SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Ja nigdy na trenie nie robię e2. Zresztą po co ci na trenie, płaczliwy się robisz?

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Chciałbym wiedzieć czy zbić e2 w ostatnich 4tyg redukcji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
To zejdź z trena na 5 dni, i piątego zrób badanie. Chociaż ja bym jechał z redu, jak samopoczucie ok i jak wcześniejsze badania e2 były spoko, to po co? Zresztą jak masz teraz mniejszy bf, to i estro niższe.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29423 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
parej
Też tak sądziłem, więc jak ktoś nie smaży wcale (ja!), to bez sensu mi takie białka jaj i urozmaicenie źródeł białka innymi produktami odzwierzęcymi. Opis producenta nieco wprowadzał w zakłopotanie, dzięki za rozwianie wątpliwości :D


Możesz zawsze to wsadzić do mikrofali, albo po prostu ściąć szybko na patelni bez tłuszczu, podcwarunkiem ze masz spoko patelnie. Ja jajka w ten sposób na patelni robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Była tutaj mowa ostatnio o pompowanych kurczakach, ktos tam nie wierzył w takie praktyki, zapraszam na krótki filmik w hardcorowej wersji


class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...
3

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
wyglada identyko jak te zabiegi powiekszania war, co sa teraz popularne u wielu "szmul"
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28671
Maj 20
meirii
Wie ktoś gdzie oprócz MEDICOVER badają estradiol tą metodą gdzie tren nie jest wykrywany jako e2? Zadzwoniłem spytać o ceny.. Jak usłyszałem Progesteron 78,estradiol 69,testosteon 97... To już dalej nie wymieniałem. Ja rozumiem że może być drożej, ale o 3 razy więcej niż alab gdzie zawsze robiłem? Masakra. Może po prostu zrobię wszystko w alabie a tam pojadę na e2.. Bo frajerem nie jestem.

Albo zejdź z trena i normalnie e2 za 30zł zbadaj.



Zrób badanie e2 przed wejściem na tren, nic innego nie zmieniaj, zbadaj estro na terenie odejmij jedno od drugiego i masz estro które jest zakłamane. Zakładając, że tren nie powoduje wzrostu E2 normalnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Michalek83
parej
Też tak sądziłem, więc jak ktoś nie smaży wcale (ja!), to bez sensu mi takie białka jaj i urozmaicenie źródeł białka innymi produktami odzwierzęcymi. Opis producenta nieco wprowadzał w zakłopotanie, dzięki za rozwianie wątpliwości :D


Możesz zawsze to wsadzić do mikrofali, albo po prostu ściąć szybko na patelni bez tłuszczu, podcwarunkiem ze masz spoko patelnie. Ja jajka w ten sposób na patelni robię.

A z ciekawosci, jaką masz patelnie? Marka+model?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Helionus
Maj 20
meirii
Wie ktoś gdzie oprócz MEDICOVER badają estradiol tą metodą gdzie tren nie jest wykrywany jako e2? Zadzwoniłem spytać o ceny.. Jak usłyszałem Progesteron 78,estradiol 69,testosteon 97... To już dalej nie wymieniałem. Ja rozumiem że może być drożej, ale o 3 razy więcej niż alab gdzie zawsze robiłem? Masakra. Może po prostu zrobię wszystko w alabie a tam pojadę na e2.. Bo frajerem nie jestem.

Albo zejdź z trena i normalnie e2 za 30zł zbadaj.



Zrób badanie e2 przed wejściem na tren, nic innego nie zmieniaj, zbadaj estro na terenie odejmij jedno od drugiego i masz estro które jest zakłamane. Zakładając, że tren nie powoduje wzrostu E2 normalnego.


Słuchaj, to każdy wie. Ja pierwszy raz robię redu i leci tylko 70 propa e2d i nie wiem ile mam na tym e2, od razu zacząłem propa z trenem. Zrobię w alabie inne hormony. A w medicover samo e2. W przyszłym tyg będę miał trochę czasu. Wtedy będzie wiadomo.
1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium