SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7368114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Ogółem przy podawani test robimy usg jaj co rok.Nie wiedziałem , dowiedziałem jak sam byłem na badankach.Powinno sie profilaktycznie. Ptyanie z innej beczki , te bandy na łape dobrze mierza puls,nie chce przeplacac bo tylko w sumie o puls mi chodzi zeby dorze mierzylo , moze jakis alert jak jest za malo,zebym sie nie op*****lal przy kardio :)Poleci cos ktos?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Te, które mierzą puls z łapy chyba nie są mocno dokładne, skoro ich pomiar może się różnic nawet u typa z jasną karnacją i z ciemną, albo u typa który pod takim zegarkiem/opaską ma tatuaż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Ja mam banda i pokazuje w cały świat, ale jw. ja akurat noszę go na tatuażu więc może to to mieć jakiś wpływ - tak czy inaczej według mnie te tanie to co najwyżej jako zegarek/licznik kroków, ewentualnie ja sobie klikam trening i mam w apce co kiedy robiłem nie muszę notować cardio w zeszycie bo u mnie te dni treningowe mocno ruchome.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11928
Ciemnogród. Ktoś może polecić jakiegoś ogarniętego lekarza z zachdniopomorskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
A jak sprawdzacie czy ten wynik tetna zaklamany ?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Najłatwiejszy sposób chyba ciśnieniomierzem elektronicznym naramiennym lub pulsoksymetrem i porównać z opaską.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 669 Napisanych postów 1092 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40204
acidm
Ogółem przy podawani test robimy usg jaj co rok.Nie wiedziałem , dowiedziałem jak sam byłem na badankach.Powinno sie profilaktycznie. Ptyanie z innej beczki , te bandy na łape dobrze mierza puls,nie chce przeplacac bo tylko w sumie o puls mi chodzi zeby dorze mierzylo , moze jakis alert jak jest za malo,zebym sie nie op*****lal przy kardio :)Poleci cos ktos?

Ja mam huaweia watch fita (ok 350zl) i spoczynkowy puls mi się pokrywa z microlifa cisnieniomierzem więc nie ma tragedi ;)
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
LevelPl
acidm
Ogółem przy podawani test robimy usg jaj co rok.Nie wiedziałem , dowiedziałem jak sam byłem na badankach.Powinno sie profilaktycznie. Ptyanie z innej beczki , te bandy na łape dobrze mierza puls,nie chce przeplacac bo tylko w sumie o puls mi chodzi zeby dorze mierzylo , moze jakis alert jak jest za malo,zebym sie nie op*****lal przy kardio :)Poleci cos ktos?

Ja mam huaweia watch fita (ok 350zl) i spoczynkowy puls mi się pokrywa z microlifa cisnieniomierzem więc nie ma tragedi ;)


Pytanie czy podczas wysiłku też taki pomiar jest wiarygodny, gdy pracuje ręka, dłoń, nadgarstek na którym jest opaska, bo pomiary sensorem optycznym łatwo zaburzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 669 Napisanych postów 1092 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40204
Psycho Dad
LevelPl
acidm
Ogółem przy podawani test robimy usg jaj co rok.Nie wiedziałem , dowiedziałem jak sam byłem na badankach.Powinno sie profilaktycznie. Ptyanie z innej beczki , te bandy na łape dobrze mierza puls,nie chce przeplacac bo tylko w sumie o puls mi chodzi zeby dorze mierzylo , moze jakis alert jak jest za malo,zebym sie nie op*****lal przy kardio :)Poleci cos ktos?

Ja mam huaweia watch fita (ok 350zl) i spoczynkowy puls mi się pokrywa z microlifa cisnieniomierzem więc nie ma tragedi ;)


Pytanie czy podczas wysiłku też taki pomiar jest wiarygodny, gdy pracuje ręka, dłoń, nadgarstek na którym jest opaska, bo pomiary sensorem optycznym łatwo zaburzyć.

Przymierzam się do garmina na piersiowego to porównam i dam znać napewno czy się pokrywa ;) ogólnie biegam w smartwatchu i jest ok, czuc jak się przegnie i wyskakuje tętno extremalne xD ale jak potrzebujesz tylko na cardio to idź odrazu w piersiowy, cena podobna co smartwatch ;)


Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2021-12-04 22:57:05
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
@acidm na początek można za 50zł kupić w lombardzie Polara z paskiem telemetrycznym na pierś. Nawet folia na ekranie jeszcze jest
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium