SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Daj już już spokój z tym fantazjowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
tomeksamela
e-lite
Tak k***a a strzykawkę miał dla konia





Zmieniony przez - e-lite w dniu 2023-04-22 22:31:53

Strzykawka to nie problem. Ja sie zastanawiam ze nic mu się ze zdrowiem nie poj**alo. Gosc nigdy wczesniej nic nie bral. Dostał od kogos flakon i zaj**al...
Pisanie takich głupot sprawia Ci frajdę? Czy co? Wziął nawet i w czopku doodbytniczo i co nas to tu i interesuje.


Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2023-04-23 10:14:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
colin2000
tomeksamela
Słyszeliście kiedys żeby gość wj**ał sobie caly flakon testa 10 ml na raz? W życiu bym nie uwierzył, ale osobiście z nim gadałem. Facet troche starszy ode mnie. Okolo 45. Myślał, ze tak sie bierze. k***a w czasach internetu i wszechobecnych źródeł informacji...Mówil ze dupa go bolała 2 tygodnie, ale czuł się jak nastolatek
Jak nie zobaczę to nie uwierzę Może pomylił z nebido


10ml na raz to dziwnie ze nic mu się nie stało. Ja raz miałem podany antybiotyk ale miał postać coś jak mleko dostałem po 6ml na pośladek to do wieczora nie fajnie sie siedziało: ) bo gęste w uj to było

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Michass90
colin2000
tomeksamela
Słyszeliście kiedys żeby gość wj**ał sobie caly flakon testa 10 ml na raz? W życiu bym nie uwierzył, ale osobiście z nim gadałem. Facet troche starszy ode mnie. Okolo 45. Myślał, ze tak sie bierze. k***a w czasach internetu i wszechobecnych źródeł informacji...Mówil ze dupa go bolała 2 tygodnie, ale czuł się jak nastolatek
Jak nie zobaczę to nie uwierzę Może pomylił z nebido


10ml na raz to dziwnie ze nic mu się nie stało. Ja raz miałem podany antybiotyk ale miał postać coś jak mleko dostałem po 6ml na pośladek to do wieczora nie fajnie sie siedziało: ) bo gęste w uj to było
Jak mleko to może propofol
A tak serio to tak, oczywiste jest ze można max wbijać 4ml ale jeszcze 10 ml na bazie oleju to jakoś tego nie widzę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1350
A dlaczego max 4 a nie 5, albo 6, albo 3?
Świeży jestem w tych tematach. Wytlumacz mi, bo widze, ze ekspert jestes.


Zmieniony przez - tomeksamela w dniu 2023-04-23 13:46:09

Nie bądź wredny dla d****i. Oni i tak z racji niskiej inteligencji mają wystarczająco przej**ane...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
Po 5 ml bilem więcej nie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Teraz biję 5,5 bez jakichś większych problemów. Raczej, to zależy ile mięsień jest w stanie przyjąć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
tomeksamela
A dlaczego max 4 a nie 5, albo 6, albo 3?
Świeży jestem w tych tematach. Wytlumacz mi, bo widze, ze ekspert jestes.




Zmieniony przez - tomeksamela w dniu 2023-04-23 13:46:09
Poczytaj sobie podstawy w podawaniu iniekcji domiesniowych to się wszystkiego dowiesz.
Maks 5ml tyle jest maksymalna ilość do podamia roztworu domiesniowego. Oczywiście jak chcesz to i 6ml możesz sobie podać, a to że później guzy, buły i inne dziwne rzeczy będziesz miał (nie zawsze) to się nie zdziw.

Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2023-04-23 16:27:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Zaraz będzie jak jestem 6msc na teściu.Jest to mój pierwszy cykl.
Wyniki krwi mam w porządku .Dawka aktualnie ok 350 week zaczynalem 450
Cel osiągnięty z 107 na 82 aktualnie zjechalem , sylwetka juz fajnie wygląda.
Chciałbym dalej lecieć z tematem z dietą na zero kaloryczne ewentualnie lekka masa.
I tu moje pytanie czy przysadka się nie spierdzieli jak z rok albo półtorej tak będę lecial?Czy lepiej dac z pol roku odpocząć sobie i niech to wszystko działa jak natura stworzyła ?

Ch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205574
Msoko65
Zaraz będzie jak jestem 6msc na teściu.Jest to mój pierwszy cykl.
Wyniki krwi mam w porządku .Dawka aktualnie ok 350 week zaczynalem 450
Cel osiągnięty z 107 na 82 aktualnie zjechalem , sylwetka juz fajnie wygląda.
Chciałbym dalej lecieć z tematem z dietą na zero kaloryczne ewentualnie lekka masa.
I tu moje pytanie czy przysadka się nie spierdzieli jak z rok albo półtorej tak będę lecial?Czy lepiej dac z pol roku odpocząć sobie i niech to wszystko działa jak natura stworzyła ?

Ch



Załóż temat z ankietą działu, hcg podajesz podczas cyklu?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium