie mowie ,ze się znam ale jeszcze żyje), a co do celebrytów z neta to ostatnio jakaś patologia się zrobiła - fakt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39213
zolo333
Ludzie walą lata koksy i to grube cykle i nagle szukają kogoś od hrt i tylko lekarz musi być...jak npKarmowski gada..
HRT- co tu trudnego ? Bierzesz testa enan/cyp bijesz taką dawkę żeby mieć górną granicę np 100e5d, 70e4d... Bijesz strzała i na drugi dzień badanie, po jakiś 4dniach znowu badanie i widzisz ...jak test spadł mocno to bijesz co 3dni, jak się trzyma to co5dni np... i sobie wybadasz schemat wmiare równego stężenia testa i tak bijesz.


Nie ma w tym nic zlego ze ludzie chca pomocy profesjonalisty. Problem polega na tym ze wiekszosc Endo niewiele wie oprocz tego czego nauczono ich na studiach. To wiedza dotyczaca " normalnych" ludzi z problemami. Podstawy ksiazkowe. Juz nie wspominam ze nie maja wiedzy nabytej przy prowadzeniu ludzi na dopingu ale nie maja tez wiedzy na temat HTZ. Moja endo mowi zebym nie jadl bialka bo to zlo...o kreatyne nawet nie pytam.
4

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Szukać priv z doświadczeniem klinicznym i zbliżonych do kręgów sportowych - sekcje/drużyny/grupy/teamy. Tacy mają pojęcie ale nawet kasa może nie pomóc co jest to bardzo zamknięte grono ludzi. Z polecenia tak a nikt jak nawet ma takiego jakiegoś janka z neta nie poleci przecież. Jak masz gruby problem z tymi tematami, lek POZ skierowanie na oddział endo tam kompleksowo się zajmą przypadkiem. Ostatnio jedną osobe która błąkała się po tych trenerów z neta celebrytów i lekarzy też w przychodniach zwyczajnie odesłałem na oddział tam zdiagnozowali dali leki i człowiek żyje dobrym życiem teraz. Nie ma wielkiej filozofii jak ktoś szuka pomocy czysto medycznej.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8678
Michalek83
Piechos to nie lekarz.

To nie znaczy że nie ma pojęcia. Pokazywał kilka badań pct i osób po 40 i wyniki ludzie mieli w widełkach Czarnek z PiS jest prawnikiem np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Ale kolega pytał o lekarza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
LevelPl
A doktor Alicja to nie endokrynolog ;)


A nie każdy endykronokog, to androlog. Możemy się tak przerzucać w nieskończoność.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Taak właśnie. Kolega np jest urologiem dobrym w chirurgii ale nie bardzo go interesuje papierkowa diagnostyka i odsyła. Z kolei znam innego uro który bdb zna się na hormonach za to za stołem nigdy nie stał bo go nie kręcą szpitalne sale. Z endo podobnie, znam babke która zna się tylko na tarczycy bdb. Ogólnie od lat wytworzył się ścisły podział w specjalizacjach med, żeby tu wymienić tylko spec chirurgów to byście się zdziwili ile tego jest twarda miękka naczynia onko i więcej ..
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Tym bardziej, że nie ma oficjalnie takiej specjalizacji jak andrologia. Zazwyczaj są to endokrynolodzy, którzy sami się wyspecjalizowali w tym zakresie właśnie. I słowo „androlog” dopisują sobie sami na pieczątce żeby wiadomo było w czym się specjalizują.

Ja trafiłem dopiero za 4 razem do endo, który okazal się dobrym andrologiem. Tylko sam inwestował w kursy i szkolenia. Dodatkowo miałem szczęście, że był ponad rok w USA i tam się szkolił. A jeszcze większe szczęście to to, że mogę do niego chodzić na pakiet medyczny z firmy. To on mnie wrzucił na HTZ ed podskórnie, z równoległa terapia HCG.





Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-07-28 10:12:47

Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-07-28 10:13:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Czy ktoś z was stosował nolve zamiast clomid na odbloku? Jeśli tak proszę o relację czy się udał itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium